MEDYTACJE

OTWARCIE NOWEJ FURTKI - 21 LIPCA 2007
 

Zgodnie z kalendarzem Majów nadchodzi nowy dzień i kosmiczny puls otwiera nową furtkę, która przyniesie Ziemi zjednoczenie i balans na wszystkich polach egzystencji. Potężna energia wyzwala energię transformacji. Każdy człowiek może doświadczyć wpływu silnego światła i wzmocnić własny mózg. Otwarcie kosmicznej furtki będzie miało miejsce w lipcu i właśnie zapraszam wszystkich chętnych do przyłączenia się do światowej medytacji.

W Golden City w Indiach 21 lipca 2007 odbędzie się 6 deeksha. Medytacje odbędą się z udziałem Sri Kalki - Bhagwan, który nazywa siebie "Mukti" Avatarem, (Mukti - wolność).

Avatar Kalki jest inkarnacją pomagającą ludziom w oświeceniu. Jego misja na świecie oferuje pomoc ludzkości w osiągnięciu wyższego stanu aby wyzwolić w ciele ludzkim "spirytualne ego", wkroczyć na nową drogę - Oświecenia.

Oświecenie jest naturalnym procesem, który poprzez rozwój DNA podnosi człowieka na wyższy poziom ewolucji.

Podobnie jak programujemy komputer również człowiek może zaprogramować własny mózg. Kiedy wyzwoli w sobie "spirytualne ego" nastąpi w jego ciele "Boska operacja." DNA zacznie się zmieniać i przetransferuje mózg w głębszy stan przebudzenia. Obudzą się wszystkie cztery ciała (koshas) a fizyczne ciało ujrzy Boskie Światło.

Jeśli na Ziemi znajdzie się 64 000 oświeconych wyniosą oni całą ludzkość w wyższy kosmiczny wymiar w sferę morfogeniczną. Cała Ziemia doświadczy kosmicznego zjednoczenia.

Ziemia zostanie odłączona od "Matrix'a" i podłączona do Jedności. Nastąpi spontaniczne oświecenie.

Jeśli chcesz otrzymać bilet w tą kosmiczna podróż już dzisiaj zacznij pracować nad sobą. Poprzez medytację i modlitwę programuj swój mózg, usuń zbędny bagaż, który hamuje twoje kroki. Przekształć swoje fizyczne ciało w świątynię światła (vaastu).

Każda światowa medytacja i twoja obecność jest niczym wielkie "Boskie Party" na nowej duchowej drodze w twoją przyszłość.

Namaste
Vancouver,
13 July 2007


WIESŁAWA


Sri Amma Bhagavan


vidya malaGolden city


sat chit ananda "enzo buono"