MEDYTACJE

OTWARCIE NOWEJ CZAKRY
 

11 list. 2006 otwiera nową furkę tzw. Bramę z Plejad i wpuści na ziemię wyższe energie, które spowodują następne przebudzenie ciała ludzkiego. Uruchomi klucz kosmiczny i uruchomi w ciele człowieka proces transformacji DNA do 12 nitek. Jest to tzw. otwarcie w człowieku 8-mej furtki - ten proces wzniesie w ciele człowieka energię kundalini, otworzy na mądrość. Ci ludzie są zwani Serpent(wąż).

Energie, którym pozwolimy jutro przeniknąć nasze ciało uruchomią wyższą energię w czakrze serca. Uruchomi się gruczoł grasicy, w górnej części klatki piersiowej - otworzy nową furtkę - nową czakrę pomiędzy czakrą serca i gardła. Czakra ta wielokrotnie jest przedstawiana jako 8-ma w ciele człowieka, po siedmiu Ta nowe źródło energetyczne da człowiekowi doskonały balans i harmonię. Pozwoli przemawiać prosto z serca. 11 list. 2006 jest dniem czystości.

Czakra grasicy zwana Tan- Tien, w pełni otworzona w fizycznym ciele będzie odpowiedzialna za nową rzeczywistość człowieka na Ziemi. Jest kluczem do otwarcia DNA. Jest koloru niebiesko - zielonego - aquamarynu, otworzy serce na wysoką świadomość spirytualną i rozpocznie proces wyższego wzrostu. Jest to silne połączenie z delfinami i ze światem aniołów. Jest również zwana inaczej górną czakrą serca - białego płomienia - odpowiedzialna za układ immunologiczny. Furtka spirytualna człowieka, która wpuszcza wyższe energie miłości. Koresponduje z dźwiękiem F.

Juto otworzymy się mocniej na ten ośrodek, pomiędzy czakrą serca 4-tą i czakrą gardła 5-tą. Wizualizujmy kolor aquamariny i uruchamiajmy ten ośrodek, otwierajmy nowe źródło energetyczne. Oddychajmy głęboko kolorem niebieskim - zielonym. Wizualizujmy promień aquamariny penetrujący ten obszar. Również bardzo pomocne są olejki eteryczne mirtowy i pomarańczowy w rozwoju tej czakry. Kłaść 2-3 krople tego olejku w miejsce tej czakry, również można kłaść pod nos.

11 list. 2006 każdy z nas ma szansę wpuścić w swoje ciało wyższą oktawę światłai przerwać więzienie mentalno-emocjonalne, ograniczenie w jakim człowiek pozostawał przez długie eony. Ten dzień jest również świętem wszystkich niosących światło dla ziemi.
Ta nowa oktawa światła płynie z Plejad, Syriusza i Arturusa. W dniu jutrzejszym będą również mocniej aktywne promienie z Marsa. Miesiąc listopad jest pod działaniem energii skorpiona, który jest symbolem - śmierci i zmartwychwstania - transformacji.

Wyższa oktawa światła przygotowuje człowieka do otwarcia 8-mej furtki kosmicznej 11:11,która połączy ciało człowieka z energią z pasa Oriona poprzez gwiazdę Anilam, energia ta wpłynie na Ziemię w komnacie królewskiej w Gizie. U osób już wysoko rozwiniętych otworzenie tej furtki uruchomi proces przejścia do tzw. Białego Systemu Ciała na poziomie galaktycznym.

Również w dniu jutrzejszym uruchomiony będzie następny Złoty Solarny Dysk, jeden z 20-tu, który będzie przesyłał wyższe promienie kosmiczne na Ziemię z Centralnego Systemu Słonecznego z Plejad - Alcione. Poprzez ten dysk Ziemia i jej mieszkańcy będą zakotwiczeni w Centralnym Słońcu. Dyski te tworzą cały nowy cykl i utrzymują Źródło Boskiej Energii. Uruchomienie wszystkich da nową Unię - związek małżeński Niebo - Ziemia, dusza - materia.

Vancouver
~2 March 2007

WIESŁAWA