MEDYTACJE

OTWARCIE JEDENASTEJ FURTKI
11:11
- 22 LISTOPADA 2012

Długo oczekiwaliśmy na aktywację jedenastej furtki, czyli otwarcie ostatnich drzwi w naszą przyszłość. Oznacza to zakończenie naszej niesamowitej podróży, która trwa od 1992 roku. W tym czasie nastąpiły różne przemieszczenia ewolucyjnej spirali. Furtki 11:11 wpuszczają na Ziemię wyższe transformacyjne energie, które pozwalają nam otworzyć nasze wyższe pola świadomości.

Ważnym punktem tego procesu jest nasze serce, jako rdzeń Świętego Zjednoczenia kiedy już zaistniejemy w jednym bycie, wówczas zamanifestujemy unikalny stan świadomości, rozszerzonej rzeczywistości skrytej w tajnym diamencie.

Może jeszcze dzisiaj nie wszystko rozumiemy, ponieważ nasze serce ciągle się rodzi do nowego życia. Rodzi się również Nowy Świat ale na innym fundamencie, który będzie w stanie nieść wszystkie światy. Jest to fundament Prawdy, od tej pory człowiek będzie umiał połączyć wszystkie światy, wszystkie elementy, które wcześniej postrzegał oddzielnie. Zanim otworzymy eteryczne serce musimy wzmocnić fizyczne, nie wolno go blokować, przepełniać fałszem, zawiścią, wysyłać mieszane uczucia, musimy żyć prawdziwie, inaczej nie wkroczymy do diamentowej komnaty, nie zakotwiczymy tam wyższych energii.

Diament w koronie człowieka to szyszynka, kiedy wypełniona już światłem błyska jak klejnot pod wpływem wewnętrznego światła. Kończy się w człowieku okres ciemności, niewiedzy, promieniuje z niego jasne światło. Jednym słowem diament jest mistrzowskim szlachetnym kamieniem, który wznosi naszą świadomość przede wszystkim czystość i pozytywne rozwiązanie wszystkich problemów, które przeszkadzają nam w dotarciu do Jedności.

Najważniejszy klejnot w naszej koronie - tajemniczy diament, dzięki któremu będziemy mogli otworzyć swoje skrzydła odsłaniając swoją pełnię. Kiedy to nastąpi, tajemniczy diament objawi się w całej krasie. Tajemniczy diament objawi wszystkie znane i nieznane światy.

Serce jest rdzeniem Manifestacji w Jedności, od tej pory człowieka będzie charakteryzowała poprawność na wszystkich poziomach, toteż pierwsze należy przebudzić duchowe serce.

W naszym życiu ważne jest posiadać duchowe serce, które jest sercem duchowego dziecka urodzonego w Bogu.

Jedenasta furtka 11:11 - „diament w koronie
jej główny cylinder będzie aktywowany
w Sekretnej Dolinie Inków w Peru.
W dniu 22 listopada 2012 roku.

Troszkę numerologii:


22.11.2012 = 38/11

22 + 11 = 33
33 + 5= 38

11- światło, zakotwiczenie w nowym
22 - budowniczy nowego świata
33 - Świadomość Chrystusowa

38/11 jest najsilniejszą jedenastką, wibracją Wniebowstąpienia, rządzona przez Jupiter (3) i Saturn (8). Z tą wibracją rodzi się najwięcej świętych ludzi i awatarów, jedną z nich jest Teresa Neumann.

Inną ważną datą w tym roku będzie 21.12.2012 = 38/11.

Wiadomo, że nie wszyscy będziemy mogli jechać do Peru aby wziąć udział w tej ceremonii (22.11.2012), osobiście będę świętować ten dzień w Cabos San Lucas w Meksyku. Nie zmienia to faktu, że możemy powitać silne energie wpływające na naszą Ziemię w każdym jednym miejscu na naszym globie. Kto chce dołączyć w tym dniu do wspólnych medytacji może to uczynić w swoim miejscu zamieszkania; otworzyć drogę do własnego serca, otworzyć go na tyle aby poczuć, że zaistnieliśmy w pełnej harmonii i mieli pewność, że w naszym sercu lśni światło. Skupmy się, módlmy, medytujmy, kontemplujmy i bądźmy cichymi obserwatorami. Świętujmy samotnie lub w grupach.

Usuńmy z serca chaos, lęk, obawy i wszystkie inne przeszkody. Jeżeli to uczynimy będziemy promieniować na sercu i duszy. Uczyńmy to z całą szczerością i uczciwością, otwórzmy się na siebie i innych.

Czas zmienić świadomość naszej Ziemi, niech zakwitnie na niej piękno i miłość. Wyobraźmy sobie naszą Ziemię niczym naszą matkę, uśmiechniętą , piękną i pełną miłości. Uczmy się żyć od nowa, tym razem jako Chrystus, wszystko co nie jest zgodne ze Świadomością Chrystusową musi odejść. To my musimy dokonać tego demontażu starych rzeczywistości, wydać wyrok siłom zła, ale wprzódy rozprawmy się z naszymi ciemnymi elementami.

Nadchodzi dla ludzkości bardzo ważny czas, toteż nie dziwmy się, że ciemne siły coraz mocniej kuszą nas i każdego dnia coraz intensywniej przeszkadzają nam w naszym życiu. Toteż ważne jest oczyszczenie naszej duszy, serca, ciała. Kiedy serce się leczy człowiek przeżywa ciemną noc duszy, toteż bądźcie i na to przygotowani. Ale kiedy przeżyjecie ciężki czas, pomyślcie o Sercu Jezusa Chrystusa ... pomyślcie, że On na nas czeka a ty możesz z Nim być świadomie w każdym jednym dniu. Kiedy wasze serca zaistnieją zjednoczone, kiedy będą biły jednym rytmem, weź w swoje ręce odpowiedzialność na siebie, wyślij swoje prośby i modlitwy, wycisz się i bądź gotowy.

Mamy taki czas, kiedy siły zła znowu próbują wprowadzić nas w błąd, jak dochodzą słuchy szykują się na większy pokaz Blue Beam z udziałem Jezusa Chrystusa, nie dajcie się na to nabrać .... to co zobaczycie na niebie będzie oszukańczym obrazem.... lepiej poszukajcie we własnym sercu, tego nie da się podrobić .... przyjdzie taki dzień, zupełnie niespodziewanie przejrzycie się w Sercu Chrystusa niczym w lustrze.... i zapali się w sercu wielki pożar. I będziecie wiedzieli, że nastał właśnie ten moment, w wasze ciało wpływa Świadomość Chrystusowa.

Trzy ważne elementy połączą się w jedność: serce, diament (szyszynka) i kolumna światła (kręgosłup), od tej pory święty ogień tworzy kryształowe ciało.

Namaste

7 Nov. 2012


WIESŁAWA