MEDYTACJE

OTWARCIE DZIEWIĄTEJ FURTKI 11:11 -
25 PAŹDZIERNIKA 2010

25 października 2010 roku nasza planeta zostanie przeniesiona na nowy poziom świadomości. Zanim to nastąpi jeszcze raz zadajmy sobie pytanie: kim jesteśmy i kim będziemy na poziomie rozszerzonym? Nie bójmy się prawdy, musimy określić i dobrze wyrazić nasze możliwości, określić naszą wiedzę i naturalną władzę nad naszymi zmysłami.

25 października otworzy się dziewiąta furtka 11:11, która przeniesie nas w zupełnie inny poziom. Dziewiąta furtka 11:11 jest w trakcie aktywacji, dojdzie do połączenia z pierwszą falą mostów (już wcześniej otworzonych furtek 11:11) i wejdziemy do następnej bardziej potężnej fali energii. Będzie to nowy poziom współodpowiedzialności, teraz będziemy łączyć nasze wspólne talenty aby szybciej podróżować przy mniejszym wysiłku. Powoli stajemy się mistrzami w akcie stwórczym a najważniejszym naszym elementem będzie miłość w działaniu. Nie będzie to polegać tylko na siedzeniu w jednym miejscu i wysyłaniu miłości do wszystkich osób. Będzie to połączenie miłości zawierające CZYSTĄ MIŁOŚĆ płynącą z czystego serca, wszędzie tam, gdzie się znajdziemy.

Dziewiąta furtka 11:11 będzie aktywowana na świętej wyspie Bali - Indonezja. Tym razem jako pomost między Niebem i Ziemią będą służyć Balijczycy. Mają prawdziwy szacunek do życia, praktykują codzienne modlitwy, ofiary, ceremonie, święte tańce. To sprawia, że Bali jest jedynym miejscem na nasze przełomowe spotkanie z Prawdą i wibracją Czystego Serca.

Dziewiąta furtka 11:11 jest bardzo ważna, podajemy tą wiadomość dużo wcześniej aby się do tego wydarzenia dobrze przygotować. To zdarzenie wymaga od nas całkowitego oczyszczenia. Dziewiątą furtkę pokonają tylko osoby z czystym sercem, osoby prawdziwie powołane. Może to okazać się trudne, bo nie jest łatwa miłość w działaniu. Wejście w dziewiątą furtkę 11:11 zacznie się już 18 października, przez całe siedem dni musimy się odpowiednio przygotować, wznieść się w wyższe energie poprzez: modlitwy, posty, ceremonie, święte tańce. Wszystkie nasze energie muszą znaleźć jeden cel: dostrzec prawdę, zrozumieć własne doświadczenia, nauczyć się dobrze interpretować ciało emocjonalne, zrozumieć jaki ładunek emocjonalny trawi nasze siły, jakie problemy domagają się uleczenia? Nadszedł czas na usuwanie starych wzorców aby zrobić miejsce na nowe. Rodzi się nowy matrix, jego skutki będą daleko idące.

W tą podróż nie wszyscy wejdziemy naraz. Na pierwszej fali wejdą stare dusze, które były na planecie bardzo długi czas, zgromadziły potężną wiedzę i mądrość. Następnie wejdzie druga fala, nieco młodszych dusz. Na świecie są również dusze, które nie są ani na pierwszej ani na drugiej fali, zawierają kombinację, aby scalić obie fale, służyć jako mosty dla pierwszej i drugiej fali. Szczególnie są to osoby o wibracjach mistrzowskich (11). Mistrzowie, którzy będą powołani do działania. Będą pełnili rolę pośredników. Pierwsza fala dusz przekaże berło drugiej fali. Druga fala to młodsze dusze, które mają mniejsze doświadczenia z okresów życia na Ziemi. Przybyli tutaj jako mistrzowie - budowniczowie (22), mają mnóstwo energii i świeżych pomysłów i są gotowe do otworzenia nowego świata.

Czas jest taki, że wkrótce wszyscy doświadczą otwarcia dziewiątej furtki 11:11. Do tego wydarzenia szykuje się dużo grup na całym świecie. Wszyscy razem będą zaangażowani do zanurzenia się na poziomie CZYSTEGO SERCA i miłości w działaniu. Wszyscy, którzy chcą przystąpić do ceremonii otwarcia własnego serca na poziomie Czystego Serca muszą kłaść nacisk przez siedem dni codziennie rano na własne serce, musi być w pełni czyste i prawdziwe. Już 21 października bardzo powoli będzie aktywować się dziewiąta furtka 11:11, kto w pełni zharmonizuje swoje energie otworzy się głęboko na poziomie komórkowym i przeżyje nie do opisania doświadczenia. Bądźmy w tych dniach radośni, spontaniczni, przenośmy się w nową falę tańcząc, śpiewając i radując się na łonie przyrody.

Na drodze 11:11 mamy jedenaście furtek. Każde nowe otwarcie przyśpiesza pasmo częstotliwości energii. Każda furtka 11:11 jest unikalną wibracją i musimy się do niej dostroić abyśmy mogli podróżować w niewidzialny świat. Będą takie osoby, które nie będą nadążać w rytmie otwierających się furtek, przemieszczą się w późniejszym czasie - dziewiąta furtka 11:11 będzie otwarta do końca 2011 roku. Kiedy to nastąpi zauważymy puszczanie starych form i przyjmowanie zupełnie nowych. Życie takiej osoby będzie się zmieniać.

Miesiąc sierpień 2010 wyznaczał nam cały czas kierunek do przodu. Jowisz i Saturn cały czas określały ludzkości proces transformacji. Dokładnie drzwi w kierunku nowego przejścia zostały uchylone 16 sierpnia.

Jedenastka podkreśla nowe właściwości i zmusza nas do duchowej pracy, przenosi duchową część naszej relacji na inne osoby. U wielu ludzi nowe wibracje wybudzą gwałtowne reakcje na niesprawiedliwość i nieetyczne działania otoczenia. Jest to proces zupełnie naturalny, jedenastka w akcji ma silne poczucie sprawiedliwości, wnosi pokój i harmonię dla całej ludzkości. Jedenastki to spiritualni wysłannicy światła, które trzymają pola fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe wnosząc w nie właściwy balans.

Jedenastki - wszyscy mający w swoich datach urodzenia liczę przeznaczenia 11.
(11, 29/11, 38/11, 47/11, 56/11, 65/11, 74/11, 83/11, 92/11).

Ważną wibracją jest 20/2 - spirytualne wnętrze - mediator, pracuje nad transformacją starych energii i przebudowuje je w nowe formy.

30 Aug. 2010

WIESŁAWA