MEDYTACJE

NOWOROCZNA MEDYTACJA

Miliony ludzi mają jedno wspólne - duchowo pochodzimy z tego samego Źródła, niezależnie od naszych środowisk i poziomów świadomości. I nie da się temu zaprzeczyć! Lecz jest jeszcze jedna prawda, także niezaprzeczalna ... kiedy zjawiamy się w swoim ziemskim życiu, zapominamy kim jesteśmy, skąd przychodzimy i po co tu przybyliśmy? I tu zaczyna się wielka życiowa przygoda ... którą drogą pójdziemy: prawdy czy fałszu?

Dwie drogi, a jakże różne: jedna nieskazitelna i święta, a druga zabiera nam cenny czas i odwodzi od życia w wierze, nadziei, miłości ... i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Chociaż nie powiem, kiedy w końcu odnajdujemy sens prawdziwego życia , nasze smutne doświadczenia bywają pomocne wszystkim tym duszom, które nadal błądzą. To właśnie ci ludzie potrafią być wspaniałymi nauczycielami.

Często tworzymy swój mały i nędzny obraz, chociaż nam się wydaje, że jest wielki i wspaniały. Przyjrzyj się dobrze swojemu ... czy jest w miarę prawdziwy czy całkiem zakłamany?


 

W dzisiejszej dacie mamy 4-ry jedynki - 01 - 01 - 2011, cóż to znaczy?

11 -11 nadszedł czas aby pomyśleć o sobie, w tym paśmie energii odbywa się najlepsze kosmiczne połączenie naszej duszy i ciała z Najwyższą Jaźnią. To pozwala nam stać się człowiekiem żywym i prawdziwym. Dzisiaj towarzyszą nam wyższe energie i od nas tylko zależy czy je zaakceptujemy i zaprosimy do naszego serca Boga!

11 - to poród i kotwiczenie w nowym...
11 - 11 to unikalny rezonans, który wzywa naszego ducha do prawdziwej natury.

Naródź się znów na ziemi, ale tym razem już do życia w Bogu!
Uczyń siebie rozważnym i posłusznym wobec Boga!

Bóg ci dał życie i nie spraw Mu zawodu, spójrz na prawdziwą
drogę i otwórz serce na wiarę, nadzieję i miłość.

Pamiętaj:
NAJWIĘKSZA JEST MIŁOŚĆ!

Dzisiaj zasiądź chociaż 15 minut i zastanów się nad własnym życiem: czy jesteś z niego zadowolony? A może to czas najwyższy, aby coś w nim zmienić, narodzić się na nowo?! Aby się narodzić na nowo, trzeba zacząć postrzegać własne błędy i umieć je naprawiać. Zbawić własną duszę, wyrwać ją z niewoli. Usiądź do medytacji i poproś Boga o ponowne narodzenie i nie odrzucaj Jego Miłości!

Pamiętaj!
On zawsze jest gotowy przyjąć ciebie do własnego serca,
a ty daj Mu dzisiaj tą szansę!!!

Namaste

1 Jan. 2011

WIESŁAWA


Gandalf (Sacred River) Peaceful