MEDYTACJE

MODLITWA DO WODY W DNIU 31 MARCA 2011  
ORAZ ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 2 KWIETNIA 2011

Dr. Masaru Emoto, znany japoński naukowiec spędził dużo lat eksperymentując z wodą. Jego badania pokazują cały czas jakie efekty wywołują modlitwy i pozytywne myśli a nawet piękna muzyka, która jest kierowana do wody (LINK! do filmu).

W dniu dzisiejszym Dr. Emoto zorganizował światowe modlitwy aby pomóc uzdrowić radioaktywność w Japonii, która staje się także problemem dla całego świata.

APEL

Do wszystkich ludzi na całym świecie: Proszę wysłać swoje modlitwy miłości i wdzięczności do wody w elektrowni atomowej w Fukushima, Japonia.

Przez ogromne trzęsienia ziemi (wielkości 9) i niewyobrażalnie wielkie tsunami, zginęło ponad 10.000 osób, i nadal ginie ... nawet teraz ... Od katastrofy minęło 16 dni. Najgorsze jest to, że woda w reaktorach Fukushima zaczęła przeciekać, i zanieczyszcza morze, powietrze i cząsteczki wody na otaczających je terenach. Ludzka mądrość nie była w stanie zrobić wiele, aby rozwiązać ten problem, tylko stara się ochłodzić materiały promieniotwórcze w reaktorach. Czy naprawdę nic innego nie można zrobić?

Myślę, że można. Podczas ponad dwudziestoletnich badań Hado, pomiaru i technologii wody, fotografując kryształy wody, byłem świadkiem, że woda może po otrzymaniu czystej wibracji człowieka zmienić swoją strukturę za pomocą modlitwy i to nie ważne, jak daleko ta woda jest zanieczyszczona.

Formuła Energii Alberta Einsteina E = mc2, gdzie E = MC2 naprawdę oznacza, że zużycie energii = liczba osób i kwadrat ludzkiej świadomości.

Teraz jest czas, aby zrozumieć prawdziwe znaczenie tego faktu. Weź udział w ceremonii modlitwy, jako współobywateli planety Ziemia. Proszę wszystkich ludzi, nie tylko w Japonii, ale na całym świecie, by pomogli nam znaleźć wyjście z kryzysu planety!

Procedura modlitwy jest następująca:
Dzień: 31 marca 2011 (czwartek),
Godzina: 12:00 w każdej strefie czasowej.

Proszę powiedzieć następujące zdanie:

Wodo z Fukushima,
Przykro nam, że tak cierpisz.
Wybacz nam. Dziękujemy, kochamy cię.


Dziękuję bardzo z całego serca.
Z miłością i wdzięcznością
- Masaru Emoto,

Proszę powiedzieć te słowa na głos lub w myślach. Można je powtórzyć trzy razy, trzymając swoje ręce w pozycji modlitwy.

Jego prośba o modlitwę obiegła cały świat. Zbierają się duchowe i inne modlitewne grupy.

I my prosimy - przyłącz do nich, prosimy wyślij swoje modlitwy miłości i wdzięczności do wody, szczególnie w okolicy elektrowi jądrowych w Fukushima w Japonii.

11 marca/11 potężne trzęsienie ziemi i tsunami zrobiły potężne spustoszenie na japońskiej ziemi, na dzień dzisiejszy (31 marca/11) ogłoszono, że 11 000 ludzi nie żyje i ponad około 18 000 ludzi wciąż uznaje się za zaginionych. Te cyfry ciągle się zmieniają.

Elektrownia jądrowa w Fukushima została zniszczona a z nią również zanieczyszczona jest woda, również powietrze, gleba i całe życie jest dotknięte tą klęską. Radioaktywne zanieczyszczenia rozchodzą się na cały świat. Problem zaczął się w Japonii, ale to jest także początek problemu całej ziemi, wszystkich ludzi, wszystkich wód, powietrza, owoców morza, i innych produktów rolnych, bardzo ucierpi nasze zdrowie.

Pomyślmy o całości i stańmy się jednym i prośmy o uzdrowienie nie tylko wody, cierpi cała ziemia;. to dotyczy tak nas ludzi jak i wszystkie żywe istoty zamieszkujące na tym globie.

Dodatkowo w dniu 2 kwietnia/11, w sobotę,
w godzinach: 22:30 - 00:00 odbędzie się światowa deeksha.

Deeksha - czyli błogosławieństwo Jedności, wezwanie Bożej pomocy. Transfer Boskiej Energii z jednej osoby na drugą, co pozwala uświadomić sobie jedność z całym stworzeniem. Celem tego doświadczenia jest obudzić w nas doświadczenie jedności i połączenia z Boską Inteligencją. Deeksha działa na potrzebę jednostki, łączy z całą ludzkością i z Bogiem.

Prosimy i w ten dzień poświęć swój czas na modlitwy, skieruj swoją mądrość i miłość tam, gdzie teraz są najbardziej potrzebne.

W tym dniu zapal świece i wyślij swoje modlitwy do wody, powietrza, gleby, roślin, i wszystkich żyjących istot na naszej planecie ziemi.

Pomyśl, ile ludzi w Japonii: starców, kobiet, dzieci nadal walczy o życie. Dzięki naszej modlitwie, choćby 5-minutowej ktoś może uzyskać wsparcie, może odzyskać nadzieję. Pomyślmy nie tylko o modlitwie, setki tysięcy Japończyków mają problemy z uzyskaniem czystej żywności, wody, schronienia.

Moje serce pozwala mi wierzyć, że nasze modlitwy pomogą ale dodatkowo obdarujmy tych ludzi wsparciem w inne materialne datki. Tym razem łączmy się nie tylko emocjonalnie i duchowo, pomyślmy o tych spragnionych, głodnych, chorych, czekają na naszą pomoc. Zaopatrzmy ich w odzież, w ciepłe koce, lekarstwa, żywność. Całym umysłem i sercem pamiętaj, że w tym przypadku potrzebne są nie tylko modlitwy.

Módlmy się wszyscy do Pana Boga aby zatrzymał ten straszny promieniotwórczy żywioł i dalsze klęski już nie tylko na japońskiej ziemi ale na całym naszym globie. Nie zapominajmy, że cała nasza ziemia jest w Bożych rękach.

Panie, Ojcze Niebieski,
wierzymy w Twoje Miłosierdzie.
Ulecz złamane serca,
szczególnie tych najbardziej dotkniętych
podczas trzęsienia ziemi i tsunami.
Ufamy, że Twoja Miłość jest potężna i pełna Łaski.

Dziękujemy Ci Boże za wszystko co dla nas czynisz,
wiemy, że nie chcesz naszej zagłady,
wiemy, kto stoi na naszej drodze do Ciebie,
wiemy, że nas wysłuchujesz, o co Cię prosimy,
i wiemy, że otrzymujemy to o co Cię prosiliśmy.
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca
i od Jezusa Chrystusa, Syna Ojca,
niech będzie z nami w prawdzie i miłości.
Amen.


21 March 2011

WIESŁAWA


Pray for Japan.wmv

LET'S PRAY FOR JAPAN(PART 1)

LET'S PRAY FOR JAPAN(PART 2)


a prayer for Japan's tragedy


Pray for Japan, pray for the world - EarthQuake, Tsunami, Japan 2011, March 11