MEDYTACJE

MIESIĄC LUTY 2007
 

Miesiąc luty będzie jednym z ważniejszych w tym roku. Można go przyrównać do pociągu - expresu pędzącego w nasze przeznaczenie.

Wszystkie stare dusze będą łączyć się w grupy... i będą Będą wsiadać do swoich pociągów. Ale będą też grupy, które wybiorą inne przeciwne kierunki.

Nastąpią w tym czasie duże połączenia energii jak również wielka separacja. Będzie widać jeszcze wyraźniej różnice i podziały między ludźmi i poszczególnymi grupami. Nie będzie to łatwy czas ponieważ, gdzie ujawnia się wiele grup o odmiennych poglądach z reguły jest między nimi wielka walka.

W miesiącu lutym - 11-stego, nastąpi otwarcie 8-mej furtki 11:11. W przyszłym roku 2008 będzie uruchamiana 2-ga furtka Nr. 8. Będzie ich dwie. Otworzy się całkowicie Lotus Serca Ziemi.

Wszyscy ci, którzy wsiądą we właściwy pociąg w tym czasie obudzą Lotus Serca i dadzą sygnał do tworzenia nowego ciała emocjonalnego. Dla wszystkich tych, którzy dobrze to masterują nie będzie już odwrotu w tej podróży. Od tej pory wszystkie odrębne elementy będą dążyć do zjednoczenia w Sekretną Unię.

Każdy człowiek, który w tym czasie przebudzi się na właściwej drodze przeznaczenia otworzy się również na Wielką Miłość - jakiej jeszcze do tej pory ziemia nie doświadczyła. Wszyscy ci połączeni w jeden Lotus Miłości - wspólnie połączą się w Rzekę Miłości, która wkrótce wpadnie do Morza Miłości.

Furtka 8 otworzy wyższe pola świadomości. Ci, którzy połączą się prawidłowo wkrótce swoim nowym zmysłem wewnętrznym poczują wielkie zrozumienie Wszechświata. To co niewidzialne stanie się dla nich widzialne. Furtka 8 przebudzi w Nowym Matrix.

Na całym świecie aby powitać ten dzień 11 lutego 2007 tworzy się wielka ilość grup, które chcą świętować i medytować razem w tym dniu i o jednej godzinie. Aby we wspólnej medytacji połączyć się w wielką rzekę miłości. Otwórzmy się na nowe ciało emocjonalne, niech nasze ciała staną się czystością i prawdziwą miłością.

Aby ten piękny Lotus szybko w nas wykwitł, aby przyłączył się do wielkiego Lotosu Serca Ziemi.

Połączmy się we wspólnym celu, to połączenie to klucz do naszej przyszłości. Da nam wejście we właściwe miejsce. Połączy z naszym Jedynym Źródłem Miłości.

Od tej pory będziemy jedną wielką rodziną. Człowieka głębsze energie oderwą go od jego własnego egoizmu, od własnych interesów. Taki człowiek bezinteresownie połączy swe serce z innym sercem.

Nowe ciało emocjonalne będzie mogło zaistnieć tylko wtedy kiedy przekroczysz tą furtkę pozostawiając za sobą dotychczasowe kreacje. Musisz rozstać się z własnym "ego" na zawsze.

Onego czasu powiedział Jezus,

"... więc i wy nie pytajcie o to
co będziecie jeść i co będziecie pić
i nie martwcie się przedwcześnie ...
Sprzedajcie majętności swoje
a dawajcie jałmużnę.
Uczyńcie sobie sakwy, które nie niszczeją.
Skarb niewyczuwalny w niebie,
gdzie złodziej nie przystąpi
ani mól nie zniszczy ..."

Od tej pory 144 000 inkarnowanych starych dusz - dzieci gwiazd przejmuje ster w swoje ręce. 144 000 otworzy "Złotą Okazję" dla masowego Wniebowstąpienia w nową rzeczywistość. Ten proces już się powoli rozpoczął w roku 1992, 11 stycznia.

11-1-1992 =33 Masterska wibracja Uniwersalnej Pomocy.

W dniu 11 lutym 2007 człowiek, który porzuci własne "ego" zobaczy "Diamentową Obrączkę" - Małżeństwo Nieba i Ziemi.

Indianie Hopi uczą o 12 płatowym słońcu po przejściu 4 fal i wejście w następną. Od tego czasu człowiek znajdzie się w centrum Gwiazdy Dawida. W samym środku czakry serca.

...ale już następny jego krok to poświęcenie siebie w pracy dla wszystkich ludzi.

Ten czas symbolizuje również 2 słońca. Również od tego momentu rozpocznie wielką działalność Duch Święty. Ten okres będzie nazwany 'Wiekiem Ducha Świętego" - połączenie oddzielonego człowieka od jego Stworzyciela dobiega końca. Ten most już się otwiera tworząc nową wielką moc Wyższej Świadomości Chrystusowej i połączenia się wszystkich elementów.

Otwarcie furtki 8 - 11;11 pozwoli na pełną aktywację Diamentu tzw. "co zakryte musi się odkryć ". Niewidzialne staje się widzialnym przez człowieka. Wejdziemy w epokę partnerstwa, wspólnej bezinteresownej miłości. Poprzez własną czystość i miłość do zjednoczenia z Bogiem.

WIESŁAWA