MEDYTACJE

MEDYTACJA Z BIAŁO-ZŁOTĄ ENERGIĄ

Bardzo ważną dla nas rzeczą jest przyjąć do naszego organizmu biało-złotą uniwersalną energię, która zawiera w sobie więcej niż można sobie wyobrazić. Ta inteligentna energia służy jako przełącznik rozpoczynający otwieranie naszego kodu DNA, co z kolei przyśpiesza uzdrowienie naszego ciała i podnosi nas duchowo. Samo znaczenie "uzdrowienie" w tym przypadku oznacza powrót do Całości.

Wszyscy powinniśmy być otwarci na przygotowanie się do aktywacji naszego DNA poprzez uzyskanie stanu theta w naszych falach mózgowych. Wszyscy mogą znaleźć się w stanie theta... ale nie ciała uziemione i o kwaśnym pH. Musimy zmienić nasze ciało z kwaśnego w alkaliczne... należy popracować nad sobą na poziomie fizycznym i emocjonalnym.

Nasz umysł i DNA są ze sobą powiązane i tylko dzięki wyższym doświadczeniom możemy transmitować wysokie częstotliwości w swoim DNA. Kiedy usuniemy z ciała duże ilości ciemnych zatorów (blokad) zauważymy duży energetyczny wzrost energii, następuje dużo większa aktywność czakr... ale to nie jest jeszcze otwieranie się Energii Kundalini. Następuje tu tak zwane spalenie dawnego siebie... dopiero po tej fazie oczyszczenia może dojść do intensywnego przebudzenia Kundalini, który będzie tu ogniem niszczycielskim i twórcą i daje nowy początek życia. I należy już wiedzieć, że Energia Kundalini występuje na różnych poziomach, nie zawsze wystąpi w człowieku w fazie najwyższej elektrycznej... ale czasami już to małe zapalenie się Kundalini wniesie w człowieku duże zmiany.

Człowiek musi sam "spalić samego siebie" i z tego popiołu wzrosnąć. W hinduizmie nazywa się ten proces "Kali", palimy to co czarne, tworzymy nowe, już czystą energię i wracamy do Macierzy Wszechświata (ale to już jest ostatni poziom Kundalini). Czasami aby rozwinąć w pełni Kundalini potrzebne jest na to kilka wcieleń.

Kali jest tą matką, która potrafi być destrukcyjna, zabójcza ale jest palnikiem nowego życia. Wszystko co stare znika w niej i zamyka za sobą drzwi, następuje proces śmierci, i otwiera nowe drzwi do nowych narodzin i kreacji... Kali jest władczynią śmierci a także życia.

Kali jest "Om"... i należy zrozumieć jakim jest znakomitym i niezbędnym elementem życia, to jest oczyszczający ogień, przez który musimy przejść... inaczej nie doświadczymy transformacji.

Śmierć i zmartwychwstanie to taka jedna moneta, jedno nie istnieje bez drugiego szczególnie w naszym życiu duchowym... i po jednej stronie mamy śmierć a po drugiej życie... i nigdy nie wiemy, kiedy możemy przenieść się ze stanu życia w stan śmierci. Miejmy tą odwagę aby przejść przez tę granicę... uśmiercić w swoim ciele to co stare aby ponownie w tym samym ciele narodzić się na nowo.

Dzisiaj bardzo ważną rolę w świecie spełniają kobiety (dlatego są tak poniżane przez niskie energie... po tym poznacie jaki duchowy element przebywa w ciałach ich niszczycieli). Trzeba zrozumieć rolę kobiet, ich siłę, moc, to ich miłość, która narodzi się z potężnego bólu, poświęcenia odrodzi nasze życie na nowo... ale będzie ono już zupełnie inne, pełne piękna i błogosławieństwa... kobiety to boginie życia, odnowy, kapłanki ogniska domowego, poświęcenia a przede wszystkim niosące oczyszczenie, to one są odpowiedzialne za czystość i porządek naszych domów. Kobiety w nadchodzącym czasie uczynią wielkie zmiany planetarne i to na wielu poziomach... będą działać samotnie i zbiorowo w dziedzinie podnoszenia świadomości.

Jest to bardzo trudny czas, ponieważ wchodzimy w nowy sposób bycia... tym bardziej będzie to trudne dla kobiet, które będą intensywnie spychane z tej drogi, ponieważ zwiększa się na nie presja, że nie są nic warte co wyzwala w nich duży stres. Będzie jeszcze wielka walka zanim przejdziemy do poziomu powyżej lecz niezależnie od tego co się wydarzy w naszym życiu poradzimy sobie w ciężkich sytuacjach i zrównoważymy energię.

Do tej pracy musimy użyć biało-złotych energii. Białe złoto pozwala podnieść siebie i innych w sposób łatwy i szybki. Jest to alchemia świadomości, która przynosi duże korzyści, oderwie nas od chaosu i podniesie naszą świadomość i świadomość Ziemi.

Wizualizujemy w medytacji biało-złote światło co da nam szybki wynik oczyszczania, tak w formie indywidualnej jak i zbiorowej. Krążące białe złoto po energetycznych ścieżkach Ziemi może pomóc obudzić innych ludzi i stworzy nową korzystniejszą sytuację dla nas wszystkich. Musimy wspólnie obudzić się do świętości życia i naszym obowiązkiem jest bronić tego życia. To dzięki naszej postawie możemy zapobiec wielu życiowym katastrofom. Jeżeli uzyskamy białe złoto w swoich ciałach będziemy mogli osiągnąć podwyższone stany świadomości i otworzą się nam nowe furtki na nowe postrzeganie co da nam nowe życie.

Trzeba też zrozumieć jaki jest charakter białego złota, jaki jest wibracyjny charakter tej energii (częstotliwość), która ma kluczowe znaczenie w tym dla nas ciężkim okresie aczkolwiek bardzo ważnym w przejściu w nowy świat.

Drgania koloru białego (srebrnego) mają charakter uspokajający, natomiast kolor złoty stymuluje i aktywuje. Ale w tym przypadku musimy odejść od energii czerwonych i niebieskich, które działają podobnie. Złoto i srebro to: mężczyzna i kobieta, współpracując z energiami złota i srebra dostosowujemy się już do głębokiej zasady kosmicznej (czerwone i niebieskie energie działają intensywniej na poziomie materialnym). Jest to jeden z najlepszych sposobów na podniesienie poziomu świadomości jaki mogę wam dzisiaj zaoferować, wówczas Ziemia wejdzie w szybszy okres transformacji, przebijemy warstwę chaosu... przejdziemy z jednego poziomu energii do drugiego. I w całym naszym Wszechświecie nie ma innej lepszej drogi do szybszego przejścia niż za pomocą białego złota... w dodatku będziemy za pomocą tej energii poruszać się bezpiecznie i zrównoważymy własne subtelne energie tym samym pomagając sobie uzyskać równowagę w tych trudnych dla nas chaotycznych czasach.

I to jest czas aby otwierać w sobie te złote i srebrne drogi: słoneczne i księżycowe kanały dla naszej osobistej energii, czas na większe przebudzenie naszego ciała energetycznego. Czas rozpocząć tą alchemiczną medytację regularnie aby przeskoczyć poziom chaosu w naszym życiu i wokół nas... szczególnie teraz, kiedy ten ciągle się nasila.

W tej medytacji ważny będzie ośrodek trzeciego oka - przysadki mózgowej, jest to ważny klucz do wyższych stanów świadomości... ale uwaga: nasze ciała muszą być czyste... musimy przejść na wegetariańską dietę... nie wolno spożywać alkoholu, narkotyków tudzież innych szkodliwych dla ciała substancji aby nasza informacja mogła przeniknąć do centrum trzeciego oka - Ajny, która jest w nas: po prawej stronie małym słońcem a po lewej małym księżycem.

Słoneczna energia zaczyna się po prawej stronie Ajny, rozszerza się w środku głowy w okolicy szyszynki... a następnie biegnie do ośrodków mózgu i spada przez kręgosłup w dół do czakry korzenia - Muladhary. Po lewej stronie Ajny znajduje się księżycowy obwód, który również biegnie do szyszynki a następnie zasila swoją energią nasz mózg i biegnie w dół kręgosłupa do czakry korzenia - Muladhary.

Słoneczny kanał emituje złotą energię, która może być postrzegana jako złota ciecz... natomiast księżycowy kanał emituje srebrną energię, która może być postrzegana jako srebrna ciecz. Złoto i srebro w wyniku łączenia się daje białe złoto, które na poziomie alchemicznym reprezentuje destylację równowagi między słońcem a księżycem, czyli w naszym ciele: męskich i żeńskich obwodów.

Białe złoto ma wiele właściwości, oczyszcza subtelne drogi w ciele zwane meridianami, podnosi przytomność umysłu i naturalnie łączy nas ze Źródłem.

Przejdźmy do medytacji

I jeszcze raz przypominam, ciało ma być bezwzględnie czyste. W czasie medytacji wskazane jest siedzieć w miarę komfortowo, należy zrelaksować ciało i po każdym wydechu przechodzić do większej relaksacji. Możemy słuchać spokojnej muzyki, która spotęguje efekty.

Podczas pierwszego wdechu przepuszczamy po prawej stronie głowy złote światło do szyszynki, podczas wydechu złote światło przepływa przez mózg, następnie w dół przez kręgosłup aż do czakry korzenia.

Podczas drugiego wdechu przepuszczamy po lewej stronie głowy srebrne światło do szyszynki a podczas wydechu srebrne światło przepływa przez mózg, następnie w dół przez kręgosłup aż do czakry korzenia.

Trzeci oddech: rysujemy złote i srebrne światło - słońca i księżyca, które płyną równocześnie do szyszynki niczym po orbitach ziemskich, gdzie się spotykają w szyszynce i łącząc się ze sobą zamieniają się w białe złoto. Przy wydechu białe złoto biegnie do mózgu i w dół kręgosłupa do czakry korzenia.

Te trzy oddechy są jednym pełnym cyklem istotnym w tym rodzaju medytacji. Nawet kilka minut dziennie takich ćwiczeń przyniesie nam wielkie korzyści.

Kto chce dzisiaj służyć naszej planecie Ziemi w tej ciężkiej dla nas chwili w celu zrównoważenia jej energii i naszych na poziomie globalnym niech rozpocznie medytację z energią białego złota. Zastosujmy podobną technikę jak powyżej w naszej indywidualnej medytacji ale zastosujmy trzy oddechy czerpiąc energię ze słońca i księżyca i łączmy je wspólnie w białe złoto w okolicach bieguna północnego... a następnie poprzez biegun północny przepuśćmy je w dół do bieguna południowego po osi Ziemi wizualizując na Ziemi pokój i harmonię. Ta medytacja ma większą moc w grupie toteż zbierajmy się razem... możemy również budować ścieżki energii biegnące przez świat tak jak my chcemy w zależności od potrzeby... i wyobrażajmy sobie białe złoto bardzo potężne, które błogosławi naszą planetę i całe życie na niej.

Vancouver
3 Oct. 2015

WIESŁAWA