MEDYTACJE

MEDYTACJA I FURTKI 11:11
 

Otworzenie furtek 11:11 - mostu między dwoma spiralami czasu. Jest to kanał do naszego wzlotu, do naszego wniebowstąpienia.

Stara spirala 1-6 jest wzorcem zawierającym wymiary od 1 do 6. Powyżej znajduje się granica nie znanego dla nas Uniwersum. Spirala 1-6 jest tym wymiarem, w którym człowiek porusza się w swoim doświadczeniu życiowym. Odłączony od Źródła Boskiego, włączony w świat iluzji i podwójnego polarity. Człowiek w tych warunkach pracuje aby indywidualnie podnosić swoją świadomość. Odłączony do Źródła, ale ciągle poszukujący Boga. Każdy jeden człowiek gdzieś głęboko w sobie odczuwa potrzebę powrotu do domu. Wyczuwa, gdzieś tam w gwiazdach magiczne miejsce i wielką świadomość i to go przyciąga jak magnes.

Kiedy my ludzie otworzymy ten wielki cylinder 11:11 otworzą się dla nas wymiary z wyższą częstotliwością 7-11. Człowiek, który przejdzie przez te furtki otwiera własną wolność i rozpoczyna się jego wyższe kreowanie świadomości. Kiedy Ziemia przekroczy Oktawę 7 zaistniejemy w nowej rzeczywistości. Będzie to okres przepowiadanego 1000 letniego pokoju.

Większość, którzy przekroczą progi Oktawy 7 zacznie budować nową swoją świadomość. Tylko bardzo mała liczba ludzi przekroczy w tym czasie Oktawy 7.

Otwarcie kanału 11:11, złożonego z mniejszych furtek, które są pomiędzy poszczególnymi wymiarami jest aktywizowana przez 144 000 dzieci gwiazd 12:12 - dusz już wysoko zaawansowanych, które właśnie teraz przybyły na Ziemię aby swoją pracą pomoc niżej rozwiniętym duszom przekroczyć Oktawy 7. Ostatnia furtka 11:11 otworzy się 31 grudnia 2011.

144 000 wielkich dusz - źródeł otworzy nową rzeczywistość i swoją wielką energią da siłę do przejścia w wyższą Oktawę 7, miejsca od którego zaczyna się wniebowstąpienie.

Za pełną aktywizację tych furtek jest odpowiedzialny cały Legion Archanioła Michała. Jest to wielka Boska Misja na świecie w dzisiejszych czasach. Dlatego Najwyższe Światłem Istoty proszą i ciebie... pomóż otworzyć te następne drzwi, tą furtkę 11:11.

W drodze modlitwy, cichej medytacji, kontemplacji, bezinteresownej miłości spróbuj otaczać swoich słabych braci dobrą energią Spójrz wokół siebie, nie odpychaj tych, którzy jeszcze do tego nie dorośli - wręcz przeciwnie wyślij do nich swoją dobrą energię. Nie bój się nie braknie jej dla ciebie. Bo za każdą pomoc tą bezinteresowną Bóg płaci bardzo wysoką cenę dla tego człowieka, który widzi i te jego dzieci co dzisiaj jeszcze błądzą po manowcach.

Zrozum jakie to jest ważne w tych czasach dla całego świata. Za twoją bezinteresowną pomoc Bóg udzieli ci wielkiej dyspensy - dla ciebie i całej twojej rodziny do 7-mego pokolenia.

Jak możesz pomoc w otwarciu nowej drogi 11:11 

Pracuj z innymi mniej doświadczonymi, otwieraj im oczy. Pracuj woluntary. Znajdź klika osób, stwórz koło modlitwy, medytacji. Przekształcaj swoją wyższą energią te niższe wibracje w twoim środowisku. Nie zapominaj o nikim. Poświęć 1 godzinę tygodniowo w ciszy w głębokiej medytacji łącz się z całym światem.

I nie mów tylko o miłości, nie rzucaj pustych słów ale rozejrzyj się wokół i pomyśl czy ty jesteś naprawdę jej nosicielem 

Jak wygląda twój dom. Jakie tam panują obyczaje. Czy naprawdę jest to szczęśliwe miejsce. Nie szukaj daleko, napraw własne gniazdo... od tego zacznij. Stań się nowym organizatorem, połóż i swoją mądrość aby połączyć świat w jedność.

Kontaktuj się z twoim Złotym Solarnym Aniołem niech otworzy twoje oczy i własnym światłem wzmacnia twoje 4 ciała niech ten proces naszej transformacji przeniesie nas bliżej Boga.

WIESŁAWA