MEDYTACJE

KOSMICZNE FURTKI
LINK! DO KOSMICZNE FURTKI - WIERSZE

Kosmos bardzo dużymi krokami przygotowuje planetę Ziemię na przyjęcie energii o bardzo wysokich wibracjach, która zbliża się do nas coraz to mocniej. Nadciągający Pierścień Światła - "Photon Belt" posiada bardzo silne pole magnetyczne i ziemia nie byłaby zdolna tak zresztą jak i wszystko co na niej żyje przyjąć od razu tak wielkiej energii, bez żadnych konsekwencji.

Od 11 stycznia 1992 roku nad Ziemią otwierają się kanały energetyczne, którymi przepływa do nas inna już silniejsza energia. Stopniowo nasze ciała jak i cała przyroda żyjąca na Ziemi przyjmuje inny magnetyzm. Powoli nasze ciała przekształcają się w bardziej subtelne, szybciej wibrują w komórkach atomy. Wiele ludzi odbiera nowe energie bardzo wyraźnie: w postaci mrowienia w ciele, czuje przepływające prądy, wzrasta również niepokój, człowiek bez powodu bywa rozdrażniony. Wszystko wynika z tego, że w ciele ludzkim zachodzi konflikt między starymi i nowymi energiami.

W tym czasie odkleja się dużo toksyn, oczyszczamy się. Cierpimy na nowe, nieznane choroby. Ludzie o dużej wrażliwości układu nerwowego budzą się po nocach, spoceni, niespokojni, coś dziwnego dzieje się w ciele, nie mogą zrozumieć co to jest, biegają po lekarzach, są pełni obaw. Tak właśnie wygląda proces powolnej transformacji w ciele człowieka, budzenia się ciała i duszy do nowych rzeczywistości.

Mamy wiele kanałów energetycznych ale na tej stronie omówię furtki tzw. 11:11.

11:11 - kod otwierający proces przemian i transformacji, obalania starych struktur i przenoszenia człowieka w nowe. Furtki 11:11 są naszymi drogami w nieznane, są pomostami między człowiekiem i Bogiem. Wejście w inne nieznane dotąd pola świadomości.

11 stycznia 1992 ponad 144 000 ludzi na całym świecie świętowało otwarcie pierwszej furtki 11:11. Otworzyły się drzwi w naszą wielką podroż.  

Otwieranie kosmicznych furtek jest niezwykłym przeżyciem i bardzo rzadkim zjawiskiem występującym na kuli ziemskiej. Energia, która napływa przez te furtki z kosmosu oczyszcza ziemię i wszystko co na niej zamieszkuje.

11 stycznia 1992 były otworzone 2 cylindry, które rozpoczęły nowy rozdział życia Ziemi i nas ludzi.

1. Punkt Omega w Wielkiej Piramidzie w Gizie - Egipt,

2. Punkt Alfa w Queenston - Nowa Zelandia.

Te dwa cylindry były otworzone przez 38 godzin bez przerwy. W Egipcie czekało na to wydarzenie 500 osób z 36 krajów.  

Otwarcie nastąpiło o godz. 11:11 rano, czasu Greenwich. Wszystkie grupy na świecie zjednoczyły się w swoich lokalnych czasach 11:11 we wspólnej modlitwie, medytacji i w rytualnych tańcach. Kiedy furtki zostały oficjalnie otworzone wielu obserwatorów i praktykujących zobaczyło brylantowe i ostre światło upadające na Ziemię, niczym kotwica.

Furtki 11:11 są pasami transferującymi lub mostami pomiędzy dwoma bardzo odmiennymi ewolucyjnymi spiralami czasu: naszej starej rzeczywistości i wyżej rozwiniętej spirali Wielkiego Absolutu. Każda z tych spiral ma swój początek w rożnych punktach w Centralnym Systemie Słonecznym.

11:11 Master Cylinder do otwarcia którego potrzebny jest zawsze klucz 11:11. Nowe energie 11:11 przepływają przez masterskie cylindry, koncentrują się i wzmacniają naszą planetę.  

Cylindry-furtki swoim wyglądem przypominają kolorową mandalę, która jest złożona z wielu kół, jakby wychodzących z siebie, przypominającym właśnie cylinder.

Do tej pory na świecie otworzono 7-dem furtek 11:11.

1). 11 stycznia 1992 r
Wpływała energia oczyszczająca ludzkie serca.
a. Alfa punkt - Queenston, Nowa Zelandia.
b. Omega punkt - Wielka Piramida w Gizie.

2). 5 czerwca 1993.
Dwie muszelki łączą się w Jedność.
Pululahua Crater, Ekwador.

3). 17 maja 1997
Przebudzenie i naradzanie się w Jedności
a. Blisko Blend, Słowacja
Wejście w Wielką rzeczywistość w obecnym czasie.
b. Blisko Eureka, Montana, USA (17 sierpnia 1997)
Zakotwiczenie wielkiej miłości.
c. Glasshouse Mountains - Queensland , Australia (12 paź. 1997)


4). 11 sierpień 1999
Kształtowanie nowej ewolucji, wyjście z Labityntu.
Tetiaroa, Tahiti-Francuska Polinezja.

5). 19 październik 2002
Osobista wolność.
Wood Valley, K’au - Hawaje.

6). 19 maj 2004 - środkowa furtka ze wszystkich 11:11.
Jeden Świat - Jedno Istnienie.
Cloucher Head, Dingle Penisula
Country Kerry, Irlandia.

7). 30-31 października 2004
Zobaczyć niewidzialne.
Udaipur Rejasthan, Indie.

8). 11.02.2007 i 05.06.2009
Otwarcie Światowego Kwiatu Lotosu.
Pierwsza aktywacja: Majorka, Hiszpania
Druga aktywacja: okolicy jeziora Titicata - Peru, Boliwia

9). 25 października 2010
Jeden
prawdziwy byt w akcji potrafi otworzyć kosmiczną świadomość
Wyspa Bali, Indonezja.

10). 11 września 2011
Żyj prawdziwym życiem jak Boski człowiek
San Cristobal de las Casas

11). 22 listopada 2012
Diament w koronie
Sekretna Dolina Inków w Peru

Furtek 11:11 będzie jedenaście. Każda z tych furtek jest następnym stopniem w nową rzeczywistość. Cząstki wyższych energii mocniej wibrują, otwierają nowe furtki. Kiedy nowa furtka otwiera się stara jest zamykana.

2006 rok

WIESŁAWA