MEDYTACJE

DRUGA AKTYWACJA ÓSMEJ
FURTKI 11:11 - 5 CZERWCA 2009

Pierwsza aktywacja ósmej furtki 11:11 miała miejsce 11 lutego 2007 roku (LINK!). W roku 2008 była oczekiwana jeszcze jedna aktywacja ósmej furtki lecz nastąpiło pewne przesunięcie w czasie i w końcu w dniu 5 czerwca 2009 będzie aktywacja oczekiwanej ósmej furtki 11:11. Minęło ponad dwa lata od pierwszej aktywacji Lotusa Serca, pierwszy aktywny flung (gwałtowne otwarcie, przez które na Ziemię zostały wpuszczone najwyższe energie miłości) otworzył drzwi do Lotosu Świata budując strefę czystej Prawdziwej Miłości.

Lotus Serca reprezentuje nasz nowy organ emocjonalny, który znajduje się w Najwyższej Rzeczywistości. Jest to poziom Jedynego Serca. Jedną z różnic między Jednym Sercem a Lotusem Świata jest dodany nam czynnik spełnienia naszych najskrytszych marzeń. Podłączeni pod jedno wspólne serce możemy spełniać nasze najgłębsze, najbardziej intymne i osobiste pragnienia.

5 czerwiec roku 2009 rozbudzi na Ziemi w pełni Lotus Serca, który będzie rdzeniem naszej nowej osobowości. Otwarcie najgłębszych poziomów Serca takiego jak nigdy przedtem świat nie widział obudzi w człowieku miłość i prawdę, które przeniosą nas w sferę Czasu Prawdy i w Prawdziwe Miejsce w jakim nigdy przedtem nie był człowiek.

A to dopiero początek... zanim będziemy mogli w pełni wprowadzić nasz świat w Lotus Miłości musimy przejść przez pasmo zakłóceń, poddać się brylantowemu filtrowaniu systemów naszych dotychczasowych wierzeń. Nasz świat bywa czasami przez wielu zbyt idealizowany a tak naprawdę jest często zniekształcony, nieczysty i nieprawdziwy. Przez długi czas byliśmy karmieni mądrością różnych ludzi, leczeni według ich emocji i dualizmu ich przekonań. Podczas długiego czasu - dotarcia do furtki ósmej - 11:11 tworzyły się w nas różne prawdy. Aby przejść do nowej rzeczywistości musimy przeżyć prawdziwy sztorm, w którym ujrzymy wewnętrznym zmysłem nasze ostatnie osobiste wyzwania, które naprawdę będą uzdrawiać i integrować ostanie elementy naszej separacji z Najwyższym Źródłem. Ósma furtka 11:11 jest podwójnym otwarciem objętym dłuższym czasem; od 11 lutego 2007 do 5 czerwca 2009. Ten czas jest nam wszystkim potrzebny do całkowitego wejścia w świat Lotosu Miłości. Czym więcej mamy czasu tym więcej swobody, poczucia smaku, ukształtowania naszych doświadczeń na wielu poziomach. Wielu z nas zmienia swój świat, czuje w sobie wezwanie na nowy poziom czystej miłości. Ten stan przenosi nas do zupełnie nowych obszarów powodując również zmiany na poziomie rdzenia komórkowego w fizycznym ciele. Nic już nie będzie nigdy takim samym, wchodzimy w nowy czas niosąc nowe prawdy.

Druga aktywacja ósmej furtki 11:11 jest monumentalna i będzie miała daleko idące konsekwencje. Oznacza narodziny zupełnie Nowego Matrixu - Jedynej Rzeczywistej Miłości. Musimy jednak pamiętać, nikt za nas nie dokona tego nowego aktu stworzenia, będzie on udziałem tylko tych, którzy zrozumieją głębokie kosmiczne prawdy i zechcą przez bezwarunkową miłość stać się prawdziwymi panami czystości i miłości.

Czas aktywowania furtek 11:11, który będzie nas woódł coraz bliżej gwiazd w końcu doprowadzi nas do czasu zrozumienia Najświętszej Unii. (LINK!) Podczas otwarcia drugiej ósmej furtki 11:11 połączymy pragnienia serca naszych duchowych aspiracji. Będziemy gotowi na zamanifestowanie siebie dla własnych potrzeb jak również będziemy służyć spełniając potrzeby naszych najbliższych. Poczujemy co to znaczy być Jednym Bytem. Nie ma innej drogi ani innego sposobu na ostateczne zakończenie całkowitego zjednoczenia z Najświętszą Unią.

Zanim kotwica potężnej i czystej Energii Miłości zakotwiczy się na Ziemi na naszej planecie będą miały miejsce niespokojne wydarzenia, konflikty z przeciwnikami innego negatywnego schematu. Należy jednak pamiętać, że czyste serce i bezwarunkowa miłość jest najsilniejszą bronią jaką kiedykolwiek stworzono. Dzięki niej człowiek wskóra więcej niż rzeczywiście może sobie to wyobrazić. Miłość sprawia, że poczujemy jak zostaje upokorzony strach i zło. Aktywacja drugiej ósmej furtki oznacza zakończenie naszej podróży poprzez strefę Antarion Konwersji. Przez długi czas na naszej planecie istniał i rozwijał się w parametrach wymiarowych dualizm. Był on przedmiotem prawa czasu i przestrzeni, przyczyny, narodzin, śmierci, dobra i zła, polaryzacji (zwany też karmą). Kształtowanie świadomości zostawało osiągnięte przez konflikt, przez poznawanie przeciwstawieństw, separacji. Teraz ten świat osiąga punkt, gdzie zamiast dualizmu wprowadza się nowy wzór - Jedność. To powoduje drastyczne zmiany w świadomości i przypływie energii doświadczanych przez ludzkość. To czas nawrócenia do wzorca Antarion, który jest związany z konstelacją Oriona posiadającego klucz do dualizmu w tej części galaktyki. Istnieją pewne bardzo jasne a niekiedy nie zbyt jasne istoty pochodzące z Oriona, które grają główne role w dramacie o dwoistość.

Na planecie Ziemi jest obecnie czas na zakończenie jej udziału w tym dramacie. Na nasze pola wkracza szablom wyłączności, świat bez czasu, bez miejsca i pobawiony dualizmu. Nie będzie więcej karmy tylko będzie Boska Łaska płynąca z Najwyższego Źródła. Nie będzie więcej śmierci ani zła tylko miłość płynąca z Jednego Serca. Jest to czas kiedy wszystkie orzeczenia zostaną uwolnione w wyniku interwencji Bożej Energii Miłości pochodzące z Jedynego Centralnego Systemu Słonecznego. Nadchodzi czas, że nasza Ziemia się zmienia, zwiększa się jej wibracyjna częstotliwość a to pociąga za sobą każdą komórkę ludzkiego ciała. W wyniku tej zwiększonej energii wiele osób czuje się rozbudzonych co spowodowane jest rozbudzeniami i większą aktywnością naszych osobistych gwiazd. Jesteśmy wędrowcami z innych wymiarów, nadchodzi czas, że aktywują się nasze zamknięte furtki, które pozwalają poprzez Antarion Konwersję wstępować nam na swoje planety.

Nowe energie krążą wokół naszej planety otwierając energetyczne furtki, wystarczająco świadome osoby koncentrują się, robią wszystko aby dostroić się do Energii Jedności. Wyższa świadomość pozwala odłączyć się od własnego ego, które nie pozwala na uczynienie milowego kroku na wyższe poziomy planetarne.

Pierwszym krokiem planetarnej aktywacji była Harmonijna Konwergencja w dniu 17 sierpnia 1987 roku . W tym dniu ponad 100 tysięcy poświęconych istot zakotwiczyło czwarty wymiar astralny na płaszczyźnie emocji. Pionierzy otworzyli bramę do astralu poczynając emocjonalną czystkę na poziomie planetarnym.

Następny krok - aktywacja furtki 11:11 - w dniu 11 stycznia 1992 roku była ważną planetarną aktywacją otwierającą drzwi do wyłączności. Po raz pierwszy w historii naszej planety było możliwe bezpośrednie doświadczenie Energii Jedności.

Furtki 11:11 - jedenaście furtek, które prowadzą bezpośrednio na trasę do Centralnego Układu Słonecznego. Pierwsza była aktywowana 11 stycznia 1992 roku - ostatnia zostanie aktywowana około grudnia 2011 roku. Będzie to zakończenie Antarion Konwersji. Ziemia jako Niebieski Świat zostanie zakotwiczona w Jedności Życia w subtelnym prądzie Jednego Serca. Będzie to nowy punkt światła w międzygalaktycznej sieci światła.

Druga furtka 11:11 była aktywowana 5 czerwca 1993 roku; aktywowała się kosmiczna miłość na naszej planecie. Spowodowało to ogromne zmiany w naszych osobistych relacjach. Trzecia furtka aktywowana w roku 1997 dała połączenie dla rodzin. Przez trzecią furtkę weszła na Ziemię fala Wniebowstąpienia rozszerzając świadomość na kosmiczną Jedność. Wniebowstąpienie odbędzie się w trzech falach. Trzecia aktywacja 11:11 zaczęła ustawiać wyspy światła co oznaczało początek - punkt zwrotny w Antarion Konwersji. Ludzkość zaczęła budzić się na zbiorową świadomość w kierunku większej Rzeczywistości. Taki stan doprowadził do aktywacji czwartej furtki 11:11, która zwie się "Drzwi do Antarion".

Cel ten został aktywowany 11 sierpnia 1999 roku. Furtka czwarta była otworzona 11 godzin i 11 minut według Greenwich Mean Time. Już w tym momencie szablon Jedności ujawnił się w pełni. Był również punktem kulminacyjnym przejścia naszej Ziemi w nowe obszary galaktyczne. Od tej pory ogromne ilości światła i miłości zalewają Ziemię, zaczął się czas wielkich cudów, które nie zawsze dają się opisać. Od tej pory osiągamy kosmiczny oddech lecz należy pamiętać, że Wniebowstąpienie ujawni się tylko tym, którzy podejmą świadome decyzje, zaczną podróżować jako Jedność zakotwiczając się w Jedynym Sercu. Kto jest gotowy do tej podróży musi zdecydowanie pożegnać swoje ego i obudzić się do pomocy dla całego stworzenia. Nowy Matrix jest niesamowity - pozwoli nam podróżować razem jako Jeden naszej całej gwiezdnej rodzinie, objawi nam nowe wszechświaty. Nowe objawienie kosmiczne przepowiedziane zostało przez liczne proroctwa.

Antarion Konwersja w pełni aktywuje kosmiczny Diament odsłaniając całkowicie nową kosmologię. Niewidoczne stanie się widoczne - ósma furtka - Nowy Matrix zjednoczy nas wychodząc poza nasze najskrytsze marzenia.

Długo czekał świat na aktywację drugiej ósmej furtki 11:11
... dzisiaj już jesteśmy gotowi ...

Starożytne słowo MUA ma głęboki sens, oznacza początek nowego wielkiego cyklu. Dwie sylaby, wymawiane Moo-ah, w których zostały zakodowane wspomnienia dawnych Lemurian lub Lamu.

MUA - początek ... czas przed czymkolwiek innym ... będzie mieć swój początek 5 czerwca 2009 - narodziny Nowego Matrix z czystym Sercem Miłości.

Poprzednia MUA obejmuje narodziny słońca i księżyca, początek czasu i tworzenia nowego świata - Nowe Niebo i Nowa Ziemia - nowy świat taki jak ten, który narodził się po Wielkiej Powodzi (LINK!)

Współczesny MUA będzie miał czas pod koniec roku 2011-2012 kiedy kalendarz Majów, Azteków i Inków dobiega końca.

Chociaż MUA dotyczy całej planety istnieją specjalne fizyczne lokalizacje, które są niczym kiełkujące nasionka nowego czasu. Jednym z takich miejsc jest Jezioro Titicata - Peru, Boliwia, według starej legendy w tym miejscu rozpoczęło się stworzenie świata przed powodzą wraz z pojawieniem się na świętym jeziorze czterech braci i czterech sióstr. Razem założyli starożytną potężną cywilizację Tiwamaku. Po powodzi stwórca Viracocha urodził się na jeziorze w ciągu najbliższych MUA. Następnie narodziło się słońce i księżyc, z nich pochodziło mocarstwo Inków, Manco, Capac i Mama Ocllo.

W naszych czasach jezioro Titicata jest miejscem, gdzie Nowy Matrix - Jedyna Prawdziwa Miłość będzie wnikać w ziemskie struktury, gdy będzie się rodził Biały Smok.

8-MA FURTKA 11:11, najważniejszy cylinder Energii, który prześle na Ziemię nowe energie. Główny energetyczny cylinder - Jedyna Prawda jest niezwykle ważnym wydarzeniem ponieważ to my sami narodzimy się w Nowym Matrix Jedynej Rzeczywistej Miłości.

W otwarciu największego cylindra Energii Miłości powinni się zebrać tylko ci, którzy rzeczywiście czują się do tego powołani, czują mocne zakotwiczenie w Najwyższej Rzeczywistości. Tylko bardzo realna i intensywna bezwarunkowa miłość spowoduje głębokie doświadczenie transformacji zmieniając całe człowieka życie.

Medytacja w dniu 5 czerwca 2009 jest czymś wyjątkowym. Każdy powinien przystąpić do niej indywidualnie. Pierwszym wymogiem jest oczyszczenie. Bez tego nie można wprowadzić siebie w Lotus Prawdziwej Miłości i zakotwiczyć się w Nowym Matrix. Oczyszczenie powinno być uwolnieniem wszystkiego co spowoduje przemianę naszej wewnętrznej istoty i zmieni zewnętrznie nasze życie. Musimy uwolnić się od starych emocjonalnych wzorców, przestarzałych duchowych przekonań. Należy usunąć z własnego życia wszystko co nie jest oczywiste i realne.

Istotne jest również fizyczne oczyszczenie, musi ono być jasne i czytelne. Nasze zewnętrzne otoczenie musi doskonale zauważyć kim naprawdę jesteśmy? Musimy jasno ukształtować nasze pole energetyczne, usunąć z naszych środowisk niepotrzebne napięcia, stare ubrania, niepotrzebne przedmioty, określić nasze odżywianie się, sposób spędzania czasu. Nieużyteczne przedmioty hamują przepływ energii, nie pozwalają wibrować Wyższym Rzeczywistościom. Musimy udoskonalić nasz zewnętrzny obraz w świecie i zapewnić lepszą opieką fizycznemu ciału, spojrzeć uważnie na swoje relacje z innymi, musimy się dostosować do nowego narodzenia w Nowym Matrix.

Zadajmy sobie pytania, co mi jest najbardziej dzisiaj potrzebne:
- czy zakotwiczenie w czystej Miłości,
- czy dualizm energii, który pokieruje mnie według starych wzorców?

Dlatego w otwarciu Najwyższego Cylindra Energii Miłości powinni zebrać się tylko ci, którzy rzeczywiście czują się do tego powołani...!

Pełne aktywowanie drugiej ósmej furtki 11:11 oznacza pojawienie się Jedynej Prawdy, identyfikacją naszej duszy, która jest częścią nas. Jasno zobaczmy kto jest gotowy na taką odpowiedzialność, kosmiczną mądrość i prawdziwe czyny? Kto z nas wniesie na Ziemię świętą pogodę, która wpłynie na cały nasz krajobraz?

Główna ceremonia niosących światło odbędzie się
5 czerwca 2009 w okolicy jeziora Titicata - Peru, Boliwia.

I ty możesz w tym dniu być uczestnikiem tej wielkiej ceremonii. Utwórz swoje sekretne miejsce, uczyń siebie pucharem czystości, ubierz czyste i kolorowe ubranie, przystrój swoje miejsce kwiatami, zapal świece i kadzidła. Świeże i piękne miejsce niech będzie dla ciebie kluczem do wpuszczenia w swoje serce nowych Energii Miłości. Czas przewidziany na medytację od godziny 9.30 do 16.00. Każdy powinien dopasować czas do siebie. Spędź swój czas w dowolny sposób; w ciszy i modlitwie, kontemplacji a może w ruchu, w rytmie muzyki i tańca, na łonie natury. Nie ma w tym nic złego. W dniu 5 czerwca 2009 rośnij i rezonuj razem z Najwyższymi Świętymi Wibracjami.

Vancouver
20 May 2009

WIESŁAWA