MEDYTACJE

DEEKSHA - OGIEŃ Z NIEBA - NASZA NADZIEJA

Rok 2010 - rok prawdy w działaniu,
wewnętrznej wizji,
wzrostu ludzkiej świadomości, która całkowicie zmieni wszystko na Ziemi.

Wielkość człowieka to nie to co człowiek myśli typowo po ziemsku tylko jego nieśmiertelna dusza, która tkwi tam gdzieś w nim, u większości ludzi przesłonięta przez egoistyczne działania. Z jednej strony człowiek robi na Ziemi olbrzymie postępy a z drugiej pozostaje beznadziejnie niedostępny na działanie światła, przewodnika naszej prawdy! Nadszedł czas kiedy wchodzimy w głębokie przemiany, rozpoczynamy uczyć się chodzić między światami.

Jak przejść przez ten proces,
jak się zachować,
jak odkryć co jest prawdziwe?


Na te pytania można tylko powiedzieć:

Boże, wyprowadź nas z ciemności do światła,
prowadź nas z iluzji do rzeczywistości,
prowadź nas ze śmierci do nieśmiertelności.


Przez podobne afirmacje można doświadczyć wielkiego skoku świadomości.

Oczywiście nie wystarczy tylko raz wyrazić swoje życzenie, doświadczenie skoku świadomości odbywa się stopniowo. Na początku powoli się nagrzewa niczym ziemia po ciężkiej zimie ale w chwili przybywania większej ilości słońca idzie pełną parą. Czekamy i czekamy, denerwujemy się, wątpimy, bo nic się nie dzieje - człowiek to niecierpliwa natura ... a tu nagle w mgnieniu oka staje się możliwe to co miało być niemożliwe.

W kosmosie istnieje cykl śmierci i odrodzenia, które służą naszemu ewolucyjnemu rozwojowi. Czas aby uwolnić swój głęboki opór i połączyć się z najgłębszą prawdą, doświadczyć przemiany własnego ducha. Czas zostawić drogę przez dolinę strachu jaka nas w większości prowadzi po tym globie: wśród wojen, terroryzmu, represji. Możemy świadomie wybrać inną drogę - ogromnej mocy - połączyć się z tchnieniem Boga i wznieść się z powrotem do góry.

Począwszy od lipca 2010 do końca 2012 ludzkość będzie miała przed sobą wielki kryzys we wszystkich dziedzinach życia i człowieka działalności. Ważne jest dla nas wszystkich aby jako całość pomyślnie przejść prze te trudne lata. Dobrą wiadomością jest to, że będziemy mogli sobie pomóc zmieniając swój stan fizyczny i umysłowy.

Rozwój umysłu i ciała jest przyśpieszony przez różne czynniki. Bardzo ważny wpływ mają cztery Yuga; najbardziej oddalone a zarazem najbardziej zbliżone do siebie są szczególnie dwa cykle o zupełnie przeciwnych biegunach: Kali Yuga i Satya Yuga. Wielki kosmiczny cykl rozpoczyna się w Satya Yudze - w okresie boskiego ładu i porządku a kończy się na Kali Yudze - w okresie największego chaosu. W chwili zamknięcia się tego cyklu rozpoczyna się ponownie Satya Yuga. Aby pozytywnie przejść w Złoty Wiek potrzebna jest praca Avatarów, proroków i innych światłych istot, którzy pomagają naszej ewolucji od czasu do czasu bezpośrednio i pośrednio.

Obecnie na świecie będzie narastał czas wielkich niepokojów, przewrotów - politycznych i innych. Będziemy zaskakiwani decyzjami naszych przywódców, wprowadzani w błąd i musimy przygotować się na szybkie zmiany ich pomysłów, które będą wprowadzać wielki chaos i zamieszanie.

Będzie wiele trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów, mogą pojawiać się nowe wyspy a kilka starych może nagle zniknąć. W niektórych częściach świata ludzie będą cierpieć głód i z tego powodu będą masowo umierać. Nowe choroby zbiorą wielkie żniwo, do tego dołączą wojny i zmiany klimatyczne. Wielu proroków podaje przybycie wrogiej planety w pobliże Ziemi, która spowoduje olbrzymie straty, zanieczyszczenie atmosfery.

W czasie tych zmian wyjdą również wszystkie słabości człowieka, nawet jego zwierzęca natura, ale wśród tych słabości będzie rodził się nowy człowiek, który ma pisane około 20 000 lat życia w towarzystwie Boga.

Obecny układ planet: Saturn, Pluton, Panna, Waga, Skorpion, wskazuje czego można się spodziewać w trzech najbliższych latach - transformacji dla wszystkich pokoleń na Ziemi. Saturn i Pluton oznaczają dla nas dziką jazdę w wielu gałęziach życia: gospodarczym, politycznym, naukowym, religijnym. Zamanifestują się radykalne wydarzenia i podziały w naszym świecie.

Saturn wpływa na siły natury, na całe pokolenia, wprowadza większy ruch i zmiany na wszystkich poziomach życia. Pokazuje nam wszystkim co powinniśmy obowiązkowo zmienić, przekształcić siebie w większą dojrzałość i wykazać gotowość uwolnienia się od strachu, zniewolenia i niewoli.

Pluton jest naszym materiałem siewnym w transformacji transpersonalnej, która ujawnia elementy naszego nieśmiertelnego bytu. Pluton jest mocą bezwzględnego oczyszczenia, usuwania przestarzałych form poprzez wydarzenia pozorne poza indywidualną kontrolą. Pluton zwany "Panem Ciemności" pomoże rozpoznać elementy naszego osobistego piekła, poprzez oczyszczający ogień zmieni nasze struktury w czyste złoto.

Saturn uczy nas, że nie możemy omijać żadnych lekcji, naszej wyższej odpowiedzialność i obowiązków, które wyłaniają się z poprzednich wcieleń. Musimy je dokładnie domknąć niezależnie od mocy obowiązującej. Żyliśmy z tym dość długo, ale obecnie nie będzie to dłużej tolerowane. Spotkanie Saturna i Plutona skonfrontuje nasze ograniczenia. Taniec tych dwóch planet w naszych osobistych rankingach przyniesie zarówno negatywne skutki jak i korzyści wynikające z dyscypliny, autorstwa i mądrości.

Czas wiosny 2010, dla wielu będzie czasem zawieszenia, dla innych zwiększoną aktywnością, będzie to ciężki czas i pełny zwątpienia, dopiero jesienią może przynieść ulgę i nowy oddech. Tutaj będzie mocniejsze duchowe wsparcie. W chwili kiedy wielu starci nadzieje w pomyślny wynik powróci spokój i będzie to czas na nowe odkrycia.

Pamiętajcie: najciemniej jest przed świtem, toteż nie traćcie nadziei, trwajcie w wierze w swoje ostateczne zwycięstwo. Kiedy życie wydaje się pozbawione sensu jest to czas kiedy cała energia światła wycofuje się na jakiś czas i nie popiera żadnej struktury ani w naszym organizmie ani na planecie. Ten okres jest przygotowaniem do transformacji. Nie należy się lękać tylko powoli stąpać po własnej ścieżce w pełnej ufności do Boga. Zachowujmy się jak dzieci, które mają wielkie zaufanie do rodziców, wierzą w ich ochronę i pomoc. Ważne jest aby w tym czasie utrzymać swoje zdrowie. System immunologiczny jest bardzo wrażliwy na zmiany światła w komórkach i chociaż słońce na niebie będzie takie samo to jednak nasze duchowe światło będzie ograniczone.

W tym czasie będą również duże magnetyczne zmiany, z jednej strony ułatwią zarabianie pieniędzy, ale z drugiej mogą wytworzyć próżnię. Należy utrzymać równowagę i dostosować się do przyszłej transformacji energii, które będą odporne na chciwość i bogactwo. Ci, którzy będą umieli podłączyć się do świata duchowego szybko wyrównają energię.

Letnie energie - nadal będziemy odbierać osobiste marzenia, dużo ludzi skupi się przede wszystkim na sobie, zadadzą sobie trud uwolnienia negatywnej karmy, wielu pracuje nad oczyszczeniem całego świata poprzez modlitwę, wspólne medytacje, dematerializowanie negatywnych energii. Przede wszystkim tą pracą zajmą się dzieci Światła.

Wyrównanie energii zdrowia da nam ziemia i rośliny. Pomyślmy o zdrowym roślinnym odżywianiu. W okresie przeskoków energii będą mocniej aktywowane wszystkie drobnoustroje uruchamiając dużo chorób.

Element ziemi przybiera coraz mocniej krystaliczny charakter, podobnie jest z wodą. Ten stan otworzy nowe możliwości w dziedzinie nauki, jeszcze mocniej zaskoczy nas nowa technologia, mocniej otworzy furtkę w świat energii.

Do lipca 2010 mamy czas określić własne intencje, poprawić własne serce aby otworzyło się na prawdę. Do końca 2010 mamy do przejścia jeszcze kilka ważnych bramek, które nie powinny być pominięte. Największe korzyści wynikają z przesilenia dnia i nocy, doświadczajmy tego czasu w samotności lub w trzech osobowych grupach złożonych z osób o podobnych poglądach. Wyjdą nam na drogę bratnie dusze, ale w tym samym czasie wpadną na siebie negatywne aspekty energii, łącząc się wejdą w konflikt z innymi grupami. Unikajcie sporów, obaw, depresji, strzeżcie się silnych emocji, unikajcie psychicznego letargu.

Ważny będzie czwarty tydzień lipca, może dojść do konfliktu globalnego poprzez obniżenie się energii zbiorowej świadomości. Większość ludzi podłączona jest pod zbiorową świadomość - Shaumbra (LINK!). Są i tacy, którzy odłączają się już od systemu zbiorowej świadomości, idą samotnie wąską ścieżką, na której nie ma miejsca na drugą osobę.

Wszyscy, którzy są mocno uziemieni odczują ból w dole pleców, biodrach, kolanach, kostkach. Mają jeszcze sporo kroków do uwolnienia ciężkich energii, które nie mogą odejść samodzielnie. Te osoby ciągle wloką za sobą ciężką kotwicę, z tym obciążeniem trudno będzie wzbić się wyżej. Tutaj kłania się praca z pierwszą czakrą, należy zmniejszyć obciążenie materialne, zwolnić tępo. W chwili wyrównania energii nastąpi cudowne uzdrowienie, rewitalizacja.

W nowym procesie transformacji z punktu widzenia kwantowego musi nastąpić połączenie dwóch biegunów (męski i żeński), musi dojść do 0 świadomości (święta unia), celem ma być nowa dusza a nie życie materialne.

W dniu 16 maja 2010 - w niedzielę o godzi. 11.30 - 13.30
będzie miała miejsce następna deeksha - Mukti (LINK!)
,
która będzie następnym krokiem w celu uwolnienia nas od starych form.
Wpłynie na naszą gotowość wyjścia poza stare szablony.

Rozerwij swoje kajdany,
napełnij się falą boskiego światła,
rozwiej dotychczasowe myślenie,
nie bój się płynąć w nowy świat.
Bądź istotą wolną!

Maj jest miesiącem, który stwarza nowe możliwości i wartości, które wniosą postęp i wzrost na najbliższe lata. Aby dostać się do miejsca, w którym zrealizują się nasze marzenia, wizje musimy poświęcić więcej czasu na pracę duchową, która obejmuje regularne modlitwy, mantry, medytacje; całość prowadzi do duchowej przemiany, objawi prawdziwą rzeczywistość.

W miesiącu maju odbędą się jeszcze następne medytacje. W obecnej chwili nie ma czasu na duchowe lenistwo. Musimy uaktywnić własne ukryte siły, wykorzystać wszystkie możliwości tak, by bez przeszkód podążać za odsłaniającą się tajemnicą.

Następne majowe medytacje odbędą się w dniu:
22 maj 2010 - sobota - godz. 7.30
30 maj 2010 - niedziela - godz. 14.30.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do wspólnych światowych medytacji.

Namaste

14 May 2010

WIESŁAWA


Karunesh - Heart Chakra Meditation


Everlasting Road KITARO


MEDITATION MUSIC - Feng Shui- Kokin Gumi - Zen Garden