MEDYTACJE

DEEKSHA - MEDYTACJA- HEALING
 

Deeksha (diksza) jest medytacją połączoną z nakładaniem rąk na ciało człowieka podczas jego głębokiego wyciszenia w celu osiągnięcia oświecenia. Najlepiej owocna, kiedy przeprowadzona jest w grupie.

Medytacja przy muzyce i osoby, które są do tego przygotowane - posiadają zdolności magnetycznego healingu kładą ręce podczas głębokiego stanu wyciszenia osoby medytującej na punkty energetyczne na jej ciele, W ten sposób otwierają się mocno kanały energetyczne.

Osobiście stosuję taką formę podczas healingów, jakie przeprowadzam z osobami chorymi. Leczą się wówczas bardzo szybko najcięższe choroby łącznie z rakiem.

Ale należy też wiedzieć, że przed taką formą medytacji powinno być oczyszczone ciało fizyczne, emocjonalne i mentalne człowieka. Zawsze podkreślam bardzo mocno aby oczyścić te wszystkie warstwy. Nie należy do brudnej szklanki nalewać świeżej herbatki bo i tak nie będzie miała dobrego smaku.

W czasie prawidłowo przeprowadzonej deeksha ustępują poważne choroby i poprawia się ogólna kondycja tej osoby, która medytuje w ten sposób.

Nie każdy może sobie pozwolić aby doświadczony healer, znający punkty spirytualne mógł być obecny podczas tej medytacji i położyć swoje ręce na ciało.

Można również medytować w inny sposób: przede wszystkim stworzyć sobie wygodne środowisko, przy spokojnej muzyce, jest ona ważna podczas deeksha. Zamiast healera można samemu użyć oczyszczonego kryształu lub innych kamieni szlachetnych. Nie należy daleko podróżować, narażać się na koszty, ważne znaleźć wygodny kąt, daleko od urządzeń elektronicznych TV, komputera, wyłączyć komórkę, te urządzenia mocno zakłócają naturalne pola magnetyczne.

W USA naukowcy trąbią na alarm, masowo wyginęły pszczoły. Przyczyną ich zguby są telefony komórkowe. Zakłócone naturalne pola magnetyczne powodują, że pszczoły tracą swoją orientację, nie są w stanie powrócić do swoich uli. Albert Einstein dawno temu pisał o pszczołach, że są wspaniałymi nośnikami naturalnych energii na świecie,przenoszą ważne genetyczne informacje.

Powiedział, że jeśli kiedyś wyginą na świecie pszczoły świat zginie parę lat za nimi.

Kamienie szlachetne w czasie tej medytacji można ułożyć wokół siebie lub na swoim ciele. Dobrze jest zapalić kadzidełka i świece. Po skończonej medytacji dobrze umyć kamienie i włożyć je na 3 godziny do zimniej wody z garścią soli w celu ich oczyszczenia.

Można medytować też bez kamieni, w tradycyjny sposób. Nasz umysł powinien być gotowy na przyjęcie strumienia Boskiej Energii. Podczas przyjęcia strumienia czystego Boskiego Światła wzrasta świadomość człowieka. W mózgu zachodzi głęboki proces, znikają konflikty.

W roku 1977 Ilya Prigogine dostał Nagrodę Nobla za swoją pracę, opisał chemiczne zmiany w układzie nerwowym człowieka w czasie transformacji. Z naukowego punktu widzenia deeksha jest unikalnym doświadczeniem w czasie której zbiera się wspaniałe owoce oświecenia.

Kiedy przebudzimy nasz mózg, wówczas cały nasz system zmienia się, następuje to w momencie uruchomienia odpowiednich części mózgu, rozpoczyna się proces oświecenia.

Neuronaukowcy wskazują, że głębokie modlitwy i medytacja jest największym kluczem otwierającym te partie mózgu, które są odpowiedzialne za człowieka wyższą świadomość.

Znane są przypadki wielu świętych cierpiących na epilepsję etc... były to tylko ich symptomy gwałtownego przebudzenia się tych warstw mózgu. Nagłe zmiany w chemii aktywują przednią część mózgu dając jego kompletne wykwitnięcie do pełnego 1000 płatowego lotosu.

15 lat temu DR. Hartmut Muller - Niemiec, określił, że wszystko co się dzieje we Wszechświecie zachodzi według matematycznych formuł. Między poszczególnymi galaktykami, planetami i gwiazdami są właściwe odległości i odpowiednio ułożone atomy, neutrony a wszystkie te zależności mają wpływ na PH we krwi człowieka. Jeśli człowiek odpowiednio zgra się z całym Wszechświatem otwiera własną wyższą świadomość.

Świadomość człowieka to tylko koszula jaką człowiek ubiera w danym momencie. I również zmienia się tak często jak człowiek zmienia własną koszulę. Symbolem Deeksha jest biała róża lub biały lotus - symbole oświecenia. Największym ośrodkiem medytacyjnym, gdzie stosuje się deeksha aby rozbudzić świadomość człowieka jest Golden City w Indii pod okiem Avatara Kalki i jego żony Ammy.

Vancouver
12 May, 2007

WIESŁAWA

NASTĘPNY TERMIN DEEKSHA

20 maja - 2007 niedziela
czas centralny 20 -22.


Najbardziej aktywne kraje :
Indie, Włochy, Japonia i Kanada.