MEDYTACJE

AKTYWACJA LUDZKIEGO DNA
 

17 Paź. 2006 przybyły na Ziemię wyższe Ultrafioletowe Promienie z planety Merkury - która jest odpowiedzialna za energię kundalini. Wyższe Istoty, prowadzące ziemian proszą o wielką cierpliwość. Promienie Merkury rozpoczynają swoją pracę i nie będzie to łatwy okres.

Cała ziemia wchodzi w fazę wielkiego oczyszczenia i rozpoczyna się proces aktywizacji ludzkiego DNA. Następny krok człowieka w przyszłość, podroż bliżej Boga.

Przekazuję wiadomość:
Furtka z Plejad, która aktywizuje DNA została uruchomiona 28 paź. 2006. Zaczyna się proces transformacji ludzkiego ciała. Ale zanim to dokładnie nastąpi będzie przed tym kroczyła fala oczyszczenia. U wielu w tym czasie ujawni się wielka depresja, zniechęcenie, brak chęci do życia, brak jakiejkolwiek motywacji. Będą się działy rożne dziwne rzeczy - w tym czasie oddzielone zostanie ziarno i plewa. Jak Jezus powiedział poróżnię brata z bratem, matkę z córką...

W tym czasie jest jednak bardzo ważne aby każdy z nas indywidualnie zasiadł do medytacji i modlitwy. Jest to czas, że musimy sami przegrupować własne energie. 11 list. 2006 znajdźmy czas i doświadczmy głębokiej przemiany. Wpuścimy te wyższe energie w nasze ciała.

Uwolnij wszystkie emocje, oczyść się, nie rob blokad przez niepotrzebne dyskusje. Łącz się z Jezusem, z Maryją z Archaniołem Michałem. Proś aby oczyścili twoją aurę.

Jeśli znajdziesz czas 11 list. 2006 o godz. 11-11 usiądź i pozwól swobodnie przeniknąć tej energii, wyższej oktawie. Niech od tej pory klucz 11:11 otworzy w twoim ciele proces transformacji. Nie ważne czy usiądziesz rano czy w nocy, ważne aby było to 11-11-2006 o godzinie 11:11.

Klucz 11:11-11;11, 22:22= 44, uruchomienie Solarnego Krzyża.
Godz. 11:11 - 11:11(list) 2006 (8=4+4).

44:44 Solarny Krzyż - Mądrość Wszechświata. Przejście przez niego oznacza zrzucanie cielesności człowieka, zmienianie ciała na świetliste.

Wszyscy ci, którzy przyjmą te wyższe energie poczują w krótkim czasie w swoim ciele wielkie zmiany. 11:11 - 11:11 uruchomi twój kosmiczny pojazd w wielką podroż. Jest to też wieki czas - wielka praca dla dzieci gwiazd. Są już wszystkie przebudzone i w pełni rozumieją swoją misję.

Rozpoczyna się nowy ziemski proces Człowiek - Anioł.

Będą też tacy, którzy przez tą furtkę otworzą swoje wyższe czakry, a zarazem osiągną 11 wymiar.

Następna faza - otwarcie furtki 11:11 Nr 8, która wpuści na Ziemie b. dużą ilość światła i uruchomi pamięć ludzką poprzez aktywizację DNA. Ci, którzy będą gotowi przyjąć tą Oktawę Światła wejdą powoli w fazę przemian na tzw. Złoty System Ciała.

Ta fala światła uruchomi transmutację na wyższe energie i przeniesie człowieka w wyższy wymiar. Ważne jest w tym czasie aby w drodze wyciszenia, modlitwy, kontemplacji, głębokiego wewnętrznego zrozumienia poprzez wielką cierpliwość połączyć jednym mostem swój rozum i serce.

Wówczas nastąpi przebudzenie obu półkul mózgowych, pozwoli na wejście większej ilości światła. Człowiek Ziemski posiada 2 nitki DNA, a w Złotym Świetlistym Ciele znajduje się ich 40 000. Taki człowiek jest już zupełnie przebudzony i połączony z Bogiem.

Aby osiągnąć ten stopień jest to bardzo długi proces. Następne dwa wielkie cykle 26 000 letnie na Ziemi. Szósta i siódma rasa człowieka.

1. Uruchomienie 12 nitek DNA.
2. 20 - 22 nitek DNA.
3. 64 nitek DNA.

12 nitek uruchomi w ciele człowieka 12 czakr i połączy z 12 planetami.
Te zmiany będzie można odczytać z tęczówki oka.

64 nitki połączy ciało na polu eterycznym. Człowiek z otwartym DNA z 64 nitkami osiągnie tzw. Niebieskie Świetliste Ciało. Będzie go cechowała doskonała kondycja zdrowotna, witalność i płynne życie. Od tej pory nie będzie chorował.

5000 nitek uruchomi tzw. Fiołkowe Świetliste Ciało. Nastąpi pełna transmutacja ciał: emocjonalnego i mentalnego.

15000 nitek uruchomi poziom tzw. Białe Świetliste Ciało - Ciało Chrystusa.

40000 nitek DNA rozpocznie proces przemiany na tzw. Złote Świetliste Ciało. - połączenie z Wielkim Źródłem.

Istota taka jest już w pełni przebudzona. Rozumie cały wszechświat i wszystkie krążące w nim prawa.

Vancouver
~2 March 2007

WIESŁAWA