MEDYTACJE

21 WRZEŚNIA 2012 -
WIELKA ŚWIATOWA MEDYTACJA

21 września ludzie na całym świecie połączą się we wspólnej medytacji/modlitwie dla pokoju. Będzie to największe w historii tego typu wydarzenie!

Organizacje z całego świata zbierają się wspólnie z wizją współtworzenia największej w dziejach ludzkości Globalnie Zsynchronizowanej Medytacji i Modlitwy o Pokój. Te wydarzenia będą na żywo w setkach miast na całym świecie. Począwszy od godziny osiemnastej w lokalnych strefach czasowych, stworzymy ogromną falę pokoju przesuwającą się przez naszą planetę. Będą również trzy szczególne momenty w ciągu dnia, kiedy wszyscy na świecie będą łączyć się w tym samym czasie:  12 rano, 12 w południe i 12 o północy  EDT (czas nowojorski; w Polsce 6 godzin później, czyli o 6.00 rano, 18-tej i 6.00 rano) , tworząc trzy głębokie planetarne Impulsy Pokoju. BeThePeace zaprasza ludzi z każdej kultury, każdej tradycji duchowej i każdej perspektywy politycznej do połączenia się razem w Jedność. Zapraszamy lokalne organizacje do współpracy i stworzenia tych wydarzeń w waszych miastach. Zapraszamy globalne organizacje do rozpowszechniania tych słów i zainspirowania mas do przyłączenia się. Wspólnie tworzymy świat, w którym wewnętrzny i zewnętrzny pokój jest normalnym sposobem życia. Razem na zakończenie medytacji zaintonujmy dźwięk OM. Razem tworzymy historię! Dołącz do nas!

Strona: www.BeThePeace.com

W tym dniu bądź świadom swojego umysłu. Bądź świadkiem wielkich wydarzeń. Otwórz serce na bezwarunkową miłość.

W tym dniu zatrzymaj się, świat pędzi zbyt szybko, nie dostrzegasz ważnych zdarzeń ... może będziesz mógł komuś pomóc? Kiedy pomagasz innym stajesz się szczęśliwy ale musisz pomagać innym naturalnie, jest to wyższy stan umysłu. W tym dniu zrób coś bardzo pozytywnego, ponieważ jest to bardzo potężne narzędzie, które zbuduje szczęście dla wielu ludzi. Tylko Absolutna Prawda prowadzi do pełnego zaspokojenia duszy.

Zmiany, które dzieją się w nas i wokół nas są bardzo znaczące, związane bezpośrednio ze zmianami elektromagnetycznymi, które mają miejsce zarówno w polu magnetycznym wokół Ziemi a także w naszych aurach. Ciągle jesteśmy w fazie, w której najpierw należy uprzątnąć cały ciężki osobisty bagaż, inaczej ciężko będzie podróżować dalej na nowej fali.

Rok 2012: w miesiącu maju, czerwcu i na początku lipca było ogromne nasilenie aktywności słonecznych rozbłysków.

Na Ziemi wystąpiły burze, wiatry, susze, powodzie, były większe i częstsze niż to co widzieliśmy wcześniej. Druga połowa lipca była w miarę spokojna, od 25 lipca zaczęło się na nowo.

Prędkość tych słonecznych zdarzeń nie jest do przewidzenia. Wybuchy na Słońcu jakie mamy obecnie są 4 x większe niż wcześniejsze, co oznacza, że mają one o wiele większy wpływ na pole naszej Ziemi, na nasze osobiste pola, oraz wszystkie inne struktury na naszej planecie.

Jądro Ziemi rozgrzewa się, jest to bardzo istotne, ponieważ magma przechodzi do góry przez szczeliny w płaszczu Ziemi, co powoduje istotne zmiany w strukturze gruntu. W ciągu ostatnich tygodni pojawiły się nowe wulkany w różnych częściach świata, wzrosła temperatura w Pacyfiku. Ocean zaczął zmieniać prądy, co zmienia klimat szczególnie na półkuli północnej, gdzie obecnie występuje susza (temperatury we wrześniu ok 30 stopni Cel. w Brytyjskiej Kolumbii co jest rzadkością na tym terenie o tej porze roku), z kolei na półkuli południowej wystąpiły silne deszcze.

Jak my możemy pomóc Ziemi?

Zmień chociaż troszeczkę stary system konsumpcji, zacznij postrzegać swojego bliźniego, a nie tylko siebie jako numer pierwszy ... nie potrzeba ci 66 bilonów dolarów na głowę aby żyć pomyślnie i szczęśliwie, nie dotyczy to tylko poważnych biznesmenów, ale także wszystkich duchowych liderów, nauczycieli i pracowników, można zrobić wiele duchowych rzeczy bez konieczności zapłaty. Proszę przemyślcie dobrze pojęcie: bezwarunkowa miłość!!!

Wyczyśćmy na Ziemi wzorce strachu i wątpliwości ... póki co obserwuję, jak ludziska tylko napędzają ten kierat i masakrują negatywnymi emocjami własne i innych ludzi serca. Taki bagaż tylko nam zaszkodzi, nie wzniesiemy energii na właściwy poziom wibracji, w ten sposób włączamy hamulec - stop - co zatrzymuje nas w rozwoju, szczególnie w okresie słonecznych rozbłysków, które otwierają ludzkość na większe światło.

Wiem, że ten punkt życia nie jest zrozumiały dla ludzi, którzy nie mają wiedzy o świecie energii, polu elektromagnetycznym człowieka, boją się pojęć: czakra, aura, kundalini ... a każda fala strachu, lęku utrzymuje negatywne energie w naszym ciele i środowisku. Dzisiaj zostały zapomniane i dokładnie pomieszane wszystkie stare Boskie nauki ... ale pamiętaj...

...i ty jesteś światłem, które obudzi ciebie i podwyższy świadomość wielu, więc wpuść trochę światła do własnego systemu nerwowego, a doświadczysz mistycznego zjednoczenia ze Źródłem wszystkiego. Płyń z radością i miłością w kierunku zbawienia. Jeśli znajdziesz każdego dnia trochę czasu i posiedzisz cichutko znajdziesz wewnątrz siebie twój duchowy kompas, który ci pokaże drogę do domu.

Każdy jeden słoneczny rozbłysk prowadzi nas do nowych, różnie zmodyfikowanych pól energetycznych ... i nie ma już powrotu do starych form, zmieni się wiele rzeczy w zależności od ustawienia naszych ciał, umysłów i rzeczy materialnych.

Stań się świadomy tych zdarzeń, podnieś osobistą wibrację, choćby tylko dla własnego zdrowia i szczęścia.

Zbliża się moment, w którym zmienimy bieg wielu wydarzeń, więc wybierz mądrze. Już nie kreuj apokaliptycznych wizji, zdecyduj się na nowy projekt, wskocz w nową rzeczywistość, w świat miłości i piękna. Ten nowy świat jest już za rogiem ale i ty musisz zrobić do niego swój mały krok.

Ludzkość musi zmienić świadomość na wielu poziomach, dopiero wówczas ujrzy ten nowy świat schowany za zasłoną iluzji, który przyłączy nas do Miłości Boga i oddzieli od ciemnej strony.

W świecie słyszymy pojęcie: naród wybrany!

Któż to jest? Czy tylko ci ludzie dostąpią zbawienia?

Wszyscy, którzy pragną Boga są narodem wybranym przez Boga. Lecz nie wystarczy tylko wierzyć w Boga, musimy za Nim chodzić i działać w Prawdzie, pragnąć sprawiedliwości, której owocem jest pokój, tak bardzo ważny dla całego naszego życia!

Chcesz żyć w Bogu, musisz wprzódy żyć we własnym spokoju, musisz mieć czyste myśli, słowa, czyny. Tylko z takim poziomem umysłu będziemy zdolni wnieść na Ziemię pokój i podarować ludziom święty oddech, czystą esencję boskości.

Nie wystarczy wierzyć w Jezusa Chrystusa, musimy wierzyć w to co On mówi a następnie działać z Nim.

On powiedział nam:

„Nie wystarczy szukać Boga, musimy szukać Go z całego serca i duszy.”

Bez realizowania sprawiedliwości i świętości nie można ujrzeć Pana.

Jezus powiedział:

„Strzeżcie się fałszywych proroków.”

Jak ich rozpoznać?

Czy to są ci, którzy uczą ludzi o świecie energii, uzdrawiają chorych naturalnymi sposobami, głoszą zapomniane prawdy, czy raczej ci, którzy ograniczają dla ludzkości panoramę starych boskich form i sposobów pobudzających duchowy rozwój. Świadomie lub nieświadomie odcinają ludzi od odwiecznych prawd i wiedzy, którzy macą w głowach całych grup ludzi, najczęściej pod dużą presją przykrywają jeszcze większym płaszczem iluzji to co dawno temu dawało ludziom szczęście i prawdziwe życie. Podważają zaufanie, ośmieszają innych, bazują na energii strachu i osądzania, i wystarczy tylko na nich popatrzeć z jaką zawziętością i nienawiścią walczą o ustanowienie własnych prawd. Lecz nie trzeba być zbytnio mądrym aby ujrzeć ich luki postrzegania, które są niczym puste obszary, w których brakuje rozeznania prostych życiowych sytuacji. Te ich martwe punkty rodzą w nich tylko zaprzeczenia.

Jakże można takie pojęcia jak ayurveda (leczenie za pomocą wyżywienia, ziół i innych naturalnych metod), irydologia (diagnozowanie chorób z tęczówki oka), i wiele podobnych tematów wkładać do jednego worka z okultyzmem i straszyć ludzi. Dzięki takim postawom brakuje nam na świecie harmonii, mamy tyle chorób i pozamykane duchowe pola.

Na świecie mamy szereg medytacyjnych ćwiczeń, które mogą pomóc każdemu, przede wszystkim oczyszczają cały organizm i wpuszczą w nasz krwioobieg energię życia. Ale jak wiemy, dla wielu grup społecznych, szczególnie religijnych, medytacja i yoga, która uczy między innymi prawidłowego oddychania, które jest niezbędne do życia i dla ludzkiego zdrowia są uważane za narzędzie od szatana ... i wychodzą na pola i błogosławią nam żywność GMO i cieszą się, że świat już z głodu nie umrze ... to jest nieprawdopodobny skok w dojrzałość i wiedzę obywatela świata w XXI wieku. Czym rodzi się większa cywilizacja tym światem bardziej włada głupota.

Dzisiaj najczęściej ludzie huśtają się na dwóch skrajnych biegunach, stąd biorą się te odmienne punkty widzenia.

Jak długo będziesz wierzyć, że tylko ty masz rację, tak długo nic w twoim życiu nie ulegnie zmianie. Sztuka zmiany punktu widzenia jest najprostszą metodą uczenia się akceptacji, tolerancji i bezwarunkowej miłości. Przyjęcie innego punktu widzenia i szerszy wgląd umożliwia ci poznanie prawdy.

Nie daj się otumanić, nie wpuszczaj w siebie fałszywych programów, jeśli coś przesłania twoje pole widzenia zacznij współpracować tylko z Bogiem, czy jest ktoś na świecie bardziej godny zaufania? Nie sądzę!!!

Fałszywi prorocy robią wszystko na pokaz, są pełni fałszu i hipokryzji. Uczą stadnie Pisma ale tak naprawdę brakuje im szczerej wiary i miłości.

I to Jezus przewidział:

„Lud ten czci mnie wargami
ale serce ich dalekie jest ode mnie.
Daremnie mi jednak cześć oddają głosząc nauki,
które są nakazami ludzkimi.
Przykazania Boskie zaniedbujecie
a ludzkiej nauki się trzymacie.
I mówił im: chytrze uchylacie przykazania Boże,
aby naukę swoją zachować.”

(Mar. 7, ...6-9)

Jeśli człowiek ucieka przed Boską naturą, jest ślepy i głuchy, a kto nie rozróżnia co jest dla niego dobre a co złe zginie jak bańka mydlana.

Ci, którzy rozwijają się w świecie dobrych myśli, czynów budzą swoje serca przez Łaskę, wówczas otrzymują nowe serce i umysł. Dorastają do Świadomości Chrystusa.
Takie osoby siedzą cichutko u stóp Chrystusa aby usłyszeć Jego słowa, cierpliwie czekają na instrukcję Boga.

Słowo wypowiedziane w Duchu wymaga aby usłyszeć co mówi Duch do ciebie. Cierpliwie czekamy i trwamy w milczeniu aby otworzyć własne drzwi życia ... ci, którzy są cierpliwi i posłuszni zobaczą w swoim sercu wspaniałe światło w formie gwiazdy. Błogosławiony jest ten, który stwierdzi, że to Światło jest Prawdą. Strzeż to Światło w sercu swoim, które jest potężnym kluczem do Prawdy, poczuj moc niezniszczalnego życia.

Nie wystarczy tylko siedzieć i słuchać, mieć czyste myśli, wiara bez uczynków jest martwa. Nie ma życia bez miłości, tylko w miłości ogarnie człowieka moc Boska i czyni go świętym. Tylko w miłości Bóg oczyszcza i uwalnia z mocy szatana.

Życie człowieka nie jest nic warte kiedy w jego sercu jest pustka, wówczas nie zakiełkuje ziarno prawdy chociaż człowiek napełni go całą ziemską wodą. Trzeba ożywić go bardziej subtelną energią, dokonać wielkiego żniwa miłości., trzeba umieć służyć światu jako człowiek.

Na świecie energia wyższej świadomości zawsze była ucieleśniana przez wyższe Istoty: Kriszna, Budda, Jezus, wszyscy są potężnymi mistrzami wspierającymi ludzkość podczas nowej fali budzenia i wzrastania. Obecnie świat budzi się w Świadomości Chrystusa. Wiedzą to ludzie, którzy są świadomi swojej prawdziwej natury. Umieją połączyć wszystko w jedność, każdą zagubioną cząstkę życia. Jeśli staniesz się tolerancyjny ciemność i światło stopią się w jedność, nigdy ten proces nie nastąpi dopóki będziesz huśtać się na dwóch biegunach.

Namaste

21 Sep. 2012

WIESŁAWA~ BeThePeace on September 21st, 2012 ~