KUNDALINI

TWÓJ INTYMNY KONTAKT Z BOGIEM

Istnieje wiele mitów związanych z przebudzeniem Energii Kundalini. W tej kwestii świat jest podzielony na dwie grupy... jedna twierdzi, że Energia Kundalini to wielkie dobrodziejstwo pochodzące od Boga... a druga, że to wielkie nieszczęście pochodzące od szatana. A niektórzy sobie myślą, że ta Energia daje człowiekowi życie wieczne na tym świecie, zdolności uleczania wszystkich chorób i dysponowania tajemnicami całego Wszechświata... a nawet, że będą mogli wchodzić w głąb umysłu innych ludzi, niczym "mind control" wszystkich obecnych systemów, które są bardziej demoniczne niż boskie. Kto tak myśli i tak czyni nie ma nic wspólnego z tą Energią, raczej ma powiązania z ciemnymi stronami naszego życia... jego uprawnienia do tej Energii są wciąż zbyt małe, nie aktywowały się jeszcze pola w mózgu tej osoby odpowiedzialne za ten proces, to tylko jego pycha przez niego przemawia i tu wyraźnie widać, że brakuje mu zrozumienia tego tematu.

Energia Kundalini to nie cały dostęp do rzeczy tajnych, grzebanie się w ludzkich głowach w celu kreowania im nowych życiorysów czy ich demaskowania, to tworzenie własnych wizji na prywatny użytek... przebudzenie Energii Kundalini i pełna jej manifestacja w ciele ludzkim to przede wszystkim połączenie tego człowieka z jego rodowodem... a wówczas na jego drodze pojawiają się nauczyciele z innych wymiarów i dają temu człowiekowi wskazówki jak znaleźć się w nowej roli, jak uleczyć własne traumy, jak odkryć własne talenty do swojego codziennego użytku, odkryć w sobie to co zagubiliśmy w miarę upływu czasu, a te nadają nam nowy wyraz już w nowym życiu, które zmieni się już na zawsze. W chwili przebudzenia się Kundalini nasze stare życie umiera i budzimy się jako nowy człowiek... toteż ci ludzie mówią często o sobie - urodziłem się dwa razy w tym samym ciele i w tym samym życiu.

Energia Kundalini to przede wszystkim proces gojenia w sobie, usuwanie negatywnych wzorców, oddzielanie iluzji i niszczenie wszelkich fantazji z umysłu zaabsorbowanego samym sobą.

Energia Kundalini to niezwykły dar duchowego przebudzenia i powrót do naturalnego życia, które dąży do spokoju, pokoju, otwartości, niesienia prawdy, zdolności do reagowania na to co wnosi w życie strach i inny dramat stworzony po to, aby tylko człowieka ograniczyć. Energia Kundalini to walka prawdy z kłamstwem.

Energia Kundalini wyplątuje człowieka z cierpienia i przenosi na pola zwane: wolność, szczęście, miłość, pokój... niszczy takie pojęcia jak: wojna, odwet, strach, lęk, niepokój, nienawiść, głupota, ignorancja i choroba. Energia Kundalini to zmiany w organizmie, które wnoszą mądrość i chęć zdobywania wiedzy po to, aby nie błądzić w ciemnościach. Takie osoby mają nieodpartą chęć przekazywania tej wiedzy innym, ale te osoby czynią to ze szczerym pragnieniem i otwartym sercem, a nie w celach zarobkowych, bo to jest już bardzo dojrzały poziom przebudzenia człowieka... a nie mrzonki o wielkiej mocy, która pozwoliłaby mu lewitować czy chodzić po ścianach, dokonywać cudów niewidów, robienia z wody złota... i nie wiadomo po co, skoro ludziom do życia bardziej potrzebna jest woda a nie złoto!

Wiadomo, że kiedy budzi się ciało na tym poziomie może zamanifestować wiele tajemnych rzeczy, zupełnie nowych dla człowieka. Energia Kundalini jest przede wszystkim nieskończoną duchową wiedzą, która napędza nasze życie. Kiedy rzeczywiście w człowieku budzi się ta Energia to on przede wszystkim pragnie zmienić własne życie, próbuje odkryć duchową prawdę wszystkiego, i sam szuka tej prawdy a nie czeka, że ją ktoś położy przed nim na tacy. Postrzega świat i każdego człowieka z osobna już zupełnie inaczej... przede wszystkim nie walczy z żadną religią, wie, że Bóg ten Jeden Jedyny jest Ojcem nas wszystkich i komunikuje się ze wszystkimi po swojemu. Aby osiągnąć ten proces przebudzenia trzeba mieć już wysoko otworzone własne pola świadomości.

Boska Inteligencja jest Wszędzie i trzeba opuścić strach i to wszystko co człowieka blokuje na jego drodze w celu poznania boskich cnót. Przebudzenie Kundalini usuwa zasłonę, która nie pozwala ci widzieć świata w jego duchowej tożsamości, prawdziwej obfitej miłości i Świętej Jedności ze Źródłem Wszystkiego. Przebudzona Energia Kundalini wznosi w człowieku zrozumienie rzeczywistości, smak prawdziwej wolności, uwalnia od cierpienia, a nie zaplątuje człowieka w nowe pęta strachu, obaw, poczucia winy i nie karmi go coraz to nowymi kłamstwami. Energia Kundalini dąży do prawdy, toteż zawsze uderzy w kłamstwo, które stanie jej na drodze bez względu na to, gdzie ono się pojawi.Jednym z najbardziej magicznych aspektów przebudzenia Energii Kundalini jest poziom uzdrawiającej Energii, która staje się dla człowieka od tego momentu dostępna... ale ta Energia uzdrawia przede wszystkim tego człowieka, który przebudził w sobie Kundalini... nie mniej potrafi uzdrowić innych. Ta Energia nie ma ograniczeń i działa niczym choroba zakaźna, człowiek z przebudzoną Energią Kundalini potrafi budzić innych, toteż podążają za nim liczne grupy ludzi z różnych środowisk... ale ci ludzie już są gotowi na swoje wewnętrzne przemiany i budzą następnych - można to porównać do świecy, która zapala 1000 innych świec. Taki człowiek oświeca sobą świat, aby inni, którzy za nim podążają czuli się wolni i odważni na przemianę własnego życia, lecz dokonają jej w chwili, kiedy sami tego zechcą... a nie jak dotąd, tylko szlifowali innych, widzieli ich błędy, ale nie swoje... na tej drodze nie ma przymusu. Energia Kundalini jest również poświęceniem, zaangażowaniem na ścieżce duchowej, w każdym swoim działaniu człowiek chce przypodobać się Bogu i zdobyć Jego zaufanie... a nie ludzi! Toteż trudno oczekiwać od tych osób, że będą wszystkim innym słali komplementy, tacy ludzie są bezwzględnie prawdomówni.

Tylko związek z Bogiem da ci tą najbardziej niesamowitą Moc we Wszechświecie... ale tej Mocy nie będziesz używał, aby przypodobać się innym, nie będziesz demonstrował, że umiesz chodzić po ścianach czy czynić jeszcze inne głupie rzeczy.. to jest wielka okazja, aby zajrzeć do własnego wnętrza i dostroić się do tej Wielkiej Mocy, która drga na najwyższej częstotliwości... i ciągle żyjesz w prosty sposób, stoisz w sklepie w kolejce, gotujesz jedzenie, zapraszasz koleżankę na herbatkę, oglądasz TV, odpoczywasz, idziesz na tańce, ale jak nadarza się okazja pomagasz innym... a nie na siłę rozdajesz swoje wizytówki, ogłaszasz się w gazecie i wznosisz światowe medytacje ku własnej wznowie duchowej i świata... za wszelką cenę bawisz się w Pana Boga, chcesz zmienić ludzkie przeznaczenie a twoja wewnętrzna droga nadal jest ciemna, nie czujesz tej najwyższej esencji Boga w swoim sercu.

Energia Kundalini przede wszystkim daje swoje moce tym, którzy ją rozumieją i ma tą pewność, że dzięki jej mocom nie doprowadzą do katastrofy tak siebie jak i innych. Energia Kundalini jest ukrytym ogniem z ogromnym potencjałem, ale przede wszystkim ma na celu budzić nas, a nie za pomocą nas trząść całym światem... jest to czysty związek między człowiekiem i Bogiem. Takie osoby rozumieją już istotę Boga.

Jeśli rzeczywiście poczujesz ten płynny gorący ogień w twoim zimnym ciele, wiedz o tym, że ta Energia chce przede wszystkim wyzwolić ciebie... i chce ciebie doświadczyć rzeczami, których nigdy nie przeżyłeś, nawet o nich nie słyszałeś, pokazuje ci ekstazę ostatecznej wolności. Energia Kundalini budząc się daje człowiekowi nieodpartą siłę, czyni z niego mistrza duchowego, ale mądry człowiek ma nad tym wszystkim kontrolę i wie kiedy i do czego użyć tych cudownych mocy i nie wciska ich ludziom na siłę, nie mniej głosi otwarcie swoje poglądy i nie boi się tego robić nawet za cenę utraty własnego życia.

Vancouver
14 Jan. 2016

WIESŁAWA