KUNDALINI

ROLA KUNDALINI

Kundalini jest doprowadzeniem duszy do Wniebowstąpienia i umożliwienie jej dalszej spirytualnej podróży. Jednak najważniejszą rolą jest przebudzenie Boskiej świadomości
 i uruchomienie wyższych ciał.

Kundalini spełnia następujące role:

1. Oświecenie duszy
2.
Wzbijanie się w kierunku Najwyższej Woli
3.
Przebudzenie i oczyszczenie wyższych ciał w superświadomym umyśle
4.
Spontaniczny wzrost zalet i przebudowa charakteru.
5.
Otworzenie psychicznych ośrodków, które automatycznie aktywują inteligencję i intuicyjną mądrość
6.
Rozwinięcie i wyniesienie pełnych funkcji umysłu i wrodzonych cech, iluminacja i otwarcie Kwiatu Geniuszu.
7.
Powiększenie zasobów użytkowania ludzkiego ciała jako instrumentu dla większego wyrażania się duszy.

Kundalini użyte na właściwej drodze przynosi dużo błogosławieństw i darów. Prawdziwym błogosławieństwem jest otwarcie wielu ważnych spirytualnych ośrodków nieświadomego umysłu łącznie z przebudzeniem Boskiego Kwiatu Lotosu. Podczas poszerzania się świadomości umysłu, kiedy Energia Kundalini penetruje w nieświadomych obszarach zachodzi wiele neurobiologiczno-hormonalnych zmian w mózgu. Mózg objęty działaniem spirytualnego ognia wielokrotnie bardzo silnego potrafi zakłócić spokój umysłu.

Należy w tym czasie bardzo uważać aby nie spowodować błędów. Przepływ silnej Energi Kundalini jest wielkim uderzeniem na ciało każdego człowieka. Nie pozostaje niezauważona przez osobę, w której ciele się rozwija i przez świadków. Tego wydarzenia nie da się ukryć. Zanim w pełni rozwiną się wszystkie ośrodki ten proces będzie trwał jeszcze długi czas.

Jeśli zbyt mocno będzie zakłócony balans w mózgu Energia Kundalini może okazać się bardzo groźną, może spowodować zniszczenie Lotosu Korony i na zawsze zamknąć drogę w głębsze wymiary. Potrafi być też groźna dla życia człowieka.

Kiedy człowiek doświadcza przyjęcia Energi Kundalini do własnego mózgu musi użyć właściwych narzędzi i współpracować z Bogiem. Nie szukać cudownych uzdrowicieli i innych doradców, którzy z reguły są mniej rozwinięci. Należy usiąść do cichej medytacji, modlitwy, śpiewać bardzo spokojne mantry, unikać dużych grup, przebywać na świeżym powietrzu, a przede wszystkim obserwować sygnały jakich w tym czasie nadchodzi bardzo dużo z Uniwersum. Sygnały są skierowane tylko do osoby doświadczającej i nikt inny nie ma do nich wglądu. Jest więc dużym nieporozumieniem szukania jasnowidzów etc ... Wiele osób zgłasza, że posiada zdolności kontaktowania się z Wyższymi Istotami i deklarują swoje "wielkie zdolności". Ale ten, który naprawdę je posiada nie będzie ingerował w życie, w którym budzi się Kundalni.

Często ci ludzie "rozmawiający z wyższymi istotami" są kontrolowani przez obcego ducha i ta osoba raduje się z tego, a im bardziej się raduje tym mocniej poddaje się jego działaniu. Są duchy, które przyklejają się do ciała, są też takie, które kontrolują umysł na odległość. Kto je przywołuje zawsze może liczyć na ich przybycie i nawet mogą pomóc.
Próbują też uleczać, przynoszą chwilową ulgę, ale nie są w stanie usunąć głównego problemu. Nie potrafią leczyć. W chwili budzenia się Kundalini nie wolno poddawać się żadnym obcym rękom. Nie wolno pozwalać dotykać własnych ośrodków spirytualnych. Właśnie przez nieodpowiedzialne ręce łatwo w swoje ciało, które jest w tym czasie wielką magnetyczną burzą wpuścić fałszywe energie. Stan tej osoby będzie gorszy niż przed zabiegiem, może się też zdarzyć chwilowa ulga, ale to wszystko.

Nie ufajcie wszystkim duchowym doradcom, którzy utrzymują kontakty z kosmosem.

NALEŻY WIEDZIEĆ: że prawdziwe Istoty Światła nie otwierają buzi z powodu błahych tematów. Nie pozwalajcie się oszukiwać.

A z kolei kiedy, na drodze spotyka się oświeconego Mistrza, nie trzeba mu wyjawiać swojego problemu. Dwie oświecone osoby nie używają słów kiedy się spotykają, kontaktują się za pomocą uśmiechu. W ten sposób przekazują sobie myśli. Lamowie i buddyjscy mnisi stosują też inne metody np. język rąk. Wykonują gesty znane tylko sobie. Jest to język wysoko Oświeconych Istot, powoli odkrywany przed ludźmi. Należy też wiedzieć, że ręce osób oświeconych są bardzo piękne i zwracają uwagę swoim niezwykłym wyglądem, również dotyczy to całego ciała - wygląda dużo młodziej, zdrowiej i jaśnieje innym światłem.

Kundalini może obudzić się w ciele w drodze samorealizacji podczas medytacji i spirytualnych praktyk. Znane jest też spontaniczne Kundalini. Pojawia się nagle bez żadnych stymulacji w czasie kiedy osoba jest w pełni gotowa, manifestuje się na drodze prawdy, ma mocno rozwinięte spirytualne zalety i wrodzone zdolności. Spontaniczne Kundalini budzi się zawsze jako dar - nagroda za pozytywne życiowe akcje ofiarowane ludziom idące prosto z serca człowieka. Jego serce połączone z całym ludzkim istnieniem bije tym samym rytmem, doprowadza do harmonii i zjednoczenia z Bogiem. Bardzo szybko się uczy, identyfikuje się z Jednością i bezinteresownie pomaga innym.

Spontaniczne Kundalini zwane też błogosławieństwem Boga, jest jednym z najbardziej owocnych darów jakie człowiek może otrzymać na Ziemi. Może oczekiwać wiecznego życia w Miłości i kiedy jeszcze trwa życie na Ziemi następują wielkie pozytywne zmiany w dalszych latach jego życia. Otoczony Boską Miłością idzie nadal przed siebie i pomaga wszystkim potrzebującym spirytualnej pomocy. Od chwili przebudzenia się Kundalini aż do całkowitego zjednoczenia z Bogiem, ten proces zajmie jeszcze wiele lat, aby uzyskać pełną świętość. Kiedy aktywuje się spontaniczne Kundalini następuje szybka przebudowa ciała niczym łańcuchowa reakcja.

W drodze samorealizacji człowiek próbuje sam otworzyć tą energię. Jeśli będzie przestrzegał praw kosmicznych, w swoim czasie dostanie połączenie z Bogiem. Ale często się zdarza, że ludzie rozwijają swoje zmysły aby manifestować się dla prywatnych celów, dla własnych zysków i manipulują innymi. Manipulacja nie jest mile widziana w "Niebie." Można wówczas czekać bardzo długo na połączenie z Jednością, ono nastąpi kiedy skoryguje się własne pomyłki.

W czasie budzenia się Kundalini pracuj tylko z Bogiem. Każde fałszywe działanie może wpędzić cię w duże kłopoty.

PAMIĘTAJ: tylko za działaniem Boga twój wewnętrzny ogień Kundalini będzie przyłączony do Kosmicznego Ognia. W tej samej chwili twój nieświadomy umysł nagle wybudzi się. Ujrzysz świat zupełnie w innych barwach, nie tylko w przenośni. Zrozumiesz działania swojego środowiska i rozpoznasz świadomość innych umysłów.

Wszystko jest w rękach Boga
i to On planuje kogo przyłączyć do Uniwersum
i żeby człowiek stanął na rzęsach Bóg nie zmieni swoich planów,
kiedy człowiek jest jeszcze na to nie gotowy.

Vancouver
4 Sep. 2007

WIESŁAWA