KUNDALINI

PIERŚCIEŃ WOKÓŁ CZAKRY KORONY
 

Czakra 7 korony umiejscowiona jest na samym szczycie głowy człowieka. Wokół tej czakry u wyżej rozwiniętego duchowo człowieka budzi się 6 mniejszych czakr. Są one również podobne do 7 oczu. Kiedy budzą się u człowieka występuje duża depresja, co wskazuje na mocno rozwijającą się szyszynkę - pineal gland. Taki stan jest zawsze przed wejściem w nirvanę. Duchowa noc.

Kiedy się otwiera czakra korony i 6 mniejszych czakr wokół niej wszystkie energie, które są do użytku życia przekształcają się na wyższe. Taki człowiek coraz bardziej oddala się od normalnego życia, szuka tylko kontaktów z Bogiem. Aby osiągnąć stan nirvany muszą się otworzyć wszystkie pozostałe spirytualne punkty w ciele człowieka.

Aby bliżej określić położenie tych mniejszych 6 czakr wokół korony zacznę od punktu 7 - siódmego małego oka. Jest on również punktem tego pierścienia. Umieszczony na linii czoła i włosów. Jest punktem 1 w tym pierścieniu korony. Druga mała czakra z tego pierścienia leży z tyłu za czakrą korony w tej samej odległości od czubka głowy - środka czakry korony jak i pierwsza mała czakra, a 5 i 6 po lewej stronie głowy ---- 1- 3 - 4 - 2 - 5 - 6. Tworzą razem pierścień i łączą się z najwyższą świadomością.

Bardzo ważne w tej grupie jest aby pracować z czakrą 1 i 2. Ważne jest aby umieć własną energią zbadać energię tych czakr. Często podczas budzenia się tych czakr energie w nich nie są takie same, nie ma w nich balansu.
 

PIERŚCIEŃ WOKÓŁ PIĘTY

Przypomina dokładnie czakry ze szczytu głowy. Wierne odbicie na stopie tylko mocno zmniejszone. Pięta i głowa koresponduje za sobą dokładnie tymi punktami. Bardzo dużo ludzi nawet nie wie, że one tam istnieją. Są bardzo ważne, szczególnie dla healerów. A spotykam, że co najmniej 85% healerów nie ma pojęcia o ich istnieniu. Tak jak czakry na głowie, które łączą człowieka z niebem, czakry na stopie łączą z ziemią. Rozwinięte i połączone razem dają człowiekowi kosmiczną moc, którą człowiek może zamanifestować w swoim ziemskim życiu.
 

2 CZAKRY ŁOPATEK

Wspomnę też o bardzo ważnych mniejszych czakrach na łopatkach, po obu stronach, ok 5-6 cm od kręgosłupa. Otwierają człowieka na dużą wiedzę. Kiedy są nie rozbudzone myślenie człowieka jest ograniczone, widzi tylko swoje drogi. Ciężko mu zrozumieć inne punkty widzenia, religie etc... Całe swoje życie koncentruje wokół siebie. Bardzo ważne aby umieć te drzwi otworzyć.

Zbiorę jeszcze kilka ważniejszych punktów na ciele spirytualnym człowieka... to już następnym razem. Takich punktów w ciele człowieka jest bardzo dużo. W wyżej rozwiniętym ciele budzi się cała nowa sieć - linie meridian - nadies - i nowych punktów, przekaźników kosmicznych, przewodzących już wysokie boskie energie.

WIESŁAWA