KUNDALINI

OŚRODEK SERCA I CZERWONA RÓŻA
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

 

Czakra serca jest ośrodkiem miłości i współczucia. Jest esencją prawdy i siedzibą duszy. Połączona jest z gruczołem grasicy, który znajduje się powyżej czakry serca.

Czakra serca - czwarta, jest punktem balansującym fizyczną i spirytualną rzeczywistość. Kiedy człowiek osiąga poziom czwartej czakry, wtedy jego serca zawsze już będzie wyrażać najgłębsze prawdy. W ciele takiego człowieka budzi się jego duch i niesie już inne wieści, otwiera serce, usuwa wszystkie rany z poprzednich inkarnacji. Kiedy człowiek ignoruje te nowe przemiany pogłębia tylko swój emocjonalny ból, wzmaga się jego cierpienie i nie może uwolnić się od wszystkich emocjonalnych zranień, które zapisane są w jego podświadomości. Ciągle wraca do starych ran, wspomina przeszłość zdarzeń z własnego życia. Następuje wówczas brak harmonii. Trzymanie w sobie głębokich urazów zapisuje jeszcze głębiej w podświadomości program bardzo egoistyczny i produkuje w ciele dużo szkodliwych emocjonalnych toksyn, a te nawet uszkadzają jego ciało fizyczne, odgradzają takiego człowieka od Najwyższego Źródła.

Jest bardzo ważne, aby umieć usunąć wszystkie szkodliwe programy z własnego umysłu. Oczyścić ośrodek serca, uczynić z niego kartkę białego papieru i wpisać w to miejsce już inny pozytywny program. Tą operację można przeprowadzić za pomocą Fioletowego Płomienia.

Jeśli chcesz uczynić się wolnym (wolną) przede wszystkim zastanów się sam (sama) nad sobą. Przemyśl własną osobowość.

1. Jak ja wyrażam swoją miłość?
2. Czy pozwalam swojej duszy w osiągnięciu jej dziedzictwa?
3. Czy wiem co to naprawdę znaczy świętość, bycie wszechobecnym i wszechwiedzącym?
4. Czy potrafię żyć w kolektywnej grupie i być jednym ogniwem w tym wspólnym łańcuchu?
5. Czy potrafię wzmocnić inną osobę?
6. Czy współpracuję ze Światłem i wzrastam w jego pozytywnej wibracji?
7. Czy pozwalam, aby moja dusza otworzyła się na spirytualną wiedzę?
8. Czy pozwalam przemówić własnej duszy, we własnym sercu, czy tylko dopuszczam do głosu własny umysł?
9. Czy jestem współtwórcą pokoju, harmonii, czy moja miłość dla całej ziemi, każdej istoty i natury jest jednakowa i bezinteresowna?
10. Czy jestem wolny (wolna) od wszelakich uczuć zazdrości i zawiści?
11. Czy rozpoznaję innych, którzy idą prawidłową drogą i niosą dla świata życie i miłość?
12. Czy może tylko swoim zachowaniem burzę pracę i szczęście innych?
13. Czy potrafię w pełni wybaczyć największe krzywdy jakie świat mi uczynił?

Jeśli spełniasz te warunki, odblokujesz własny ośrodek serca. Tych 13 najważniejszych punktów jest kluczem do otwarcia się czakry serca. W pełni odblokuje piękną cechę - współczucie i wybaczenie - obudzi ośrodek serca na wielką miłość, da wolność i otworzy w człowieku spirytualne wnętrze.

MIŁOŚĆ jest Prawdą i Światłem.

PRAWDA jest Miłością i Światłem.

ŚWIATŁO z Najwyższego Źródła jest Miłością i Prawdą.

Wzrastanie w spirytualnej świadomości jest dla każdego człowieka wielkim wyzwaniem. Zmienia jego dotychczasowe życie i otwiera nowe zdrowe związki z podobnymi do siebie duszami. Człowiek zacznie wzrastać w uczciwości, już bez żadnej zazdrości, będzie umiał cieszyć się z sukcesów innych, otworzy się na głębsze prawdy. Usunie z własnej świadomości trucizny, które wypełniają jego ciało fizyczne i emocjonalne. Zdrowe związki są fundamentem dla Prawdy i Miłości.

Bardzo ważną częścią tego procesu jest zaufanie. Kiedy naprawdę osiągniesz ten stopień i staniesz się człowiekiem godnym zaufania, niebo samo otworzy dla ciebie wyższe wymiary. Zredukuje twoje obawy i lęki, da ci wolność.

Wielu ludzi operuje wieloma definicjami miłości. Pouczają innych jak kochać. Ale żeby dobrze zrozumieć ten proces należy przede wszystkim uleczyć samego siebie, uleczyć wszystkie swoje chore związki z innymi, nie szkodzić swoim bliźnim, nie być dla innych ciężarem. Otworzyć furtkę własnej uczciwości, wyzbyć się kłamstwa. Również bardzo ważna jest w tym miejscu odwaga, manifestacja swoich spirytualnych poglądów. Ważna jest człowieka sprawiedliwość, prawidłowy osąd sytuacji. Tylko zdrowe związki obalą wszystkie fałszywe programy, które człowiek sam zbudował we własnym umyśle.
Stworzył dla samego siebie potężne blokady, a one nie pozwalają mu ujrzeć prawdziwego Światła Prawdy.

Ośrodek serca i głębokie prawdy ... poprzez śmierć ... i zmartwychwstanie ... znajdź własnego ducha ... poprzez śmierć przeszłości ... śmierć własnego egoizmu ... przejdź do przyszłości i uczyń siebie nowym ... już dzisiaj przebudź się i dołącz do wspólnej miłości.


Uczyń siebie pięknym i wolnym. Kiedy będziesz umiał (umiała) dokonać tych rzeczy, uczynisz z własnego serca czystą komnatę, rozkwitnie w niej róża szkarłatna, symbol potężnej Miłości i Wielkiego Miłosierdzia Boga dla człowieka.

I Bóg uczyni, że świat już nigdy nie będzie pamiętał twoich pomyłek.

Vancouver
30 April 2007

WIESŁAWA