KUNDALINI

MASOWE PRZEBUDZENIE
 

Wielu współczesnych mistyków i nauczycieli spirytualnych sugeruje, że na świecie po 2000 roku gwałtownie wzrasta liczba ludzi, u których budzą się wyższe energie spirytualne. U wielu budzi się również energia Kundalini. Obserwują, że wzmaga się planetarny ruch i wiele osób - wyżej rozwiniętych dusz, śpieszy z pomocą naszej Ziemi uszkodzonej doświadczeniami z bronią nuklearną, wojnami, niszczeniem przyrody i zmienianiem praw natury.

Dramatycznie na naszych oczach zmienia się również klimat. Sytuacja społeczna i polityczna ludzi też nie jest jasna, na świecie nadal jest wiele dużych konfliktów. Ciągle człowiek nie posiada wolności w pełnym tego słowa znaczeniu. Wzrasta ilość kryminalnych występków, rozrasta się świat narkomani, a wszystkie te czynniki nie wpływają dodatnio na rozwój człowieka i nasza Matka Ziemia też mocno cierpi. Ziemia i wszystko co na niej żyje jest zatruwane, umiera przyroda, giną zwierzęta, bardziej chorują ludzie na coraz to inne, nieznane dotąd choroby. W USA rocznie umiera na raka ok. 300 000 osób.

Ci ludzie, którzy osiągają spirytualne przebudzenie budzą się również do pracy, aby oczyszczać i ratować świat.

Pierwszą ważną sprawą jest zatrzymanie złych działań innych, to głównie "oni" powodują dysharmonię na naszej planecie. Następnym krokiem jest oczyszczenie całej Ziemi nie tylko z trujących toksyn, ale również walka z przestępczością, gwałtem, dręczeniem drugiego człowieka i niesprawiedliwością. Przebudzenie innego potencjału energii budzi w człowieku wyższe zmysły, otwiera na mądrość, a przede wszystkim taki człowiek przestaje być ślepy na los naszej całej planety i szuka dróg aby uleczyć jej złą kondycję.

Wzrost wyższych energii i przebudzenie Kundalini w człowieku jak i Kundalini Planety Ziemi pomaga w uleczaniu, w transformacji i ewoluuje człowieka, rozwija jego wyższe ciała spirytualne. Taki człowiek sam już przebudzony budzi innych - drzemiących w sobie, obojętnych również na własne środowisko.

Osoby, które przebudzą Kundalini są mądrzejsze, daje ta energia dużą siłę, nie pozwala być człowiekowi ignorantem, pomaga podnosić innych, którzy ciągle upadają. Nie umieją sobie poradzić z sobą samym.

U jednostek z przebudzoną wyższą energią wzrasta współczucie i miłość do całego świata. Gwałtownie zmieniają swój dotychczasowy styl życia, mocno demonstrują wielką wiarę w Boga. Bardzo wielu oświeconych świętych, w każdej religii osiągnęło wysokie wartości praktykując z wielkim poświęceniem całkowite oddanie Bogu.

Kundalini budzi duszę, rozum i ciało.

Zachodzi w takim człowieku wielki proces transformacji, poprzez rozwój wyższych ciał spirytualnych, taka jednostka łączy się z energią kosmosu. Ten czas spirytualnego doświadczenia jest dla człowieka wielkim wyzwaniem, cały jego system zmienia się i zmieniają się jego stosunki z otoczeniem. Już inna jest jego wiara, w jego meridianach płynie inna energia, wielkie ośrodki energetyczne otwierają się mocno na przyjęcie tej nowej wysoko wibrującej energii kosmicznej, inaczej w jego ciele pracują hormony.

Taki człowiek - już otwarty postrzega cały Wszechświat i rozumie prawa kosmiczne. Tą jego inność nie zawsze akceptuje jego środowisko. Nie jest łatwo żyć takiej jednostce i jeszcze pracować dla innych - słabszych, mniej rozumiejących te energie. Często jest atakowany właśnie przez tych, którzy nadal posiadają bardzo niskie wibracje.

Każda czynność życia też zostaje zamieniona na inne działania, zmienia się charakter, osobowość i droga życia takiego człowieka. Staje się unikatem. Większość tych ludzi uwikłana jest w mistyczne doświadczenia, mają kontakty ze świetlistymi istotami, bezinteresownie pomagają innym, piszą poezje, uczą prawidłowego życia zgodnego z prawami kosmicznymi i swoją wyższą energią transmutują niższe energie całego swojego środowiska, wznoszą na wyższe pola świadomości ludzi i naturę.

MEDYTACJA - AFIRMACJA

która pomoże stransmutować nasze niskie energie i przenosi człowieka w świat wyższych wartości kosmicznych. Pomoże wspiąć się po schodach własnej doskonałości na szczyt własnej wysokiej góry.

Znajdź codziennie chwilę, wycisz się i powtarzaj:

... Każdego dnia, w każdej godzinie jestem lepsza(y), coraz lepsza(y) i coraz lepsza(y). Wszystko czego pragnę przychodzi do mnie łatwo, ponieważ napełniona(y) jestem Boskm Światłem, Boską Miłością i budzę się do nowego lepszego życia. Moje życie staje się doskonałością. Wszystko co mnie otacza raduje duszę moją: piękna przyroda, śpiewające ptaki, śmiech dziecka i dostrzegam również wołanie z daleka, śpieszę jeśli potrzebna jest pomoc.

Doskonała mądrość mieszka w moim sercu, kocham siebie właśnie za swoją dobroć i chęć niesienia pomocy słabszym. Akceptuję siebie taką(takim) a moje uczucia są częścią mnie. Jestem otwartym kanałem na kosmiczną energię. Czuję ją, mogę ją wyrazić, zwiększa moje siły, czuję jak wzrastam. Czuję jak te nowe wibracje uzdrawiają moje ciało i duszę.

Staję się co dzień bardziej żywa(y). Widzę wokół siebie iluminujące światła. Jestem otwarta(y) na te nowe błogosławieństwo. Łączę swoje serce z Wielkim Źródłem. Jestem Jego wiązką Światła, jedną nitką Jego Świadomości. A Bóg mnie obdarza wielkiemi darami, ożywia moje ciało, budzi mojego ducha, mądrością karmi moje zmysły. Bezustannie krok po kroku przemienia moje życie.

Dokonuje we mnie BÓG mistyczny cud. Kształtują ręce Jego mnie na nowo.

Vancouver
11 April 2007

WIESŁAWA