KUNDALINI

KUNDALINI ZMIENI TWOJE ŻYCIE
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Kundalini - powszechnie już wiadomo co to jest? Coś co wprowadzi cię w zachwyt ...
coś co wprowadzi cię w przerażenie ... kiedy dociera do ciebie rujnuje całe twoje dotychczasowe życie, myślenie ... rodzisz się na nowo w starym ciele.

Kundalini - potężny klucz do Wielkiej Tajemnicy, transformacja człowieka. Na Wschodzie tę wiedzę posiedli Jogini długo ukrywając ją przed zwykłymi ludźmi. Na Zachodzie te klucze przechwycili Iluminaci, ale użyli tej energii jako klucza do własnego królestwa - samorealizacji.

Energią Kundalini zainteresowało się wielu naukowców, indywidualnych lekarzy. Współczesna medycyna zignorowała tę wiedzę zupełnie jakby to był jakiś wyimaginowany stan, wymyślony przez wschodnich Joginów.

Niewątpliwie Kundalini budzi w człowieku przede wszystkim wielką mądrość, a ta przyśpiesza wiele innych procesów wiedzy tajemnej. Zmienia ludzkie DNA i nasz wewnętrzny i zewnętrzny strój ulega wielkiej przemianie i przenosi nas w inne wymiary, np. wniebowstąpienie.

Kiedy Kundalini się przebudzi porusza się jak rzeka światła nie tylko wzdłuż kręgosłupa, w głównych czakrach, ale we wszystkich zwojach nerwowych i w mniejszych czakrach. Wszystkie te zmiany natychmiast dadzą się odczuć fizycznie i emocjonalnie. Zaczyna się potężne oczyszczenie ciała fizycznego, dotąd będą następowały w nim różne zmiany, aż zostanie w pełni ukształtowane, przemeblowane na przyjęcie energii o wyższych częstotliwościach. Ten proces trwa bardzo długo, kilkanaście albo kilkadziesiąt lat. Stopniowo widać te zmiany na innych polach: wzrost inteligencji, rozszerzenie świadomości, zwiększenie wytrwałości, umiejętności psychiczne, eteryczny wzrok, długowieczność, młodość ciała, nadprzyrodzone moce, zdolności uzdrawiające, zwiększa osobisty magnetyzm.

Osoby z Kundalini kiedy zostaną przebudzone i zmartwychwstają działają jak katalizatory, gdziekolwiek się znajdą podnoszą wibrację innych osób. W swoim życiu pracowałam z ludźmi chorymi, lubię tę pracę i czuję się na tym polu jak ryba w wodzie. Kilka lat przed przebudzeniem Kundalini moi przełożeni mieli ze mną problem, zbyt wielu ludzi wprost żądało abym z nimi pracowała, ja byłam jedna, a ich zbyt wielu, było to fizyczną niemożliwością abym zajęła się wszystkimi na raz. Toteż zawsze miałam ręce pełne pracy. Ale nie powiem dawało mi to też osobistą satysfakcję, że chorzy czują się dobrze w moim towarzystwie.

Zmiany w DNA doprowadzają, że osoby z aktywnym Kundalini będą wykraczać poza czas, pieniądze, ziemską technologię, łatwo dojdą do wyższych wymiarów, w naszych schyłkowych czasach szybko wejdą w synchronizację galaktyczną i resztę Wszechświata.

Nasza Ziemia również jest w transformacji, ziemskie DNA będzie przeprogramowane do aktualnej galaktyki; wiele osób jest na świecie w mutacji, jedni się budzą świadomie, inni nadal nie mają o tym pojęcia. Już od roku 2010 wnika na Ziemię nowa elektryczno - magnetyczna wyższa energia stymulująca ciała wielu osób. Można to sobie wyobrazić jak napływające fale na oceanie.

Tutaj należy się też ostrzeżenie! Kundalini to potężna energia i jeśli ktoś próbuje ją wznieść w nieprzygotowane ciało i umysł, kiedy ten jest jeszcze mocno niezrównoważony może go doprowadzić do szaleństwa, przemocy, spalenia energetycznych organów, a nawet śmierci. Jest to kolejny powód dlaczego ta Energia tak długo była trzymana w tajemnicy. Dzisiaj czytając liczne fora ... etc... widzimy jak ludzie bawią się we wznoszenie Kundalini ... i nierzadko widzę skutki tych zabaw ... i smuci mnie to i śmieszy kiedy czytam „doświadczenia” tych osób. To taki mały humor kiedy podsłuchujemy dzieci bawiące się w dorosłych. Większość ludzi wykorzystuje mniej niż 10% swojego mózgu, poprzez rozbudzenie Kundalini energia mózgu rozwija się do wyższych wydajności. Jest niesamowitą energią natury i daje potężny ewolucyjny potencjał. Łączy naszą duszę z Kosmiczną Duszą, w takim ciele widać zupełnie inne zdolności, oświetlenie duchowe i geniusz.

Kundalini jest biologicznym sposobem rozszerzania umysłu, jest pokarmem naszej świadomości, sięga do niej poprzez nerwy. Ta subtelna substancja jest tzw. „wężową siłą umysłu” osoby, która jej doświadcza. U osoby z budzącym się Kundalini natychmiast pojawiają się doświadczenia mistyczne, nie ma to nic wspólnego z religią czy tradycją, ta energia budzi się w obrębie każdej religii, niezależnie od położenia geograficznego.

Religia zawsze były tworem człowieka, jest przewodnikiem do ludzkości, odkrywa doliny ciemności i iluzji, odkrywa przed nami nasz prawdziwy cel życia. Celom życia i ewolucji towarzyszą Prawa Kosmiczne, które muszą być przestrzegane w nas wszystkich, aby wejść w światło. Przekonania i doświadczenia mistyczne są drogą do Oświecenia. Pojawiają się w świadomości człowieka jak na Ziemi wielkie imperia: zjawiają się i znikają, przez co w świadomości zachodzą potężne zmiany.

Wielcy tego świata, którzy doświadczali Energii Kundalini wiedzą: dlaczego na świecie system polityczny stał się despotyczny, pełen ucisku, system religijny nadmiernie autorytarny i dogmatyczny. Aby nastąpiła w tej dziedzinie rewolucja na scenie świata pojawiło się wielu proroków (nie mylić z jasnowidzami), w ten sposób jest obalany stary system, osoby pomocy wnoszą nowe energie, często w cierpieniu i bólu, a nawet za pomocą rozlewu krwi. Wszystko to po to, aby wywołać wewnętrzną rewolucję na danym obszarze naszego życia.

Ludzie obdarzeni Energią Kundalini są gigantami intelektu i otwartych kanałów duchowych. Dzisiaj zbyt dużo ludzi naciska na materialną stronę życia kosztem strony duchowej. A na tych dwóch drogach ciężko kroczyć ... toteż nie dziwcie się, że ten nasz rozwój idzie tak topornie. Nie ma czasu na modlitwę, medytację lub jakiś inny duchowy akt w celu zachowania prawdziwego życia ... i tak ludzie zatracają kwiat geniuszu, np. bycie artystą, poetą, mistykiem.

Należy też baczyć, aby nie spowodować fanatycznego geniuszu, a raczej urojenia, co już jest chorobą psychiczną, jak to dzisiaj obserwuję u budzących w sobie Energię Kundalini.

Mózg podlega wpływowi wielu czynników związanych ze świadomością i historią danej rzeczywistości lub innych przyczyn, np. zły tryb życia, niezdrowe środowisko, uszkodzenia dziedziczne, szok, frustracja, represja, napięcia ... itd. , występują zaburzenia mózgu i różne nieprawidłowości. Główną jednak nieprawidłowością są warunki nieczyste i toksyczne. Jeśli nie oczyścimy tego centrum przebudzenie Kundalini może okazać się niezdrowe. Oznacza to, że system nie jest czysty, a energia nie działa w prawidłowy sposób. Miesza się z toksynami ciała i powoduje swoistą mieszankę wybuchową niszcząc nasze umysły i ciało energetyczne. Wówczas Energia Kundalini nie jest pozytywną siłą, energią duchową, taka osoba nie ma szansy na połączenie z Kosmiczną Mocą. Swoje nowe energie przeznaczy na udoskonalenie swojego życia na Ziemi, często przysparzając jej więcej problemów niż pożytku. Znamy takie osobowości w naszej historii.

Wielcy prorocy, mistycy, mędrcy i ludzie geniuszu osiągnęli swój ewolucyjny cel. Zharmonizowali swoje życie z siłami natury, które rządzą naszym życiem. W tym przypadku pomogła im przede wszystkim ich czystość, prawda, umiar, współczucie, pokora.

Obecnie jest sporo naukowców zajmujących się Energią Kundalini, którzy przeprowadzają badania w celu uzyskania dowodów jej istnienia.

U ludzi z przebudzoną Energią Kundalini, występują różnice biologiczne we krwi, zdumiewająca jest ich hemoglobina, co świadczy już o innym źródle odżywiania krwi, podobnie płyn mózgowo-rdzeniowy i inne substancje mózgu w jej subtelnych warstwach. Badania EEG mózgu i energia elektryczna w organizmie może pokazać aktywne Kundalini. Aktywność mózgu jest zwiększona i będzie widoczny jej wpływ w całym ciele. Ultrasonograf pokazuje w naczyniach krwionośnych potężną ilość światła.

W centrum komory mózgu jest jeszcze nieodkrytą przestrzenią zwana trzecim okiem lub kamieniem filozoficznym, niby dużo się mówi na ten temat, ale ta przestrzeń jest niczym pustynia w wiedzy zwykłych ludzi.

W chwili kiedy się budzi Energia Kundalini narządy płciowe produkują ogromne ilości płynów, aby karmić nowo aktywowane części mózgu. Energia seksualna jest połączona bezpośrednio do mechanizmu, który ma wpływ na ewolucyjny rozwój. Kundalini jest podstawową bioenergią, jest przechowywany głównie w narządach płciowych. To podstawa siły życia, zwykle związana jest z narządami płciowymi do kontynuacji ciągłości gatunku przez akt płciowy. U kobiet następuje szybsze przebudzenie Kundalini, ponieważ miłość kobiety podobna jest do szczęścia Wyższej Świadomości. Kobieta ma więcej uczucia. Wąż jest symbolem Bogini Matki; Matka Natura, ewolucja, pozytywny znak przebudzenia. Węże są symbolami życia, mądrości, zjednoczonej świadomości DNA.

„A jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni,
tak potrzeba, by wywyższono Syna Człowieczego.”

(J 3, 14)

Skręcone dwa węże to symbol naszej podwójnej nici DNA. Naukowcy badający DNA natrafiają na brakujące połączenia w procesie ewolucyjnym ... ale mistycy, znawcy tematu wiedzą, że czasami Bogini pomija kilka kroków i przechodzi dalej bezpiecznie do formy bardziej złożonej. To jest naturalne zjawisko związane z Energią Kundalini, ponieważ tym procesem zarządza Wyższa Świadomość a nie człowiek, który może tylko działać w obrębie własnej świadomości. Tylko wyższa Świadomość potrafi tworzyć idealne współzależne ekosystemy, toteż jest wielką niedorzecznością otwierać Energię Kundalini za pomocą ludzkich, ograniczonych zmysłów.

Wyższa świadomość naszej planety jest efektem zbiorowej mądrości wszystkich DNA na świecie współpracujących w jednolitym obszarze. Dlatego mistycy wiedzą, że kiedy na świecie przebudzi się 64 000 ludzi Ziemia będzie mogła gładko wejść w piąty wymiar, póki co jesteśmy jeszcze mocno pod poprzeczką pomimo, że czytając różne fora dowiadujemy się, że tam prawie każdy jest przebudzony!?

Nawet naukowcy uważają, że na świecie jest jeszcze zbyt dużo śmiercionośnego DNA zakodowanego w naszych systemach, które nie pozwolą rozbudzić się nie tylko Energii Kundalini w naszych ciałach, ale również blokują Kundalini Ziemi.

Kundalini - ognisty wąż, niczym duch naszego DNA emituje światło do każdej komórki. Nasze DNA jest bardzo złożonym mechanizmem. Tam ukryte są wszystkie informacje o nas, a nawet o naszej przeszłości; o przeszłych pokoleniach, z których się wywodzimy, o naszych członkach drzewa genealogicznego . To jest mądrość DNA i ognistego węża, który odbija się światłem w każdej naszej komórce. Nasz kręgosłup jest autostradą dla naszego ognistego węża ... wzdłuż kręgosłupa biegną dwa kanały: Ida i Pingala, a nasze życiowe energie podróżują po nich z dołu do góry i ponownie opadają w dół ... i tak w kółeczko.

Kiedy te dwie energie: męska i żeńska wspólnie się połączą i jako jedna wejdzie do kanału Sushumny w środku kręgosłupa, wówczas mówi się o wznoszeniu się Kundalini. Nie ma czegoś takiego, jak Energia Kundalini płynąca w kanale Ida czy Pingala, to może być tylko duże zakłócenie energetyczne w tych kanałach, kanał Sushumna jest naturalną jej autostradą. Ida i Pingala to nic innego jak układ sympatyczny i parasympatyczny każdego człowieka, przez które płyną życiowe energie.

Kiedy Energia Kundalini przemieszcza się przez główny kanał Sushumna miota ogniem i wypala wszystkie trucizny napotkane na swojej drodze, tka na nowo własną autostradę i przesuwając się faliście jak wąż płynie od czakry do czakry, przekuwając na swojej drodze niczym tunele wszystkie bramy bezpieczeństwa między poszczególnymi czakrami. Czasami te fale czujemy dość mocno, czasami są prawie niewyczuwalne, przed następnymi skokami energia odpoczywa często schodząc ponownie do podstawy kręgosłupa.

Można być tym zjawiskiem albo przerażonym albo zafascynowanym, nie można go nie zauważyć, szczególnie kiedy wielka fala energii pociąga człowieka do głębi czuje się jak w niebie, innym razem leci głęboko w przepaść.... dokąd nie nauczymy się podróżować na nowej fali zawsze będą w nas mieszane uczucia: przerażenia i fascynacji. To jest podróż niczym na dwóch grzbietach węży, które płyną obok siebie tworząc znak nieskończoności - system ósemkowy, za pomocą którego dwa ognie już splecione razem mkną przed siebie.

Mam to szczęście, że wiem jak pędzi się przez życie na grzbiecie dwóch węży splecionych razem ... towarzyszy temu niezwykła muzyka, już nie z tej ziemi ... i tak codziennie podróżuję na tej fali, czuję spadanie z góry w dół i ponownie wznoszę się w górę, tzn. dotykam nieba i ziemi. W listopadzie roku 2000, którejś nocy z nieba lały się na mnie potężne strumienie tęczowego światła, miałam wrażenie, że ktoś skierował we mnie potężna rzekę, moje ciało trzęsło się, miałam wrażenie, że płynę z dużą szybkością na falach wody. Trzymałam się łóżka.

Strumień światła skręcał się w system ósemkowy ... widziałam przed sobą znak kaduceusza, wiedziałam co on znaczy, że jest symbolem medycznym, tylko w żaden sposób nie mogłam zrozumieć skąd się nagle pojawił w mojej obecności, cały utkany ze światła? To było jedno z moich ważniejszych doświadczeń z Kundalini. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że zaczynam swoją wielką, nową podróż w nieznane ... kilka dni później znalazłam informacje o Kundalini, ale nie potraktowałam ich jeszcze poważnie. Nigdy wcześniej nie słyszałam tego terminu, wiedziałam, że to czego ja doświadczam ma związek z jakąś potężną energią, która napływa do mnie z Kosmosu, ale jak się ona nazywa nie miałam pojęcia? Nie wiedziałam, że jej symbolem jest kaduceusz.

Kiedy następuje Unia: mikrokosmos + makrokosmos, nasza dusza przeżywa wszystkie cuda, korzysta z wielu przywilejów, dostaje dostęp do uniwersalnego banku świadomości, manifestując się w świetle nowych energii, manifestuje zupełnie nowe marzenia, pragnienia, unosi się na wyższej płaszczyźnie, pływa już w towarzystwie kosmicznych delfinów i przyłączona jest do muzyki sfer. To czakra trzeciego oka budzi Wyższą Świadomość, wyraźnie czujemy natychmiastowe wznoszenie się, niczym na grzbiecie delfina, który robi skok do góry, jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystko co posiadamy bez względu na nasze materialne dobra, za wszystko dziękujemy Bogu. Otwiera się nasza twórcza myśl i nowe pomysły. Nasza dusza zmienia siedzibę na szyszynkę, jest receptorem do kosmicznej energii. Podczas słuchania naszej wewnętrznej muzyki możemy poczuć jak rezonuje nasze DNA, które jest już połączone z kosmicznym DNA.

Już nie skupiasz się na swoim ziemskim umyśle, czujesz, że twoja siedziba wiedzy jest gdzieś indziej. ... stamtąd otrzymujesz słowa poezji, która wpływa w ciebie nagle jak wiosenny deszcz w puste koryto rzeki. Wpływa poezja, tajemnicza wiedza i inne cudowne dary, w tym zdolności uzdrawiania siebie i innych ludzi. Żyjesz już w świadomości kwantowej, już dla ciebie słowo Bóg nie jest pustym dźwiękiem, spacerujesz po różnych wymiarach, a tam odkrywasz prawdy, o które czasami potykałeś się na Ziemi. Jakże często je ignorowałeś. Twój skok w górę otwiera drzwi i na lewo i na prawo, przekazuje wielką ilość informacji.

To co wcześniej było dla ciebie za trudne do wykonania nagle staje się dziecinnie łatwe ... korzystasz już z potencjałów twojego otworzonego DNA. Gwałtownie zmieniają się twoje osobiste wartości i nie tylko ty sam je zauważasz, zauważają je wszyscy, którzy z tobą przebywają. Bywa, że to właśnie oni zauważają je jako pierwsi, bo ty ciągle jesteś w szoku, jeszcze wciśnięty w szczelinę pomiędzy Niebem i Ziemią. Ciągle doświadczasz swojej fizycznej śmierci ... to twoje ego ciągle walczy ... ciągle masz lęki. Minie jeszcze trochę czasu zanim odnajdziesz się w zupełnie nowej roli. Zrozumiesz moc ludzkiego serca, uzdrowisz własne ciało i ustalisz się na nowej drodze.

Znane są nam na świecie praktyki z manipulacją ludzkim DNA. Grupa naukowców chce stworzyć doskonałą ludzką istotę, genetycznego mistrza, ale tego mistrza chce stworzyć dla ludzkich celów, chcą aby był użyteczny dla ludzi - bogów. Jakby naukowcy nie stworzyli swojego doskonałego człowieka - klonu, to ten nigdy nie będzie odzwierciedlał kosmicznego oryginału ... a najlepszym genetycznym mistrzem jakiego znamy jest Pan Bóg. Nasi naukowcy - mistrzowie DNA manipulują ukrytą w nas energią, dają takie właściwości nowej istocie ludzkiej jakie sami chcą mieć, nie zawsze w pozytywny sposób. Krocząc po drabinie świadomości wspinamy się sami, sami wpływamy na swoją formę. Człowiek zawsze miał połączenie z Najwyższym Źródłem i zawsze do Niego powróci, kiedy stworzy swój czysty i nieskazitelny obraz. W tym przypadku zawsze będzie inspirowany przez Boskie Moce.

Kiedy podchodzimy do tematu egoistycznie myśląc przede wszystkim o sobie, nie mamy szacunku do przyrody i Praw Bożych stworzymy inną rzeczywistość - negatywną. Owszem otworzymy swoje ciało na wyższe moce, ale ważne co wprowadzimy w psychikę. Zamiast kroczyć zgodnie z Wolą Bożą wolimy korzystać z naszej wolnej woli, kontrolujemy świat, innych ludzi, przekształcamy się w bogów ... tutaj nigdy nie dostaniemy właściwej wiedzy, nie otworzymy wewnętrznej mądrości, tutaj zawsze będziemy się podpinać pod naukową wiedzę, książkową ... szukamy własnego sukcesu i ciągle wzbogacamy życie materialne.

Zdolność do tworzenia naturalnej rzeczywistości poprzez aktywację Kundalini to nie czynienie z drugiego człowieka niewolnika, wpływanie na jego DNA w ten sposób, aby zaspokoić własne potrzeby ... to praca, a raczej służba dla innych ludzi. Właśnie tutaj, to służenie innym ludziom jest najważniejszym aspektem życia. Dotyczy najważniejszej więzi - naszego kontaktu z Bogiem.

Czym więcej jesteśmy samolubni tym mocniej nas to niszczy. Musisz dać przykład bezinteresownego życia, najczystszego i najlepszego jakie może wyjść z człowieka. Dla wielu ludzi jest to nadal zbyt ciężkie do wykonania, niepojęte .... ciągle nie umieją zrezygnować ze zbyt wielu rzeczy, ciągle nie mają ochoty schylać bezinteresownie głowy nad potrzebami innych ludzi.

Bóg nas kocha i troszczy się o nas ... i często wskazuje z czego powinniśmy zrezygnować, a są to rzeczy, które nam szkodzą ... ale czy my chcemy słuchać Boga? Lepiej, że nas ktoś skarci, chociaż się nam to nie podoba, niż jeśli zapraszamy do swojego serca fałszywe poglądy, chociaż wydają się takie piękne i wzniosłe. Często nawet nie uświadamiamy sobie jakie bywają dla nas toksyczne.

cdn...

5 March 2011


WIESŁAWA