KUNDALINI

KRYSZTAŁOWE WODY

1Centrum mózgu jest aktywowane na późniejszych etapach duchowego przebudzenia Energii Kundalini, które jest aktywowane w centrum mózgu… jest to namaszczenie kryształowych wód, które znajdują się między szyszynką a przysadką mózgową i nazywa się kryształowym pałacem (pisałam już o tym miejscu wiele razy).

Pałac w mózgu, to alchemiczna komora połączona z mózgiem, która aktywuje kryształowe wody lub inaczej, namaszcza komorę i mózg olejkiem amrita. Olejek amrita jest aktywowany przez małżeństwo między matką-przysadką mózgową i ojcem-szyszynką.

To ten olej jest lampą świadomości w mózgu. Znajduje się między tylną częścią mózgu i przednią częścią mózgu, lewą i prawą półkulą nad skrzydłami tajemniczych komór, które widzimy w symbolu Energii Kundalini, znaczy, jest to już wyższy proces budzącej się Energii Kundalini. Spoczywa na przednim końcu móżdżku. Mówi się, że kiedy kryształowy pałac jest aktywny, staje się oświetlony mocą tysiąca słońc. Uruchomienie tego miejsca to swoisty poród duchowy, uwalniają się hormony (oksytocyna, wazopresyna) z przysadki mózgowej do krwiobiegu, aby ułatwić duchowy poród i uduchowić krew krystalicznymi wodami.

Co to znaczy?

Kiedy kryształowy pałac jest oświetlony, słyszymy niebiańską muzykę już w dzień i w noc… i za każdym razem, kiedy pole świadomości wzrasta, wyłaniają się z tej muzyki i inne dźwięki i wizje, symbolicznie pokazują nam miejsce, w którym jesteśmy, trzeba jedynie to umieć dobrze odczytać.

Wizje, widzenia, to nic innego tylko zwiększony przypływ Energii Kundalini, zwiększa dopaminę i fenyloetyloaminę oraz inne przekaźniki mózgu. Zachodzą duże zmiany w siatkówce nerwu wzrokowego i płatach potylicznych, w tym jest zwiększona produkcja ATP, działająca jako neuroprzekaźnik i histamina zwiększająca przepływ krwi do mózgu, co zwiększa metabolizm tlenku azotu. Wszystko to wpływa na większą ostrość widzenia, wewnętrzne wizje, wyraziste sny i widzenie aury. Szyszynka jest jednym z pojedynczych narządów w mózgu, znajduje się w pobliżu górnego rdzenia kręgowego, który kończy się w obszarze najstarszego mózgu. Kiedy szyszynka jest aktywowana w koronie, rozpoczyna się przebudzenie Energii Kundalini i łączy srebrny sznur.

Przysadka mózgowa znajduje się w jamie kostnej oddzielonej od zatoki klinowej cienką kością, która tworzy dach zatoki klinowej. Zatoka klinowa jest zatoką najbardziej z tyłu. Zatoka klinowa sąsiaduje z głównym nerwem odpowiedzialnym za widzenie (nerw wzrokowy), (to właśnie to miejsce jest uszkadzane poprzez testy, które dzisiaj wykonuje się na ludziach, wkładając patyk do nosa, znane już w starożytności, była uszkadzana właśnie ta część u topornych niewolników, czyli kość klinowa, co zaburzało normalną pracę mózgu, co między innymi nie pozwalało na rozwój duchowy). Główna tętnica, która przechodzi do mózgu, tętnica szyjna przemieszcza się wzdłuż ściany tej zatoki. Z kości klinowej jest droga bezpośrednio w dół gardła. Mamy jeszcze ścięgno wzrokowe - Optic Chiasm, znajduje się w dolnej części mózgu bezpośrednio pod podwzgórzem (kiedy ta część jest aktywowana Energią Kundalini, pojawiają się obrazy widziany tyłem głowy).

Jedną z najważniejszych funkcji podwzgórza, jest połączenie układu nerwowego z układem hormonalnym poprzez przysadkę mózgową. To Optic Chiasm umożliwia przesyłanie obrazów tak z oczu, jaki jest odpowiedzialny za wewnętrzne widzenie.

Kryształowa woda - amrita, czy inaczej zwana duchowym olejem, przemieszcza się w dół gardła w okresie aktywowanej Energii Kundalini. Jogini zwą ten płyn również “białą kroplą”, która spływa do centrum serca, gdzie miesza się ze wnoszącą się “czerwoną kroplą”... wówczas ta osoba osiąga oświecone ciało i umysł.

Cała ta aktywność jest swoistym kosmicznym aktem seksualnym, który uwalnia w szyszynce czyste białe płynne światło, które przebiega przez ciało człowieka z niesamowitą szybkością… i które zapładnia przysadkę mózgową, a ta uwalnia hormony we krwi. Ten proces zapoczątkowuje drogę duchowego dojrzewania w naszym ciele. Ten akt wyzwala w ciele kosmiczny orgazm, czyli zjednoczenie się ze swoją Wyższą Jaźnią. Jest to niesamowite przeżycie. Kryształowe wody to uniwersalny eliksir Chrystusa. Eliksir równowagi, który buduje ciało świetliste… i jeszcze dalej - ciało diamentowego słońca.

Amrita z kryształowej komnaty wędruje z limfą i krwią do prawej komory serca, tworząc doskonałe połączenie między mózgiem i sercem, to jest proces, który mówi o obumieraniu negatywnego ego… i takie mamy fizyczne odczucie, umieramy po kilkanaście razy każdego dnia. Jak z tego widać, nasza duchowość to chemia, poprzez hormony wznosi nas, równocześnie podnosząc energię elektryczną w naszym ciele, która buduje nową tkankę neurologiczną.

Duchowe wzniesienie - to rodzi się w człowieku kosmiczna Świadomość Chrystusowa. A narodzi się wówczas, kiedy właśnie nasze negatywne ego jest już nieaktywne - obumiera, ale nadal rozpuszcza negatywne myśli, które pojawiają się w naszym mózgu. Następuje restrukturyzacja mózgu i ciała, płynnym hydro-plazmatycznym duchowym światłem Chrystusa. Jest to proces duchowej alchemii, która zmienia materię stałą w ciecz… i z powrotem… aby całkowicie odrodzić się i przekształcić w rozszerzającą się świadomość i poznać wieczną naturę jaźni.

Vancouver
25 Jan. 2021

WIESŁAWA