KUNDALINI

JESZCZE RAZ O SZYSZYNCE

Pewnie nie ostatni raz będę poruszać ten temat, ponieważ jest on bardzo ważny nie tylko w naszym fizycznym życiu ale i na duchowej drodze.

Twoja szyszynka jest lokalnym odbiornikiem promieni słonecznych i rozprasza to światło w twoim organizmie. Możemy poprawić funkcję szyszynki aby otrzymać większe światło i aktywować na wyższym poziomie każdą naszą komórkę w obrębie jądra i całego systemu. W ten sposób otworzysz swoje wyższe pole świadomości, wzmocnisz swój potencjał umysłowy.

Pamiętaj, światło słoneczne jest twoim sojusznikiem, dzięki niemu zyskujesz bezpośredni dostęp do centrum w mózgu, który odbiera informacje prosto ze Źródła eliminując wszystkie zawirowania. Mamy czystą niczym nie zakłóconą informację... i tego się trzymajmy, nie pozwólmy tej informacji niczym zabarwić co pochodzi z ziemi. Wówczas nie trzeba wiedzy zewnętrznej, dopasowywania się do faktów, sytuacji, przyjdzie naturalna wiedza, mądrość i uzyskasz na wszystko właściwy widok, niczym z lotu ptaka, ogarniesz własnym rozumem co się wokół ciebie dzieje. Aktywacja szyszynki pomoże przywrócić ciebie do najwyższej natury, da ci jasność, siłę, zdolność widzenia a twoje życiowe wybory będą bardziej szczęśliwe. Obecnie u większości ludzi szyszynka jest wyłączona, toteż czujemy się odłączeni od Boga i zagubieni w fizycznym świecie... ale gdzieś tam intuicyjnie czujemy Boską obecność i wierzymy, że Bóg nam zawsze pomoże.

Czas abyśmy ten nasz cenny dar, jaki jest w naszym ciele oczyścili tak jak czajnik z kamienia... czas abyśmy uwolnili z tej zamkniętej wapiennej jaskini własną duszę... poprzez zmianę diety, ćwiczenia oddechowe, medytację, modlitwę, tai chi, qi gong i inne duchowe ćwiczenia... a przede wszystkim należy porzucić kłamstwa i złe rzeczy... to dobrem i prawdą magnetyzujesz własną duszę... wyciągasz ją na światło dzienne - czyli otwierasz w sobie wewnętrzne światło, które ma potężną moc ponieważ pochodzi z Najwyższego Źródła.

Możesz pomóc sobie jeszcze poprzez właściwy (zdrowy) dźwięk, patrzenie w płomień świecy lub inne naturalne źródło ognia (równoważy to obie półkule mózgowe, poprzez oczy przyjmowane jest światło, które wnika w szyszynkę). To wszystko są stare nauki, bardzo proste, nie potrzebne są do tego opasłe książki. Moja instrukcja jak przyjąć wewnętrzne światło ma zaledwie jedną kartkę a już poprawisz swój stan zdrowia, uzyskasz dobre samopoczucie, urodę i dostroisz się do najwyższego potencjału, w swoim czasie znajdziesz się w pełnym spektrum ludzkiej egzystencji.

Aktywując gruczoł szyszynki unikajcie: fluoru w paście do zębów i wodzie, przetwarzanej żywności, sody i innych napojów gazowanych, cukrów rafinowanych, mąki. Oczywiście szyszynkę zamyka również brak praktyki duchowej, niektórzy twierdzą, że to najważniejszy krok na tej drodze. Musimy codziennie łączyć się z Najwyższym Źródłem aby przebijać kanał do wyższych świadomości.

Starożytni nosili przy sobie talizmany z kamieni szlachetnych, które współpracują z szyszynką, zalicza się do nich szafir, lapis lazuli, sodalit.


(szafir)


(lapis lazuli)


(sodalit)

I pamiętajcie "Królestwo Boże jest w nas"... toteż często zaglądajcie do własnego wnętrza, nawiązujcie kontakt z własną duszą a poprzez nią ze swoją Wyższą Jaźnią.

Vancouver
4 June 2015

WIESŁAWA