KUNDALINI

I STĄD TA GORĄCZKA?

Kundalini jest ogniem transformacji, a gorączka jaką wówczas doświadczamy jest ciepłem transformacji... chociaż współczesna medycyna nie ma jeszcze za dużo pojęcia na ten temat.

Ciepło Kundalini jest generowane przez układ nerwowy i tu skupmy się na pracy mitochondriów w komórkach nerwowych. Szczególnie gorączka daje się we znaki w szarej masie, rozlewa się przez kręgosłup i przez mózg, ponieważ tam znajduje się więcej mitochondriów... wiem ze swojego doświadczenia jak bardzo potrafi być gorąca głowa w obrębie czakry korony, chociaż doświadczam tego zjawiska kilkanaście lat, potrafię się nie tylko zadziwić tą wielką gorączką, a nawet się nią wystraszę, bo nie wydaje mi się to możliwe, żeby taką gorączkę mogła wyprodukować moja głowa i aby było to bez konsekwencji. A jednak ta gorączka przychodzi sama i sama się oddala nie wiadomo kiedy... i jakoś mnie nie uszkadza.

Podobnie mocno piecze kręgosłup... kiedy po raz pierwszy przeżyłam ten prawdziwy ogień Kundalini krzyczałam w głos o 2 w nocy, obudziłam chyba wszystkich sąsiadów w okolicy... wydawało mi się, że kręgosłup pękł mi na dwie części wzdłuż, a tam do środka ktoś mi wkładał sztabę ognia niczym rozżarzony do czerwoności gruby metalowy pręt... moje całe ciało wyglądało jakby poparzone ogniem. W tym samym czasie pod wpływem takiego ognia kurczy się cały nasz system nerwowy, to tak jakby ktoś nas naprawdę polewał ogniem od zewnątrz.

Ciepło wytworzone przez Energię Kundalini zmienia widmo hormonów, enzymów, neuroprzekaźników, receptorów, ekspansji genów i syntezy białek. Tak, że możemy w takim procesie doświadczyć uczucia rozpalonego ognia, który to wszystko oczyszcza, zmienia, transmutuje... ale nie jest to bezcelowe.

Ta gorączka, która trawi taką osobę pomaga dojrzewać naszemu układowi nerwowemu, chociaż na początku ten jest w potężnym szoku, to nie jest tylko moje doświadczenie, gdzie przez wiele lat bolała mnie nawet każda komórka w ciele (nie czułam tylko bólu włosów i paznokci, wszystkie inne komórki były obolałe), nie pozwalałam się nikomu dotknąć, bywało tak, że wychodziłam na miasto, ściągałam na ulicy buty i części ubrania i wracałam do domu z płaczem, bo nadal nie mogłam postawić swojej bosej stopy na ulicy lub na trawie, bo ból był nie do zniesienia.

Oczywiście taki przykurczony układ nerwowy powoduje przykurcz wszystkich mięśni, które powodują nawet zmiany naszego ciała i naszych narządów. Taki sam proces opisywała w swoim ciele św. Teresa z Avila (można to przeczytać w jej biografii), nawet bywały one do tego stopnia silne, że przenoszono ją z łóżka na łóżko w prześcieradle, ponieważ nie pozwalała się nikomu dotknąć. Wówczas lekarze orzekli, że ma nadwrażliwy układ nerwowy i to wszystko co byli w stanie zdiagnozować w tym temacie. My się jednak możemy domyślać, że to był bardziej zaawansowany proces, który jak wiemy do tej pory przez lekarzy nie jest rozszyfrowany. Ale jak wspomniałam wcześniej, to działanie ognia nie jest bezcelowe. Ta gorączka, która trawi taką osobę pomaga nam w transformacji. Dodatkowo nasze białka podczas szoku cieplnego zwiększają szybkość samorealizacji i zapewniają ochronę przed utlenianiem, to wszystko dzieje się szybko i jest wielkim szokiem dla naszego całego organizmu.

Ciepło Energii Kundalini związane jest z cyklem słonecznym i księżycowym, toteż ma też swoje natężenia gorąca, albo chłodzenia. Związane jest również z naszymi hormonami np. podczas menopauzy...
ale co się dzieje, kiedy budzi się Energia Kundalini... tu i mężczyźni zaczynają mieć objawy menopauzy. Dlaczego tak się dzieje, ponieważ w ich ciele przebudził się już mocniejszy ogień i bynajmniej nie ma on związku z ich hormonami tylko z Energią Kundalini... i nie chce was panowie martwić, ale możecie mieć taką “menopauzę” przez całe swoje życie, co niektórym w tym momencie na pewno się odechce Energii Kundalini ;)

Ale z czasem po latach, kiedy nawet czujemy, że nasze ciało jest jeszcze bardziej gorące niż poprzednio jakoś sobie z tym radzimy... i tu obserwujemy, że ciepło nie powstaje na powierzchni skóry tylko w mięśniach szkieletowych i kościach.

Naszą walutą energetyczną komórki jest ATP, to nasze mitochondria są odpowiedzialne za stworzenie ponad 90% energii potrzebnej organizmowi do życia. W tej pracy duży udział mają elektrony. Elektrony iskrzą uwalniając krok po kroku spalanie, wytwarza się paliwo, czyli bio-energia ATP, która jest zasilaczem naszego życia... a tej ciągle przybywa, zwiększa się ilość naszych biofotonów, co zwiększa naszą częstotliwość, pojawiają się w naszym ciele nowe kolory, zupełnie inne niż to spotykaliśmy do tej pory w naszym dotychczasowym życiu... skąd one się wzięły... ano nasze światło przemawia już do nas innym językiem.

Obadajcie niektórych “świętych”, czyli wniebowstąpionych osób, które przeszły proces transformacji, czytając ich biografie trudno tego nie zauważyć. Oni sami opowiadają o swojej gorączce w ciele... a wielu z nich, szczególnie w katolickiej religii nie miało zielonego pojęcia o Energii Kundalini, czakrach, meridianach... więc skąd się w nich wzięły takie doświadczenia? Weźmy przykład Ojca Pio, nieustannie pisał o ogniu nieugaszonym, który trawił jego ciało i to prawie przez całe jego życie.

I tak to już jest... człowiek ewoluuje, ale pozostaje w swoim ciele, które zmienia się w świetliste ciało i cały nasz system zmienia się na mleczny, nasze ciało zmienia barwę na taki właśnie biały świecący kolor, czasami w odcieniu złotym, czasami niebieskim (biały matowy to obraz choroby)... i niestety, ten proces powoduje silne bóle, gorączki, większe niż się tego można spodziewać. To nigdy nie był łatwy proces... i nadal nie jest, jak to sobie myśli wielu ludzi. Ale dzisiaj mącą umysły wielu ludziom ówcześni “nauczyciele”, tudzież różnej maści “szamani”, usilnie piorą wielu ludziom umysły... i niestety, wielu z nich je uprali, ponieważ ci wierzą, że ten proces można przejść bezbólowo. Mało tego, trują się jeszcze narkotykami czy innymi chemicznymi substancjami, aby to wszystko przyśpieszyć. Niestety, w tym przypadku ten proces tylko zakłócamy i zwalniamy tylko zwiększając bóle... bo ten ogień to natychmiast wypala.

Dzisiaj Energia Kundalini ma się w człowieku przebudzić na “cito”, a rzekomo te narkotyki i inne cudowne metody mają im w tym pomóc... życzę powodzenia... natury nie oszukamy! Dopóki szukamy zewnętrznych pomocników dotąd będziemy splątani.

Przecież ewoluujesz w samoświadomość... toteż powinieneś patrzeć na swoje wnętrze i tam szukać wskazówek poszukując swojego problemu. Twoje wnętrze to twoja Jaźń, Boskie Źródło.

Twoja Jaźń to twoja bratnia dusza... i to ona cię prowadzi i z rąk nie wypuszcza... a ty jeden z drugim szukasz bratniej duszy na Ziemi i lejesz łzy, że nie możesz jej znaleźć... i szukasz coraz lepszych ziemskich nauczycieli.

Ja też ich obserwuję, wyciągam wnioski, porównuje ze sobą... i ciągle się uczę i uczę... bo każdego ranka widzę zapotrzebowanie na nową wiedzę, ponieważ moje ciało nie stoi w miejscu, wszystko się tam porusza, zmienia swoje formy na coraz to inne i moja dusza rzuca mi wyzwania, aby siebie odnaleźć w tym danym momencie.

Muszę tu jeszcze dodać... i zmartwić, w kolejnym bardziej zaawansowanym poziomie Kundalini będą jeszcze większe gorączki w ciele, ponieważ pojawia się w nas więcej światła... będzie tak silne jak wybuchy bomby atomowej... bo tego światła i energii przybywa w nas nieustannie podczas tego procesu i oczywiście proces Energii Kundalini też jest nieustannym zjawiskiem, ma tylko chwilowe wyciszenia, to tak jakby ktoś studził nagle rozgrzany reaktor atomowy, ale wcale nie znaczy, że on wygasa. Nasze ciało zachowuje się już niczym ten reaktor atomowy... co zostało w tobie uwolnione w takiej formie trudno ugasić... właśnie jak ten reaktor i możesz tu stosować różne triki, a ten i tak znajdzie sobie własną ścieżkę i nie możesz wpłynąć na ten proces, możesz tylko chwilowo zatkać dziurę. Prędzej zniszczysz siebie niż ogień Kundalini przebudzony w tobie.

Ogień Kundalini to przekształcający nas ogień, zmienia naszą starą gęstość na inne coraz wyższe obroty i od tej chwili nieustannie coś się w nas dzieje, dopóki będziemy żyli tu na tym świecie... i te wszystkie niższe gęstości, które będą się pojawiać na drodze ognia Kundalini będą się wypalać... niestety ta energia światła ciągle się rozszerza, zwiększa swoją częstotliwość. Powstaje w nas nasza nowa energia świetlna.

Sygnałem, że w naszym ciele dzieje się jakiś częściowy proces transformacji są zmiany w uchu wewnętrznym, które z reguły trwają latami na różnym poziomie, to nie są już tylko zwykłe “dzwonienia”, brzęczenia, to mogą być nawet intensywne dźwięki i całkowite głuchnięcia, słyszymy przeróżne dziwne dźwięki, których nie doświadczamy na tym świecie... a to tylko nowa energia świetlna przesyłana nam przez słońce za pomocą rozbłysków, burz i wiatrów słonecznych, które już docierają do naszego układu nerwowego... wszystko w zależności od tego czego obecnie doświadczamy. Na to wszystko odpowie ci ucho, ponieważ twoje ciało weszło już w wyższe częstotliwości i zaczynasz je odbierać ze Wszechświata... zaczyna działać w nas wyższa częstotliwość energii i świadomości.

Vancouver
29 Jan. 2019

WIESŁAWA