KUNDALINI

CZAKRY I ZWIĄZKI - ENERGIA I SEKS
 

Stopień energii w naszych czakrach wpływa na nasz charakter. Mocno otwarta czakra druga otwiera w człowieku duże zapotrzebowanie na seks. Zbyt otwarta to życie pełne przygód miłosnych. Kiedy jest otworzona nadmiernie 3-cia czakra taki człowiek okazuje gwałtownie reakcje emocjonalne. Dużo ludzi pobiera energię przez 3-cie oko lub 5-te. Egzystują oni na poziomie mentalnym. Podałam kilka przykładów pracy czakr.

W zależności od kombinacji energii w czakrach człowieka kształtuje się jego charakter. Również w związkach międzyludzkich, bo o tym chcę mówić, kiedy jedna osoba, mężczyzna czy kobieta zaczyna interesować się osobą trzecią, natychmiast druga osoba ze związku odczuwa zmiany przepływu energii we własnym ciele, czuje również jakby coś traciła, czasami nie rozumie i nie wie, że jej partner zmienił zainteresowanie.

Partnerska energia jest bardzo ważna. Czy to małżeństwo, czy tylko związek między dwoma osobami, czy przyjaźń, kiedy jest połączona na wszystkich poziomach czakr, wtedy ta para chce być ze sobą, czuje taką potrzebę. Taki związek jest i idzie wszystko gładko. Bywa również tak, że jedna osoba ze związku próbuje zdominować drugą. W takim przypadku ta druga traci swoją indywidualność.

I zdarza się często, że rodzice mocniej kochają jedno dziecko niż drugie. Ta sytuacja ma powiązanie z wcześniejszymi wcieleniami i w tym życiu energia ich czakr przekazuje taki jakby raport. Nawet wówczas kiedy rodzice próbują kochać równo swoje dzieci, to gdzieś jednak ta energia mocniej przenika, nadaje mocniejsze powiązania. Taka sytuacja może zmienić się podczas dalszego życia.

Negatywne emocje między ludźmi najczęściej manifestują się w śledzionie i czakrze splotu słonecznego.


CHARYZMAT I LUDZIE TAK ZWANEJ WYSOKIEJ ENERGII

Osoby-charyzmatycy mają wokół siebie bardzo wysokie pole magnetyczne. Wystarczy tylko posłuchać takiej osoby i od razu widać, że nie jest to przeciętny człowiek. Energia charyzmatyczna nadaje osobie wielkiej indywidualności. Są w tej grupie wielcy mówcy. Ale są też osoby, które posiadają zdolności oratorskie przy negatywnych energiach. Używają jej w różny sposób; dobry i zły. Dobrym przykładem takiej energii są dobrzy aktorzy. W zależności przez które czakry płynie do nich ta energia, manifestują się ich zdolności. Czakry tzw. brudne - ludzie, którzy idą na negatywny biegun - używają tej energii w sposób zły, wykorzystują innych, manipulują, etc... Mamy przykłady z historii, wielki orator - Hitler.

Są też ludzie, którzy potrafią zdominować innego człowieka koncentrując własną energię na punkcie 3-ciego oka innej osoby lub na punkcie 5-tego oka. Należy umieć bronić się przed takimi i zabezpieczyć swoją energię i swoje czakry. Taka energia potrafi hipnotyzować i paraliżować ruchy innego człowieka. Jeśli poczujesz, że ktoś próbuje cię osaczyć w ten sposób odeślij tę energię z powrotem, również przez te punkty. Odeprzyj ten psychiczny atak. Ale pamiętaj trzymaj tak własne myśli, aby nie zaszkodzić tej drugiej osobie. Jeśli padniesz pastwą przykrego mówcy, któremu nie możesz przerwać - wówczas jego energię uwalniaj prze swoje 5 oko.

Charyzmatycy, z reguły są to dobrzy ludzie i pełni miłości, ludzie broniący pokoju. Próbują sami zmienić wokół siebie wibracje na wyższe, nie tylko ludzi lecz również środowiska. Robią to bezinteresownie. Transmutują wokół siebie inne energie, za pomocą swoich wyższych, wszystkie te które zakłócają ziemię.

Energie płynące z czakr potrafią czasami zakłócić same siebie. Czakra, w której to występuje nazywana jest czakrą "sękatą" albo czakrą "przeszkód". Z reguły taka sytuacja wytwarza się wówczas kiedy ślemy niezbyt przyjazne energie w kierunku drugiej osoby. Znamy prawo - co wysyłasz to zbierzesz. Właśnie ta wysyłana negatywna energia wytwarza w tej czakrze, z której jest wysyłana tzw. "sęki". Ważne jest, aby swoich złych emocji nie przenosić na innych. Człowiek ten sam sobie szkodzi. Widoczne jest to mocno w zachowaniu dzieci do rodziców kiedy coś im zabraniają. Wtedy dzieci wysyłają im negatywne myśli i emocje. Trzeba umieć znaleźć metody wychowawcze, które nie pozwalają blokować się czakrom dziecka.

Osoby żyjące razem blokują sobie nawzajem te energetyczne centra. Każda myśl i odczucie do drugiej osoby jest energią przesyłaną w jego kierunku. Często się słyszy, znam jej (jego) myśli. Jeśli jest to osoba na tym samym poziomie energetycznym, to energia rzucona w tym kierunku może ją uszkodzić. Jeśli trafi na wyższe ciało spirytualne, to wraca z powrotem do nadawcy z wielką prędkością i uszkodzi nadawcę. Więc zanim coś zrobisz dobrze się zastanów. Jeśli wyślesz dobrą energię wróci dobra do ciebie, jeśli zła dostaniesz złą tylko, że 10 x silniejszą.

Jeśli czujesz, że wokół ciebie ludzie rzucają w twoim kierunku negatywne energie zabezpieczaj się co dzień Afirmacją do Fioletowego Płomienia. On ochroni twoje ciało fizyczne i spirytualne. Spali te złe energie, które ludzie nieopatrznie albo całkiem świadomie do ciebie kierują.

Kiedy widzisz kogoś negatywnego, kto próbuje cię zaczepiać, przerwij to, zwróć mu uwagę. Jeśli to nie pomaga oddal go i zostaw w spokoju. Traktuj tak jakby go nie było.

Jeśli myślisz, dobieraj myśli, bo te myśli tworzą myślo-kształty, niepotrzebnie krążą wokół nas, zabierają energię z naszego otoczenia. A później gonią dalej po świecie łącząc się z sobą, podobne z podobnym. Jest to wspaniały materiał na różne zamieszki i wojny.

Mamy też ludzi o niskim poziomie energii - przez niektórych zwani wampirami energetycznymi. Drenują energie z ciał innych. Tacy ludzie powinni się uczyć jak korzystać z energii ze swojego środowiska poprzez kontakt z przyrodą, powietrzem i wodą. Ci, którzy czują słabość fizyczną jakby energia z nich wyszła, powinni przebywać więcej na świeżym powietrzu. Te osoby kiedy przebywają z osobami o wyższej energii automatycznie absorbują z tych ciał wyższych ich energię. Z reguły są wtedy nadzwyczaj do tej osoby mili albo żeby otworzyć sobie konto aby czerpać z niego energię próbują walczyć, szukają zaczepki. Taką walkę rozgrywają nawet na odległość.

Szkoda tracić własną energię w ten sposób, ona już nigdy nie wróci. Kiedy czujesz się jakby "wyssany" popatrz na swoje środowisko, masz koło siebie takiego wampira energetycznego. Każdy człowiek każdego dnia powinien zacząć dzień od zabezpieczenia własnych czakr i aury, nałożenia na siebie Fioletowego Płomienia.

Inaczej wygląda jeśli dana osoba dokonuje wyboru i przesyła własną energię aby pomoc innej słabszej osobie. Jest to niczym dar. Każdy człowiek sam wie ile może z siebie dać aby nie osłabić własnego ciała. Są również osoby, którym jest dana wysoka energia aby mogli pomóc innym. W takim przypadku w momencie jej przekazywania jest już uzupełniana z wyższego źródła. Nie płynie wówczas od tego człowieka, który ją podaje, jest strumieniem energii od samego Boga, a taki dawca jest tylko narzędziem.

Jeśli osoba sama nie posiada specjalnego zasilania powinna kontrolować swoje ruchy. Jak również kiedy już tą energię wysyła, powinna ona być czysta aby nie zrobić krzywdy innym.

Kiedy wysyłasz energię zabezpiecz najpierw samego siebie, ta niższa energia może uszkodzić ciebie. Najlepiej otoczyć tą drugą osobę białym światłem, wzmocnij również własną aurę, też białym światłem.
 

ENERGIA i SEKS

Nadmierne myślenie i odczuwanie seksualne związane jest z dużym otworzeniem się czakry seksualnej. Musimy zdawać sobie z tego sprawę, aby zachować właściwy balans. Wszystko powyżej balansu uzależnia człowieka, również seks. Nie tracić tej energii w głupi sposób. Nadmierny seks pozbawia człowieka prawdziwych emocji aż do zupełnego ich zatracenia. Do tej grupy zaliczamy prostytutki i gwałcicieli.

Osoby posiadające bardzo wysokie spirytualne wibracje posiadają również bardzo mocno otwarte górne czakry 5-6-7. Natomiast niższe 1-2-3 mocniej zamknięte. Czakra serca jest ok 50/50 otwarta. Jest tą granicą w dół i w górę.

U takich ludzi nie występują już potrzeby seksualne, żyją z reguły w celibacie. Stan taki jest normalnym procesem kiedy mocno otwiera się człowiek na najwyższym poziomie. Tak się zdarza, że te osoby mogą paść ofiarą tych przeciwnych energii. Właśnie osoby o niskich wibracjach upatrują w tych wyżej rozwiniętych sposobu wyrównania własnych zbyt niskich energii.

Większą część życia spędzamy w związkach z innymi ludźmi. Więc bardzo jest ważne, aby poznać te energetyczne zależności. Jeśli czakry się zablokują człowiek czuje się zamknięty. W mojej pracy co dzień spotykam ludzi, którzy trafiają do mnie bo stracili sens życia, są apatyczni, nic im nie wychodzi. Kiedy sprawdzam czakry widzę sytuację ich całkowitego zablokowania. Kiedy w ciele nie ma innych chorób otwieram czakry w pierwszej sesji. Taka osoba nagle ożywa, wraca jej humor i chęć do normalnego życia. Są tacy, które mnie systematycznie odwiedzają bo wiedzą, że właśnie jest w ich ciele blok energetyczny. Są też tacy, którzy nie czekają na taki blok tylko prewencyjnie oczyszczają te zbiorniki energetyczne.

A w tym miejscu opowiem zdarzenie, które miało miejsce dzisiaj ( u Was wczoraj) podczas mojego healingu. Już od jakiegoś czasu pomagam młodej dziewczynie, która cierpi od 11 lat na epilepsję. Systematycznie co tydzień ma ataki epilepsji. Nie pomagają żadne lekarstwa ani żadne terapie i lekarze orzekli, że źródło choroby jest nieznane. Od trzech tygodni stan się poprawia, N. miała 3 tygodnie temu atak tylko ok.7 sek. i od tego czasu jest na razie spokój.

Ale nie o tym chcę pisać. Podczas dzisiejszego healingu kiedy pracowałam z czakrą serca nagle ku własnemu zdziwieniu zobaczyłam jak na całą klatkę piersiową rozlał się złoty błysk niczym słońce. A tam w środku pojawił się biały gołąbek z rozłożonymi skrzydłami jakby zawisł pośrodku. Kilka sekund przed tym zanim to zobaczyłam, w moje ciało weszła silna wibracja. Często tak miewam, ale tym razem było to bardzo silne, czułam się jak młot pneumatyczny. Nawet zatrwożyłam się, co się dzieje A później ten obraz i moje ciało było już spokojne. N. poczuła się bardzo wyciszona.

WIESŁAWA