KUNDALINI

BUDUJEMY NOWY DOM
(CZĘŚĆ 6)
LINK! DO CZĘŚCI 5

LINK! DO CZĘŚCI 7

We wcześniejszym artykule przybliżyłam proces Wniebowstąpienia, chociaż nasza wiedza na ten temat jest nadal lichutka. Ale na pewno wiemy już jedno; jest to w pełni aktywowana świadomość przesunięcia się z jednego życia do następnego, wyruszamy już w wielowymiarową przestrzeń dzięki korzystaniu z Merkaba jako pojazdu międzywymiarowego.

Merkaba - świetliste ciało, określenie jako boski pojazd stosowany przez wzniesionych mistrzów. „Mer” - oznacza światło, „Ka” - Duch, „Ba” - ciało, czyli Mer-Ka-Ba - dusza, ciało otoczone przeciwnie wibrującymi polami światła (koła w kołach), spirale energii jak w DNA, które transportują duchowe ciało z jednego wymiaru do drugiego.

Merkaba jest krystalicznym polem energii, które składa się z poszczególnych świętych geometrii i rozciąga się wokół ciała na dystansie 55 metrów. Te geometryczne pola energetyczne normalnie kręcą się wokół naszego ciała z prędkością większą niż światło. Już w roku 2000 podczas moich pozaziemskich podróży zauważyłam, że istnieje prędkość większa niż światło, powtarzałam to ludziom w kółko aż do znudzenia, ale wówczas mój rozum był jeszcze zbyt mały, aby umieć cokolwiek więcej rozwinąć temat. Dzisiaj już wiem, że istnieją cząsteczki Tachionu, które wibrują szybciej niż światło.

Aby używać pojęcia - prędkość szybsza niż światło (Tachion) trzeba wejść do teoretycznego świata, gdzie czas podróżuje wstecz i obiekty mają negatywną masę. Na Ziemi znamy Zodiak, który podróżuje razem z nami przez 12 znaków w ciągu jednego roku; i tak jako pierwszy mamy znak Barana, następnie Byka, Bliźnięta ... itd. Już w większym kole mamy rok platoński, który także posiada swój Zodiak z tymi samymi pojęciami jak nasz ziemski, ale ten podróżuje w przeciwną stronę; ze znaku Barana przechodzi do znaku Ryb, Wodnika, Koziorożca ... itd., a jego cykl trwa około 26.000 lat.

Tachion

Elektrony wydają się pojawiać znikąd i nie wiadomo gdzie znikają, i nikt nie jest w stanie zidentyfikować źródła tych elektronów, nikt nie wyjaśnia w jaki sposób mogą być produkowane w ciągły sposób, póki co określają to zjawisko pojęciem „pochodzą znikąd”.

Świat naukowy nie umie tego udowodnić, snuje się różne teorie, jedną z nich jest - rozpad fotonów światła.

Teoria Tachionu zaciera różnice między metafizyką, która zajmuje się rzeczywistościami metafizycznymi i fizyką, która zajmuje się rzeczywistością fizyczną.

Wszechświat tworzy nieustannie Tachion, podtrzymuje i pobudza fizyczny Wszechświat. Każdy kto zaistniał zawdzięcza to energii Tachionu, a swoje istnienie może śmiało porównać do opisu siły naszego Stwórcy - zaistniał z niczego.

Pole Tachionu jest bardzo gęste, nie można go zmierzyć ponieważ jest to stan negatywny, a świat w którym mieszkamy posiada pozytywną gęstość. Tutaj kłania się koncepcja światów lustrzanych Yin/Yang. W Yin/Yang wszystkie zjawiska istnieją jako dualne, np.: nasze życie tworzy mężczyzna i kobieta. Nawet pozytywne elektrony wymagają naładowanych protonów dla równowagi, aby wspierać ich istnienie. Toteż nietrudno zauważyć, że to co się dzieje na dole dzieje się i na górze, to co na Ziemi odbija się w lustrze Wszechświata.

Dzięki Tachionowi następuje wieczny przepływ ruchu między światem materialnym a wszystkimi Wszechświatami. I tak jak strumień wody przepływa swobodnie przez różne obszary, podobnie przepływa energia z jednego świata do drugiego, a wszystko dzieje się spontanicznie, bez wysiłku, z wielką swobodą. Ale bywa, że i w strumieniu są zawirowania, wtedy zmienia się przepływ energii. Prędkość Tachionu jest niewidzialna, co uzasadnia wszechobecność, np.: Stwórca Wszechobecny, który jednocześnie istnieje wszędzie. Wszechobecność może nastąpić tylko z prędkością szybszą niż światło.

W myśli taoistycznej, a także w wierze Chrześcijańskiej, Bóg (Tao) jest uważany za Wszechmocną siłę, która daje życie wszystkim żywym istotom. Zmiany następują wówczas, gdy następuje taka potrzeba, kiedy pojawiają się zawirowania w przepływie energii (aby przywrócić wszystkie żywe organizmy do równowagi), kiedy atmosfera staje się przytłoczona i następuje wyczerpanie. Toteż nietrudno zauważyć jeszcze jedną sprawę, żyjemy w takim właśnie okresie, mamy zbyt wiele takich zawirowań, można powiedzieć w każdej dziedzinie życia ... kto rozumie to zagadnienie ten wie, że w końcu musi nastąpić w naszym życiu gwałtowna zmiana w celu wyrównania energii. I jak to kto nazwie, Apokalipsa, koniec świata, czy sąd ostateczny będzie to miało związek z odbudową naszego Wszechświata, naszego osobistego domu jakim jest nasze ciało, dwie rzeczy pozornie oddzielone muszą ponownie powrócić do siebie. Jednym słowem musimy również przebudować własny dom i stworzyć w nim nową rzeczywistość. W czasie wielkich przemian przyłączając się do jednolitego pulsu wchodzimy w kanały wiecznego stworzenia.

Nasze życie staje się bardziej rozwinięte i ewoluuje przez uczenie się jak utrzymać równowagę, znaczy jak wykorzystać pole zasobów Tachionu, aby nadal się rozwijać i mieć dostęp do tych pokładów. Nasz system nerwowy i mózg to nic innego jak niezwykle wyrafinowana antena i odbiornik do absorpcji, przetwarzania i przekształcania zasobów pola Tachionu w celu naszego myślenia i kreatywności. Toteż nie dziwmy się dzisiaj, że wielu z nas czuje w swoich ciałach dziwne i nigdy dotąd nie znane stany. Przeżywamy bardziej świadomie przepływ energii i wyczerpanie, totalne zmęczenie, a nawet jeszcze poważniejsze zawirowania występujące w naszej rzece życia. Nasze dziwne stany możemy określić wieloma nazwami: depresja, załamanie nerwowe, wieczne zmęczenie, uczucie bycia w próżni, w piekle lub genialny wgląd w kosmiczne usta Tachionu. Osoby, które osiągają właściwą równowagę i są prawidłowo przędzone reaktywują Merkaba.

Merkaba umożliwia nam doświadczenia rozszerzonej świadomości i przywraca pamięć o nieskończonych możliwościach naszej istoty. Intryguje kobietę na polu intuicyjnym i mężczyznę jako aktywny i dynamiczny aspekt.; dopasowuje rozum, umysł, ciało i serce.

Merkaba symbolizuje sześcioramienna gwiazda, toteż znawcy tematu czynią z niej własny symbol-talizman jako obronną tarczę.

Możemy dowiedzieć się z Biblii: już od dawna ludzie posiadali wiedzę o energii sześcioramiennej gwiazdy, dzięki której mogli uratować innych przed zagrożeniem, np. król Yishai, najlepszy król jaki kiedykolwiek władał Izraelem i maleńki Dawid, który zwyciężył Goliata celując w jego trzecie oko.

Kiedy występuje indywidualne aktywowanie czakry serca wracamy do harmonii. Poprzez jakość ducha, umysłu i ciała wychodzimy poza przestrzeń i czas. Taka osoba budzi w sobie mistrzowski umysł, który jest już przyłączony do umysłu Boga, a ten przenika całe stworzenie. Kiedy człowiek przenika wymiary Świadomości Chrystusowej łatwo jest skontaktować się z mistrzowskim umysłem, ponieważ w tym świecie nie ma już barier. Wiedzą o tym negatywne moce, toteż zamieszkują w naszych biegunach magnetycznych, wzniecają wojny i kataklizmy na Ziemi. To wszystko nie pozwala nam osiągnąć mistrzowskiego umysłu. Nadal ludzkość żyje w ciemności i ignorancji, chociaż przez całe eony Świetliste Istoty pracują nad naszą naprawą, aby skorygować wszystkie zaistniałe bariery.

Wielu ludzi zapyta, dlaczego robią to tak wolno, dlaczego im się nie śpieszy, tym bardziej, że na świecie widzimy coraz więcej zła?

Bariery częstotliwości muszą być usuwane powoli, aby uniknąć katastroficznych trzęsień ziemi i innych kataklizmów. Toteż wszyscy mistrzowie wyznaczeni do tej naprawy, którzy są już obecni na Ziemi (144.000) bardzo powoli korygują błędy naprawy poprzez siły światła. Wzywają do modlitwy, medytacji, walczą o pokój, oczyszczają i uzdrawiają Ziemię.

Tutaj także potrzebna jest wielka mądrość i musi być otwarte wiele bram, jedna z nich to otwarte drzwi do labiryntów Amenti. Wniebowstąpienie to koniec pracy duszy na Ziemi, właśnie kończy swoje ziemskie szkoły, a Wniebowstąpienie jest dla niej najwyższym prezentem jaki może otrzymać w nagrodę za ukończenie swoich szkół. Wniebowstąpienie równa się powrotowi do Domu i cieszenia się byciem w całym Wszechświecie. Odzyskujemy swoje niebiańskie pochodzenie.

Wniebowstąpienie jest możliwe co 26.000 lat. W tym przydziale czasu dusze gotowe do wznoszenia się mają dostęp do wyższych płaszczyzn egzystencji. Inne dusze, które nie osiągnęły właściwego poziomu duchowego mają na to następne 26.000 lat i muszą ponownie wejść w cykl 26.000-letni.

Tak jak widzimy, żyjemy w bezcennym czasie, obecnie to taki nasz czas przed maturą. Czy powinniśmy się bać ? Uważam, że nie powinno być strachu w ogóle! Powinniśmy mieszkać cały czas we własnym spokoju. Jeśli tak potrafisz ze względu na sytuację, to gratuluję, jesteś na dobrej drodze!

Co jest potrzebne do wznoszenia?

Wystarczy już czystość, nad czym mamy osobistą kontrolę. To od nas zależy jak pilnujemy własnych furtek, jakie energie przyjmujemy, wysyłamy każde nasze słowo, czyny, a nawet nasza myśl wypełnia nasze przeznaczenie. To jest czystość naszej duszy.

Następnie pilnujmy własnego pokarmu, ważne jest to co spożywamy! To jest dla czystości naszego ciała, a furtką do tego będą nasze usta.

Mając świadomość procesu wznoszenia się możemy pobudzić się do działania przygotowując się już w bardziej wyrafinowany sposób, np.: przez modlitwę, medytację, bezwarunkową pomoc, miłość, miłosierdzie. Wszystko to jest następnym krokiem w naszym rozwoju duchowym.

W tych czasach narodziło się wokół nas wiele dojrzałych dusz, które demonstrują ten proces nawet na własnych ciałach. Wszystko po to, aby mogli łatwiej wyprowadzić z labiryntu ciemności dusze innych ludzi. Są osoby, które są żywą dokumentacją procesu transformacji, ale w ich ciele są wielowymiarowe istoty, których miłość do naszej planety i jej mieszkańców jest wielka i przyszli w tym czasie w służbie Ziemi. Jako wyższe Istoty wibrujące na najwyższych wymiarach częstotliwości podnoszą i inspirują ludzkość do działania. Ich niebiańskie pochodzenie i międzywymiarowe perspektywy pomogą niejednej osobie w wielkich zmianach. Utrzymują oni wiedzę zarówno w procesie wznoszenia jak i upadku ludzkości w czasach Atlantydy.

Świadomie pomagają dokonywać wyborów, mają wgląd i wiedzę, która jest ukryta przed światem w labiryntach Amenti. Wielu Mistrzów kieruje tym procesem na odległość nie inkarnując się na Ziemi. Nie jest potrzebna fizyczna prezentacja ich bytu, już odegrali tu ważną rolę we wcześniejszych okresach, lecz kiedy przyjdzie czas, niewykluczone, że i oni pojawią się na Ziemi w służbie dla całej ludzkości. Mają dostęp do mądrości i uzdrowienia. Są czujni i świadomi, próbują różnymi sposobami otwierać umysły niższego świata, a ich informacje bywają bezcenne. Lecz pracę nad swoją duszą każdy musi podjąć samodzielnie. Żaden nauczyciel nie wykona w 100% zadań za żadnego ucznia; to on sam musi przygotować się do lekcji i do życia. Nauczyciel to tylko taki odźwiernik, który otwiera drzwi świadomości innych osób i przeprowadza ich na wyższy poziom, ale do konkretnego miejsca musimy wejść na własnych nogach.

Uczniowie sami muszą kształtować własną świadomość poprzez odciski energii dokonane w czasie. Sami własnymi energiami muszą masować te miejsca, które będą dla nich najbardziej użyteczne w ich rozwoju duchowym.

Obecnie żyjemy w czasie Kali Yugi, Ziemia robi 360 stopniową podróż dookoła galaktyki przez 25.920 lat. Pełny cykl znany jest jako Yuga. Istnieją cztery Yugi. Dwie części (180 stopni) rosnącej świadomości i następne dwie części (180 stopni) malejącej świadomości - cykliczny wzrost i upadek świadomości na Ziemi, który ma związek z upadkiem potężnych cywilizacji. Biblijna nazwa Kali Yuga odnosi się do czasów ostatecznych. Czas końcowy nie oznacza końca istnienia Ziemi, ale koniec ciemności i zła, i świt siódmego Złotego Wieku Oświecenia.

Jest to czas, kiedy dostajemy 64 klucze Henocha, jako 64 klawisze Wniebowstąpienia. Obecnie wcieliło się na Ziemię wiele dzieci Henocha, są członkami grupy 144.000.

Żaden z 64 kodów nie gwarantuje ludziom, że muszą je otrzymać. Każdy musi sobie to zapewnić poprzez swoje kwalifikacje, poprzez wystarczająca ilość punktów wznośnych i wystarczający iloraz światła, który zostanie przez nich zebrany. Ci, którzy zakwalifikują się do 64 kluczy Henocha otrzymają je za pośrednictwem „międzywymiarowej operacji mózgu”, która jest dokonana przez dziesiątki Aniołów Bożych. Operacje wykonywane są podczas snu, kiedy się budzimy wyczuwamy, że coś się z nami działo, ale nie umiemy tego dobrze ustalić. Są to długoletnie zmiany, nie można takiej operacji wykonać w ciągu jednej nocy. Nie można przenieść ludzkiego umysłu z wielkiej ciemności w całkowitą jasność w ciągu tak krótkiego czasu. Także ludzkie ciało musi zmienić swoje komórki, przetransmutować ciało węglowe na krzemowe. W tej potężnej operacji na Ziemi przeszkadzają nam Iluminaci.

Iluminaci to nazwa złych sterowników Ziemi składających się z 13 najbogatszych rodzin, które nie są łaskawe dla ludzkości. Uzyskali swoje bogactwa przez korupcję, oszustwa, dwulicowość, przemoc, morderstwa. Likwidowali ludzi, którzy starali się zmienić świat na lepszy. Zbrodnia i dwulicowość to ich podstawowy charakter, kontrolują świat przez setki lat i są przeświadczeni, że są właścicielami Ziemi, ludzi i wszystkich zasobów.

To dzięki nim nasze niebo zmienia barwy, mamy mniej słońca. To ich daremna próba zablokowania słonecznych promieni przez chemiczne białe smugi, a wszystko tylko po to, aby powstrzymać promienie wznośne, które wpływają na nasz duchowy rozwój.

Stosują jeszcze inne bariery, elektromagnetyczne w celu utrudnienia ludziom kontaktu z umysłami mistrzowskimi. Bariera częstotliwości rozstraja pole elektromagnetyczne Ziemi, co czyni niemożliwym nasze kontakty ze Wszechświatem. Chemtrails i bariera częstotliwości to genialne sztuczki w celu zachowania Ziemi w ciemności i ignorancji. Oczywiście kiedy Świetliste Istoty i współpracujący z nimi na Ziemi ich pomocnicy próbują ujednolicić pole magnetyczne Ziemi występują masowe trzęsienia Ziemi, dlatego nie można niczego przyspieszać.

Ale tak szczerze mówiąc nie martwię się Iluminatami, ponieważ wiem jak się skończy ich pojedynek z Boskimi Aniołami (Armageddon).

Bardziej mnie martwi stan umysłów ludzi. Epidemia nerwic, psychoz i psychosomatyczne bóle osiągnęły astronomiczny wymiar, podobnie jak wiele innych chorób i ciągle rosną. Lekarze nie mają odpowiedzi na te epidemie oprócz przepisywania środków przeciwbólowych. Króluje morfina i inne narkotyczne i antydepresyjne leki, które nie robią nic więcej tylko znieczulają mózg chorego i czynią z niego zombi.

Przyczyną wszystkich stanów psychicznych i psychosomatycznych bólów jest nienaturalnie wysoki poziom stresu, który ciągle rośnie. Dodatkowo jesteśmy systematycznie poddawani innym truciznom i negatywnie wpływającymi na nas falami elektromagnetycznymi. Ziemia wkracza w nową erę życia, Energia Chrystusowa zrównoważy ten wielki problem, lecz wszystko wymaga czasu i dużej cierpliwości. Kto kroczy z Chrystusem, kto Mu jest wierny niech się niczego nie lęka. Wiele osób boi się piekła, owszem dolny astral to naprawdę koszmarne i piekielne miejsce, lecz nie ma Wniebowstąpienia bez choćby chwilowego doświadczenia dolnego astralu i istot z najniższych pól świadomości.

Obecnie przeciętny Ziemianin ma zupełnie fałszywe wyobrażenia rzeczywistości. To nie jest przypadek. Iliminaci uczynili wszystko co w ich mocy, aby wpoić Ziemianom fałszywą rzeczywistość, większość Ziemian połknęło haczyk, a co niektórzy także żyłkę i odważnik. Stąd mamy tak dużo ignorancji, która jest przeszkodą i zagrożeniem nowej ery.

Według Prawa Kosmicznego niebiańscy reprezentanci i Władcy Karmy mają prawo skorygować wszelkie sytuacje we Wszechświecie wszystkich niekorzystnych sytuacji. Mamy swoją wolną wolę, bez której nie byłoby procesu Wniebowstąpienia, ale w kosmosie są również limity i terminy dla wszystkiego. Toteż i nasz czas i limit też zbliża się do końca, czas najwyższy wypracować własną karmę.

Istnieje 13 Praw Kosmicznych, które razem obejmują dynamikę Wszechświata. Każdy z nas zapewnia naszej Ziemi i kosmosowi źródło duchowych prądów. Łatwiej jest człowiekowi wznieść się kiedy przestrzega Boskich Praw. Jeśli ich nie przestrzega jego życie nękają problemy. Nieświadomość nie zwalnia od odpowiedzialności. Prawa Kosmiczne określają ludzką świadomość i świadomość kosmiczną, wszystko podlega tym samym prawom.

Gdy umysł jest uporządkowany, jest w harmonii ze źródłem, a co także wiąże się z tym, jest uporządkowane połączenie: człowiek, rośliny, zwierzęta, planety, galaktyki.

W kosmosie istnieje ważna rzecz - nie można cieszyć się wolnością, skoro ograniczamy ją innym. Nie można lekceważyć żadnej osoby: matki, żony, ojca, ignorować pracownika czy uzależnić od siebie. To hamuje człowieka wolność. W Prawie Kosmicznym jest miejsce na prawo przyciągania, w tym miłości. Jeśli nie dasz drugiej osobie czystego i szczerego uczucia nie oczekuj tego od innych. Osiągnięcie równowagi we Wszechświecie jest bardzo ważne i niestety obecnie bardzo trudne do stworzenia ... musimy wiedzieć: kiedy siejemy owies, zbieramy owies, kiedy żyto, zbieramy żyto; tak samo owocują nasze myśli, czyny. Kiedy siejemy wiatr zbieramy burzę. Człowiek mądry wie co ma siać, aby zebrać bogactwo życia.

13 Prawo Kosmiczne jest aktywowane automatycznie w chwili kiedy na świecie jest przewaga ignorancji. Duchowa Hierarchia robi wszystko, aby zapobiec aktywowaniu 13 Prawa Kosmicznego, które może być dla nas Armageddonem. Musimy już to wiedzieć, że nasza zbiorowa świadomość określi losy Ziemi.

cdn...

8 June 2012

WIESŁAWA