KUNDALINI

7 CZAKR CZOŁA - TAK ZWANE 7 OCZU
 

OKO NADŚWIADOMOŚCI

Pomiędzy dwoma fizycznymi oczami znajduje się 6 czakra znana również "trzecie oko". Jest to oko spirytualne otwierające wysoką świadomość człowieka. Jego otwarcie powoduje spontaniczne podróże astralne. Czakra 6-ta ulokowana jest między oczami na szczycie nosa. Rozwija się ku górze w kierunku brwi. Jest to miejsce połączenia fizycznej i emocjonalnej świadomości i wysokiego przebudzenia spirytualnego. Ten punkt łączy człowieka z życiem i daje mu wysoki poziom odczuć. Otwiera intuicję, a ta pozwala człowiekowi na jego głębszy rozwój i pozwala przetrwać. Kiedy ta czakra się otwiera człowiek może dojrzeć głębiej swoje pokłady podświadomości i daje pełne przebudzenie w nowej rzeczywistości.

Powyżej tego oka na czole wyżej rozwiniętego człowieka jest jeszcze 5 innych oczu położonych jedno nad drugim aż do granicy linii włosów. Nasze fizyczne oczy spełniają następujące funkcje
-prawe pozwala zobaczyć wszystkie obiekty, formy i różne detale na zewnątrz człowieka
-lewe, jest połączone z emocjami, rejestruje kolory wszystkich widzianych form.

Oczy fizyczne prawe i lewe są oczami: pierwszym i drugim w tej klasyfikacji spirytualnej. Na wysokości brwi powyżej oka nadświadomości tzw. trzeciego oka znajduje się:
-Małe trzecie oko
- pomaga człowiekowi w zrozumieniu świata fizycznego. Sięga głęboko w trzeci wymiar, w którym żyje człowiek. Pozwala mu zrozumieć po co tu przybył. Kiedy się otworzy u człowieka usuwa obawy i pozwala na wyższe loty. Wzmacnia pierwsze oko fizyczne.
-Czwarte oko leży powyżej małego trzeciego oka, pozwala zrozumieć istnienie Boga, rozwija wiarę, poszerza widzenie człowieka, wzmacnia 2-gie oko fizyczne.
-Piąte oko, powyżej czwartego pozwala zrozumieć prawdy i ideologie człowieka, daje wgląd w jego przeszłe życia.
-Szóste oko jest niezbędnym okiem do ujrzenia własnego wnętrza i zrozumienia celów swojego życia.
-Siódme oko pozwala zrozumieć cały wszechświat i daje boskie zrozumienie. Otwiera człowieka na świat aniołów.

Tylko nieliczni ludzie mają rozwinięte te wszystkie oczy. Nadal jest na ten temat wielka ignorancja. Ludzie nie rozumieją, że widzenie człowieka może mieć odpowiednie poziomy.

Niebezpieczeństwo otwierania przedwcześnie trzeciego oka.

Można go otworzyć w różny sposób, medytując albo za pomocą odpowiednich leków, narkotyków, czasami jego otwarcie może spowodować uszkodzenie ciała w tej okolicy.

Kiedy następuje to nagle bez żadnego zrozumienia procesu ewolucyjnego człowieka wówczas taki człowiek jest pełen niezrozumienia, wielkiego szoku, mentalnych zaburzeń w zachowaniu i innych zmian. Takiego człowieka należy leczyć.

WIESŁAWA