KRYZYS DUCHA

WASZE LISTY DO NAS - INFORMACJA WSTĘPNA
LINK! DO WASZE LISTY DO NAS - INFORMACJA WSTĘPNA

LINK! DO WASZE LISTY DO NAS - NAJNOWSZE EMAILE
LINK! DO WASZE LISTY DO NAS - ARCHIWALNE EMAILE

Po zamknięciu przez nas naszej Księgi Gości otrzymujemy od was sporo listów, które przychodzą do nas różnymi drogami, niekoniecznie na e-maila. Jak widać, kto chce znajdzie do nas drogę. Każdy Wasz list jest dla nas ważny, każdy jest przeczytany, niestety nie na każdy możemy odpisać, za co przepraszamy.

Ważne są dla nas wiadomości, które płyną do nas z Waszych czystych serc przypieczętowane prawdą, mądrością, miłością i otwartością umysłu.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób chce podzielić się z nami własnymi przeżyciami, tajemnicami ... w dzisiejszych czasach nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto umie drugiego słuchać i zrozumieć.

Najczęściej człowiek niezrozumiany bywa ośmieszany, co powoduje, że ukrywa swoje prawdziwe doświadczenia i przemyślenia. Jednak ciężko jest dzisiaj zamknąć usta ludziom, u których następuje budzenie się duszy, i trudno jest to samemu przeżywać, szczególnie w świecie ignorancji. Wówczas dla wielu ludzi jest dylemat: kto mnie zrozumie?

Dzisiaj pękają nasze skorupy, lecz kiedy nasze dusze wyglądają z nich na zewnątrz najczęściej spotykają się z ironią, kpiną i brakiem zrozumienia.

Zrozumienie w Kali Yudze jest niczym w krzywym zwierciadle, tutaj musimy pamiętać: wszelka mądrość i zrozumienie przychodzi do nas drogą miłości, kiedy jej brakuje wszystko jest krzywe i zakłamane.

Chcę tu od razu zaznaczyć, w tym dziale nie będziemy publikować wszystkich Waszych listów, będą tylko te najbardziej interesujące, godne uwagi, z głęboką myślą. Nie będziemy brnąć w głębokie obszary psychologii czy bajeczki wynikające z fałszywych przekonań. Nie damy się wciągać w zbędne dyskusje, prowokacje i inne wojenki, takie listy będą od razu ignorowane. Na wiele z nich postaramy się odpowiedzieć ale niektóre zostaną bez jakiegokolwiek komentarza... niekoniecznie wszystko należy komentować, czasami wystarczy przemyśleć przeczytane słowa.

Wybierzemy te, które pozwolą dotrzeć do prawdy, miłości, i głębszego zrozumienia w kwestiach naszej duszy.

Nie będziemy bawić się w wyjaśniania, do jakiej religii przynależymy ... nie będziemy politykować, przepowiadać, wróżyć ... to nie ten adres!

Jak się prawdziwie przebudzisz to sam pojmiesz – wiara pochodzi z serca ... prawdziwie przebudzeni ludzie nie kłócą się z przyczyn religijnych ... nie wróżą z kart ... to zupełnie inny poziom wtajemniczenia.

Prawdziwa duchowość owocuje zupełnie inaczej, jest to proces głębokich wewnętrznych przemian, rodzaj szczególnej mądrości, wiedzy, dobroci, współczucia, bezinteresowna chęć służenia całemu światu. Takiego stanu nie można kupić w sklepie, nie można nabyć na żadnym uniwersytecie, tutaj trzeba przemienić nasze uczucia z negatywnych w pozytywne.

Bóg jest źródłem prawdy i miłości dla wszystkich ludzi a człowiek obiera drogę według własnej woli.

Prosimy nie piszcie zbyt długich i zawiłych listów, nie biegajcie w różnych kierunkach, trzymajcie się jednego tematu.

Swoje listy kierujcie tutaj: LINK!

Nie mniej jednak pamiętajcie, że nie na każdy napisany do nas list zostanie udzielona odpowiedź!!!Namaste

Rose of Sharon