KRYZYS DUCHA

MIŁOŚĆ I SEKS
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Ludzkie życie zaczyna się od narodzin. Każdy człowiek ma swoje miejsce, swoją rodzinę, talenty. Aby człowiek mógł zaistnieć musi nastąpić wieź między mężczyzną i kobietą. Za pośrednictwem praw natury Bóg włożył w każdą ludzką istotę pewną tęsknotę, która w odpowiednim czasie popycha do stworzenia związku. Siła płci wytwarza we wnętrzu człowieka czystą miłość. Kiedy przebudzi się czysta miłość dołącza następna tęsknota posiadania dziecka. Kiedy odpowiedzialni rodzice powołują dziecko do ziemskiego bytu otaczają je miłością, troszczą się o nie, kierują jego życiem. Uczą rozpoznawać różnice między dobrem i złem. Kształtują od pierwszego dnia w tym maleńkim organizmie pojęcie miłości. Jeśli rodzice są lekkomyślni i w stosunku do dzieci lekceważący powstaną luki w jego pojęciu miłości.

Czysta miłość rodzicielska jest poświęceniem, ma ona w sobie sens i cel. Rodzice kochają w sposób doskonały, wkładając w serduszko swojej pociechy szczęśliwość. Niestety wielu rodziców ciągle powoduje dla swoich dzieci cierpienie, gubią poczucie wartości dziecka, niszczą jego wrażliwość. Niedowartościowanie stanowi wielki problem w psychice dziecka. Z biegiem czasu odbije się to również na jego seksualności.

Prawdziwe uczucia stanowią głęboką siłę duszy, która daje łączność z miłością. Cudowne i niepojęte jest odczuwanie prawdziwej miłości. Kiedy spotyka się dwoje ludzi o podobnych wartościach stają się całością, żyją w wielkiej harmonii. Para, która kocha się nawzajem uzyskuje wewnętrzny spokój i szczęście. Miłość służy samourzeczywistnieniu, czyni człowieka silniejszym.

Dzieci wychowane w niedostatecznej atmosferze miłości będą okaleczone, są niecierpliwe oraz pozbawione wewnętrznego spokoju. Taka istota nie będzie szukać prawdziwej miłości, niby jej pragnie, ale jednak idzie w innym kierunku. Za wielkie wydarzenie będzie uznawać tylko stosunek płciowy fałszywie myląc go z miłością.

Seksualna energia w ciele jest siłą życiową. Zawiera tajemnice tworzenia nowego życia. Komórka jajowa kobiety łączy się z plemnikiem mężczyzny, razem splecione budzą nowe życie. Seks człowieka nie jest czymś złym, nie można go potępiać i należy zrobić wszystko co w ludzkiej mocy aby łączyć się ze sobą nie dla zaspokojenia swoich żądz płciowych, ale z czystej miłości. Obecne czasy są bardzo trudne, seks zdominował świat, obniża się granica wieku inicjacji seksualnej, a ludzie są popychani do tego aktu silnym podnieceniem a nie prawdziwym uczuciem miłości.

Zbyt wczesne życie seksualne wywołuje dużo rozczarowań, staje się rozrywką, coraz mniej ludzi traktuje go z należytym szacunkiem. Taka postawa zmienia stosunek dwojga ludzi do siebie, zostaje zatracona głęboka intymność, w sercu człowieka powstaje luka. Nie jest to miłość tylko forma płciowości przynosząca zaspokojenie. Co się z tym wiąże; wyobrażenie partnera aby zaspokoić własne żądze. Wcześniej czy później oboje partnerzy będą odczuwać wewnętrzne napięcie, osoba wykorzystywana nie chce współżyć z partnerem. Przeważnie ofiarą staje się kobieta. Uchyla się od takich zbliżeń, które tylko zaspakajają jej partnera, nie chce być tylko przedmiotem użytkowym. Jest bardziej wrażliwa, potrzebuje prawdziwej i czystej miłości.

Co się wtedy dzieje?

Partner ucieka w samozaspokojenie albo dochodzi do zdrady małżeńskiej. W zdrowym związku energia seksualna ożywia ciało, energie komórek partnerów obracają się w jednym kierunku, ciało zamienia się w magnes. Następuje wymiana energii pomiędzy wszystkimi czakrami partnerów, energie stapiają się ze sobą i zostaje poruszona energia kundalini a wtedy seks wydaje się cudowny i nabiera zupełnie innych wartości.

Wielu ludzi, tak mężczyźni jak i kobiety mają wielką seksualną żądzę, nie jest to dla nich ważne z kim współżyją, szukają przygód i usług prostytutek. Ta droga przysparza wiele problemów. Czakry prostytutek, które mają duża ilość klientów są zabarwione na ciemno, automatycznie ten brud przenosi się na osobę drugą. Również ucieczka w samozadowolenie barwi czakrę korzenia i seksualną na brązowo, następuje zablokowanie energii w tej okolicy.

Moralność seksualna jest bardzo ważna, ale wielu ludzi nie uświadamia sobie tego faktu. Poprzez złe maniery seksualne można popaść w negatywne karmiczne uwikłania. Niewłaściwy stwarza uzależnienia od siebie partnerów. Ich energie łączą się na 2-ch pierwszych czakrach i chociaż wcale się nie kochają czystą miłością to jednak nie umieją się od siebie uwolnić.

Każdy człowiek powinien otworzyć się na pozytywne wartości. W spokoju i miłości przyjąć w siebie jak najwięcej światła.

W tym miejscu spójrz na siebie i zastanów się czy twój związek jest dobry?

Ciesz się jeśli potrafisz prawidłowo się zamanifestować, bo to najpiękniejsze co możesz w życiu mieć. Należy uważać aby nie doprowadzić swoich energii płciowych do degeneracji. Ludzka natura powinna być zharmonizowana z prędkością wibracji sił natury, wszystko łączy się ze wszystkim. Zachowanie seksualne człowieka wpływa na naszą ziemię.

W chwili rozstania się z partnerem należy usunąć wszystkie stare więzi aby móc połączyć się z innym. Uwolnić się od energii ze starego związku. Uwalniając się od ludzi nie wystarczy tylko uwolnienie fizyczne , należy pracować z energią tych ludzi na poziomie eterycznym. Należy ich błogosławić i prosić by odeszli z waszego pola, wybaczyć wszystkie krzywdy i dziękując im za wszystko co wniosło w ten związek radość. Uwolnijcie się od poczucia winy i wstydu. Jeśli spełnisz wszystkie te warunki i będziesz żyć w czystości zanim nawiążesz drugi związek przyciągniesz właściwego partnera. Nie popadaj w krąg rozczarowań, nie goń za wszelką cenę za partnerem.

Chcesz mieć przyjemne i pełne miłości życie
popracuj nad twoim zdrowym związkiem.

cdn...

Vancouver
2 July 2008

WIESŁAWA