KRYZYS DUCHA

KARMA I CZARNA MAGIA
(CZĘŚĆ 4)
LINK! DO CZĘŚCI 3

LINK! DO CZĘŚCI 5

Musimy w całym naszym działaniu zdać sobie sprawę, że wiele naszych przekonań może być dla nas pułapką. Nasz cały system ziemskich przekonań jest dla wielu ludzi niebezpieczny, szczególnie tych mało wyrobionych duchowo, ślepo wierzących różnym instytucjom, religiom. Zbyt często bywa, że negatywne siły używają "duchowej broni" w celu rozbrojenia ich potencjalnych ofiar. I tutaj są zakładane pułapki na wszystkich ludzi, wszystkie kultury, religie ... w każde środowisko zostały wmontowane fałszywe doktryny, które są pułapkami, ale kto uważny ten je wyłapuje, uczy się na błędach i jest ostrożny. Jednym z bardziej fałszywych przekonań jest to, że są osoby, które uważają się za bardziej rozwinięte duchowo niż inne, lecz jedynie przeceniają swoje umiejętności. Drugie to ich praktyki, które są manifestacją czarnej magii... a to jest już czysta manipulacja sił negatywnych i wpływa na niekorzyść człowieka, który je stosuje. Inna sprawa – naruszenie wolnej woli innych ludzi, wpychanie ich na siłę na własne drogi, to nie jest wolność i nie ma to nic wspólnego z Wolą Boga. Bóg nam nie przeszkadza na żadnej drodze.

Negatywne siły są nieodpowiedzialne, dają trochę wolności, trochę wolnej woli, brak w ich działaniu mądrości, ale za to mają dużą inteligencję.

Pozytywne istoty są świadome, posiadają odpowiedzialność i rozeznanie, są obdarzone mądrością, cieszą się większą swobodą ze względu na ich większą wolną wolę.

Siły negatywne skłaniają się do materii, co daje im rozwój technologii, elitaryzmu finansowego, seksualnego męstwa, lecz płacą za to maksymalną cenę, obniżają częstotliwość własnej duszy, która staje się pół śpiąca. Wiadomo, że w duchowej hierarchii istnieją siły wyższe po obu stronach: dobra i zła. W Biblii jest napisane - w słabości jest siła
, toteż ludzie dbający nadmiernie o swoje fizyczne ciało tracą duchową moc.

„Albowiem ilekroc niedomagam, tylekroć jestem mocny"
(2 Kor 12,10)

Negatywne siły wykorzystują człowieka niewiedzę, naiwność i sabotują jego życie, a później jeszcze go obciążają za rzeczywisty stan rzeczy. Stosują także chwyty w stylu:
- jeśli nie wierzysz w zło, to nie może cię skrzywdzić, ponieważ nie istnieje w rzeczywistości,
- nie ma piekła i demonów, to tylko chora wyobraźnia ludzi.

W ten sposób wiele osób pozbawia się czujności, już nie strzegą swoich bram: ani ciała, ani umysłu, a wtedy siły zła rzucają na nich zasłony amnezji, co uniemożliwia im przypomnienie sobie poprzednich wcieleń. Zachowują tylko w pamięci ostatnie wcielenie, tracą zdolności telepatii, wewnętrznej intuicji, zdolności samouzdrawiające i wiele innych Boskich darów, którymi została obdarzona nasza dusza. Ale za to umieją giąć łyżki, lewitować i inne magiczne sztuczki, które nie mieszczą się nawet w prawach fizyki ... a to wszystko robią po to, aby wzbudzić sensację i dobrze zarobić ... niestety, to wszystko doprowadza do spadania duszy w dół, prosto w paszczę negatywnej hierarchii. I tak sprytny plan negatywnych sił zatrzymuje dusze wielu ludzi w swoim więzieniu, narzuca się im własne limity, nakłada własne plany używając ich do własnych zadań.

Jedyna pociecha, że człowieka Wyższe Ja nie siedzi bezczynnie, przychodzi czas, że interweniuje i ponownie odbija duszę i chroni przed uszkodzeniem przez negatywne siły. Wszystko odbywa się pod jednym warunkiem, że ta dusza tego chce, w świecie pozytywnych hierarchii obowiązuje wolna wola.

Jak się to wszystko ma do naszej karmy?

Wszyscy ci, którzy praktykują czarną magię i stwarzają problemy w życiu innych ludzi. PAMIĘTAJCIE! cokolwiek robicie wróci do was w jedną i drugą stronę! To jest właśnie karma. Uczy nas tego każda religia, uczył nas Jezus:

"Co posiejesz, to będziesz zbierał"

a więc prawo o siewie i zbiorze lub też inaczej je wyrażając prawo o akcji i reakcji; na nasze działanie (akcję) przychodzi z zewnątrz pewna reakcja odpowiadająca temu, co od nas wyszło, dokładnie to samo lub podobne wróci do nas, tylko że ze wzmożoną siłą, gdyż po drodze połączyło się z tym samym lub podobnym, według prawa, że to samo lub podobne przyciąga się do siebie łącząc się w całość i potęgując się przy tym.

Chcesz aby ci się w życiu dobrze działo, to musisz do wszystkiego co tylko w twoim życiu czynisz zatrudnić na cały etat Dobro.

Jeśli zatrudnisz zło musisz ponieść wszystkie konsekwencje twoich działań; ty masz wolną wolę!

Zawsze o tym pamiętaj, nie zapominając także o konsekwencjach własnych czynów. I nie tylko cierpisz za własne czyny na ciele i duszy ... nawet człowiek cierpi za grzechy rodziców, które przechodzą na ich dzieci. Światu duchowemu znane są przekleństwa przodków i dobre karmiczne uczynki innych członków rodziny z tej samej linii krwi, którzy muszą spłacić ten dług. Znane jest oczyszczenie drzewa genealogicznego do 7-ego pokolenia, nawet w religii chrześcijańskiej. W domach zakłóconych pojawią się nie tylko ciężkie choroby, wypadki, ale także rozwody, separacje: rodzice – dzieci, depresje, choroby psychiczne, niespokojne sny, ciężkie wydatki, tendencje samobójcze i wiele innych przeszkód, karma musi być spłacona, tego nigdy nie uda się uniknąć.

Kiedy ludzie parają się czarną magią w ich życie lubią przybywać paskudne duchy, które powodują trwałe problemy. W niektóre miejsca przybywają także demony, lubią miejsca skąd wychodzi klątwa i te, na które te klątwa pada. Z reguły są przyciągane do osób o bardzo negatywnej energii, która jest ich paszą – toteż uwielbiają osoby, które budują klątwy i stają się ich pomocnikami; ci mogą spać spokojnie, tym nie będą przeszkadzać demony. Gorzej będzie z ofiarami klątw, które są kontrolowane za pomocą układów nerwowych.

Czy ktoś wierzy czy nie: klątwa działa wywołując silny strumień ciemnej energii sięgający z umysłu osoby przeklinającej do aury ofiary i poprzez układ nerwowy wnika do jej umysłu. W życiu ofiary zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a nawet całkowite spustoszenie. Kto jest pod silnym przekleństwem niech nie szuka pomocy lekarza, kiedy czuje nagłe zawirowania psychiczne, tutaj będzie bardziej potrzebny znawca walki z demonami. Jednak potężne przekleństwa nie są zbyt częste. Lecz kiedy widzimy, że te same zdarzenia pojawiają się w naszym życiu cyklicznie należy wziąć pod uwagę, że nasz dom może być objęty klątwą. W tym wypadku nie należy działać na ślepo, to może skończyć się bardzo źle. Tutaj będzie potrzebna zaawansowana pomoc i wspólne modlitwy, np. do Krwi Chrystusowej.

Biała magia i czarna magia to dwie zupełnie przeciwne sobie rzeczy, ale dwie strony tej samej monety, biała i ciemna strona księżyca i obie wychodzą z umysłu człowieka.

Biała pomaga ludzkości w życiu, jest domeną białych magów, którzy współpracują z istotami niebiańskimi.

Czarna szuka zemsty, jest domeną czarownic i czarnoksiężników, którzy współpracują z demonami.

Biała magia służy całej ludzkości lub grupie ludzi i nie jest zawodem tylko misją, toteż dziwnie to wygląda jak człowiek pomagający innym bierze za to pieniądze, ponieważ biała magia jest to sposób szerzenia wiary w Boga, niesienia prawdy, sprawiedliwości i miłości.

Każdy kto nie stroni od modlitwy za inne osoby, bezwarunkowo pomaga innym, oczyszcza środowisko, niesie pokój, prawdę, sprawiedliwość i jednoczy ludzi z Bogiem może się nazwać białym magiem.

Kiedy dusza przychodzi z tego pułapu, a w dodatku przejdzie cierpienie na Ziemi może uzdrawiać i pomagać innym, to jest dar dany od Boga. Takim osobom nie odpuszczają na Ziemi negatywne siły, będą ich prześladować całe życie w różnych formach. Wiedzą, że ich siła i mądrość odbierze im wiele zabłąkanych dusz.

Pamiętajmy, nasz umysł może być naszym najlepszym przyjacielem i najgorszym wrogiem. I trudno spodziewać się cudów kiedy nie umiemy nim należycie władać. Ale tutaj także odgrywa rolę karma, ponieważ jest coś złego w naszym przeznaczeniu co ma wpływ na nasz umysł? Skoro często wraca ta sama myśl i sprawia nam ból, prześladuje przez długie lata, musisz bezwzględnie oczyścić swój umysł ... najbardziej wskazane są 40 dniowe modlitwy i posty .... i Jezus udał się na pustynię na 40 dni... w tradycji wedyjskiej 40 dni to standardowa długość odmawiania koncentracyjnych mantr. Takie oczyszczenie zmienia nasz wewnętrzny stan, zwiększa zdolność czakr, rozbija stare struktury energii zapisanej w ciele subtelnym.

Możemy odmawiać różaniec: rano i wieczorem, który pozwoli nam uwolnić się od negatywnych programów. W 40 - dniowej formie oczyszczania są jeszcze inne ścisłe wskazania, np.: całkowity celibat, rezygnacja z jedzenia mięsa, picia mocnych trunków i wszystkich innych używek, palenie świec, kadzideł i proszenie cały czas Boga o uwolnienie. Można nawet swoją prośbę napisać w formie listu, a następnie go spalić.

Jest jeszcze wiele innych silnych oczyszczeń, ale prawie wszystkie przechowywane są przeważnie w tajemnicy, lecz jeśli przeprowadzimy wyżej wymienioną formę oczyszczenia, w dodatku oczyścimy ziołami i ogniem dom i swoje środowisko powinno zapracować.

Bóg posyła nam swoich aniołów, lecz one nie służą nam do osobistych z nimi rozmów, tylko niosą nam przekazy od Boga, jak sama nazwa mówi - są posłańcami Boga, opiekunami ludzi i wszystkich rzeczy materialnych, miłości, światła, ognia, dawcami wiedzy, pomagają w uzdrawianiu. Toteż nie dajcie się nabrać tym ludziom, którzy zadają aniołom prywatne pytania na temat innych ludzi, rozmawiają z nimi jak z przyjaciółką przy kawie na temat naszego i cudzego życia, a później przekazują innym dobre rady i wystawiają za usługę solidną fakturę. Aniołowie nie są upoważnieni do takich przekazów.

Aniołowie niosą nam od Boga jeszcze inne dary: np.: malarstwa, poezji, pisarskie, muzyki,... ale to są dary, a nie towar na sprzedaż! Toteż nie dziwcie się, że wam towar nie schodzi z półek! Macie go rozdać, a nie sprzedawać!

Szatan wysyła swoich czarnych aniołów, które przelewają na nas: chciwość, gniew, panikę, strach, depresję. Wiadomo, że są to negatywne elementy naszego życia. Z tymi aniołami można dyskutować na wszystkie tematy do woli, czas nieograniczony, są bardzo chętni do przekazywania wszystkich informacji o jakie pyta ich człowiek .... wyjawią nawet największe sekrety drugiego człowieka. Zdarza się, że bywają nawet prawdziwe.

Są jeszcze inne duchy, które się z nami kontaktują, jest ich niezliczona ilość, nie sposób wszystkich wymienić. Komunikacja z nimi sprawia podobne relacje jak z ludźmi, są dobre i złe.

Obecnie nastały czasy, każdy ma pod ręką białe i czarne rytuały, od kiedy wszystkie poszły w cyber-przestrzeń ... toteż musimy być bardziej uważni co bierzemy do ręki. Wiele osób robi sobie z rytuałów zabawę, igraszkę, chcą przetestować jak to działa, albo by zdobyć czyjeś uczucia, pieniądze, sukces, etc ...

A ja radzę, nie czaruj nikogo aby zdobyć jego względy, ponieważ to może się paskudnie na tobie odbić! Bo to nie jest prawdziwa miłość tylko pożądanie, manipulacja, chcesz sobą kogoś oczarować i uwieść, ot tak, po prostu, aby zaspokoić swoje ego. Kiedy zabaweczka się znudzi szukasz innej i często bawisz się obiema, ciesząc się jakie to masz powodzenie. Podobnie ma się sprawa z sukcesami, szkółkami lepszego życia ... często aby przechytrzyć swoją karmę .... rozbudzić własne moce, chcesz pokazać światu jaką masz siłę umysłu, a w twoich rękach wszystko jest do wykonania. A to wszystko odbije się w twoim dalszym życiu, nasz samolubny umysł dostanie wielką nauczkę.

Należy wiedzieć, że człowieka może pokonać natura, np. za niszczenie drzew, zwierząt i innych roślin, które są dla całej natury bardzo ważne. Matka Ziemia i wszystko co na niej się znajduje dokonuje własnych rozliczeń, aby przywrócić równowagę środowisku. Również i my możemy jej w tym pomóc, paląc ogień i kadzidła nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodach i innych miejscach, najbardziej wskazane są mirra, róża, geranium, szałwia. Ważne będą nasze dźwięki, np. misy tybetańskie, flety, fujarki, dmuchanie w muszlę, naśladowanie śpiewu ptaków, delfinów albo śpiewanie mantr czy innych pozytywnych pieśni, to wszystko pomoże usunąć negatywny bałagan ze środowiska. Muzyka była używana do rozliczeń karmicznych od zawsze, a natura mędrca zawsze szuka ziół, naturalnych dźwięków, woni kwiatów, które mają magiczne właściwości. Doskonałym oczyszczającym zielem jest biała szałwia, lawenda, tymianek, mięta, dziurawiec, zrób bukiet, wysusz je i trzymaj w domu lub przy wejściu.

Czymkolwiek jesteś zaniepokojony poproś swoich opiekunów, którzy cię ochronią. Podziękuj im za przybycie i pomoc. Każdy z nas ma swoich aniołów-opiekunów i powinniśmy być tego świadomi.

Wracając do czarnej magii, która zawsze odbywa się przy współudziale z siłami zła; każda próba nawet ta nieudana przynosi negatywną karmę. Osoby, które się nią zajmują stosują przekleństwa lub inne autodestruktywne rytuały, aby wnieść w życie innych nieszczęścia. Bywa, że później sami doświadczają depresji, nałogów, ciężko chorują, popełniają samobójstwa. Po ich śmierci dusza znajduje się w pułapce, w dolnej płaszczyźnie astralnej, gdzie bardzo trudno wytrzymać. Toteż często podejmuje pracę z ciemnymi siłami, aby wyjść z tej pułapki. Jedyny ratunek jaki widzi to wznieść się na demoniczne poziomy, a to jest jeszcze większa pułapka – złapanie zagubionych dusz. W takim miejscu dusza może przebywać długo i może być wykorzystywana do nękania ludzi albo do innych celów, np. reinkarnując się w rolę złego człowieka, który świadomie niszczy ludzi. Toteż nie żałujmy modlitw za dusze czyśćcowe, które możemy uwolnić i przywrócić do pozytywnej hierarchii.

Jeśli dusza współpracuje z demonami cierpi na poważne konsekwencje w przyszłych wcieleniach, pogrąża się coraz mocniej i będzie jej trudniej zawrócić z tej drogi. Także jeśli dostanie szansę na oczyszczenie i powróci na ziemię, w życiu będzie mieć większego pecha, ale ciężkie życie daje jej możliwość na całkowite wybawienie. Wszystko zależy od niej, sama musi tego chcieć. Często takiej duszy pomaga jeden egzorcyzm, szczególnie tym, które działały nieświadomie. Mogą stosować swoje oczyszczenie, np. modlitwy i stopniowo oczyszczają swoją negatywną karmę. Ale są dusze, które nadal pracują na poletku czarnej magii i akurat te będą miały w życiu dużo łatwiej i mniej boleśnie; są wynagradzani bogactwem, sławą i wszystkim tym czego zażądają od władcy tego świata. Są narzędziami szatana, traktują innych ludzi z obojętnością, egoistycznie, ale kiedy w następnym wcieleniu chcą się uwolnić dostają dobrze w skórę, demony ich każą. Tutaj potrzebna jest im duża odwaga, wiara, wysiłek, aby wyrwać się z tej sytuacji.

Kolejną demoniczną pułapką dla ludzi są różne tajne stowarzyszenia, lub wróżki, które obiecują sukces, pieniądze, miłość, bogactwo, otwieranie tajemnych mocy; stykając się świadomie z takimi osobami automatycznie zawiera się umowę z siłami zła. Największe zło skrywa się w liderach dużych grup, więc nie wolno ufać tym ludziom. Jeśli nieopatrznie trafimy w takie miejsce należy je bezzwłocznie odrzucić i zerwać wszystkie kontakty.

Wiele osób ma kontakty z ludźmi z poprzednich wcieleń. Mogą być dobre i złe ... te złe z reguły wykorzystują ludzi w inteligentny sposób. Obecnie inkarnowało się dużo czarnoksiężników, którzy udają duchowych liderów, nauczycieli, a nawet kapłanów prowadząc całe grupy na manowce, często wykonują tą samą pracę, którą wykonywali w poprzednim wcieleniu, pracują na etacie złego anioła stróża. Wydobywają od swoich ofiar masę pieniędzy, manipulują, potrafią być bardzo perfidni, "pomagając" zasłaniają się np., współpracą z Jezusem Chrystusem czy innymi świetlistymi istotami, a taka osoba tak naprawdę nie otrzymała takich uprawnień od Boskiej Hierarchii. Te osoby bywają tak silne, że z łatwością hipnotyzują ludzi i wyciągają z nich co sami chcą. Ci ludzie mogą w czasie życia przerwać swoją pracę i prosić Boga o pomoc. Jeśli ukorzą się przed Bogiem i będą prosić o wybaczenie, będzie im wybaczone!

Złą karmę możemy oczyścić przez cierpienie, które jest wielkim duchowym darem. Cierpienie daje człowiekowi empatię, cierpliwość, mądrość, siłę.

Cierpienie niekoniecznie musi się wywodzić ze złej karmy. Może być formą ratowania czyjejś duszy/grupy dusz, a nawet może być oczyszczeniem całego drzewa genealogicznego lub drogą do wysokiego rozwoju duchowego. Jezus wziął na swoje barki grzechy całego świata.

cdn...

27 Mar. 2012

WIESŁAWA